Strona 352 z 419
Pokaż wyniki od 3,511 do 3,520 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Ja dzisiaj mam wizytę, zaczęłam 36 tydz. Od kilku dni robi mi się twardy brzuch a dzisiaj jak patrzyłam w lustro to wydaje mi się jakby był niżej. Zobaczymy co lekarz powie i jak tam szyjka ... dzisiaj z rana tak przyjemnie było a teraz znów gorąco się robi :-/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Ja tam też bym brała poduche jeśli jest Ci wygodnie Pamiętaj to Ty i maleństwo jesteście najważniejsi

Ohhh jak to fajnie się czyta, że jeszcze 9 dni i zobaczy się swoje pociechy Ale dziewczyny pomyślcie, że za chwilę na tym forum będziemy pisać nie o dolegliwościach ciążowych, tylko będziemy się wspierać po nieprzespanych nocach

Ja też nie mam skurczy, twardniejący brzuch owszem, ale żeby skurcze? Chociaż ostatnimi czasy miałam tak że dziwne skurcze mnie brały od wysokości żołądka i szły w dół, ale myślę, że to bardziej moje jelitka coś szwankują, no nie wiem już teraz ;p

Czy któraś z mam używała na początku Pampersy 1? Bo słyszałam, że mają one taki paseczek który informuję kiedy dziecie ma już mokro i w sumie mam dylemat, bo teraz jest promocja na Dadę 1 i nie wiem które kupić.

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Karolek 27 Zobacz posta
    Ja tam też bym brała poduche jeśli jest Ci wygodnie Pamiętaj to Ty i maleństwo jesteście najważniejsi

Ohhh jak to fajnie się czyta, że jeszcze 9 dni i zobaczy się swoje pociechy Ale dziewczyny pomyślcie, że za chwilę na tym forum będziemy pisać nie o dolegliwościach ciążowych, tylko będziemy się wspierać po nieprzespanych nocach

Ja też nie mam skurczy, twardniejący brzuch owszem, ale żeby skurcze? Chociaż ostatnimi czasy miałam tak że dziwne skurcze mnie brały od wysokości żołądka i szły w dół, ale myślę, że to bardziej moje jelitka coś szwankują, no nie wiem już teraz ;p

Czy któraś z mam używała na początku Pampersy 1? Bo słyszałam, że mają one taki paseczek który informuję kiedy dziecie ma już mokro i w sumie mam dylemat, bo teraz jest promocja na Dadę 1 i nie wiem które kupić.

ja przy synku używałam pampersa 1 i powiem szczerze były ok. Potem siostra kupiła 2 pampersa takie w białym opakowaniu i to one mają ten paseczek informujący że trzeba zmienić pampersa bo mokro dziecko ma i to było wygodne.

Ja teraz stawiam na dadę i chusteczki kupiłam paczkę tylko i kupiłam paczkę 28 szt pampersów dada 1. Zobaczymy w szpitalu jakby coś się złego działo z pupą po dadzie to mąż kupi pampersa nie ma co zapasów robić na zaś. Wiem, można promocje znaleźć ale naprawde potem nie ma co zrobić z niedobrymi pampersami i kasa zamrożona w złych pieluchach. W każdym sklepie teraz pełno tego towaru.

Junior Member
    Tati88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Pytalam o ktg, jesli ciaza przwbiega prawidlowo to podobno pierwsze ktg robia dopiero po terminie-kolezanki tez tak mialy ze tylko usg a ktg jak ktos nie urodzil w terminie hmmm

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Tatii dziwne to ale pewnie co rejon to inne zwyczaje. Ja przy kazdej ciazy mialam ktg od 32 tyg i robiony na nfz bo moj gin w 2003 roku jeszcze tego sprzetu nie mial.

Member Awatar onaona88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-09 zobacz kalendarz
    W mojej przychodni ktg jest od 36tyg co dwa tyg. Obojetne czy ciaza prowadzona prywatnie czy na nfz

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    ja tam też ktg nie miałam i jak się pytałam jednej kolesiówki no to ona miała bo bliźniacza ciąża, a tak to nie dają na ktg... no ja za tydzien mam wizytę to zobacze.

Stokrotka no ja dziś byłam w biedronce bo miały być po 10zł dada 1 ale oczywiście ani widu ani słychu, w gazetce co innego, w sklepie co innego masakra. No i ja teraz dopiero tak się przyjrzałam tym pieluchom i może wy mi wytłumaczycie co to za sens skoro 1 są od 2-5kg a 2 są od 3-6 kg, to w takim razie jak kupie 2 od razu to małemu będą ok jeśli będzie miał np 3,5 kg, czy one są jakoś dużo większe od 1?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    niesia2708

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-21 zobacz kalendarz
    Ka w poprzedniej ciąży prywatnie miałam ktg chyba od 36tc. Lekarz miał w swoim gabinecie i dla jego pacjentek było bezpłatne.
    Teraz natomiast teraz jak pytałam poradni ginekologicznej przyszpitalnej o ktg to położna powiedziała że w poradni nie robią i w ogóle patrzyła na mnie jak na kosmitę. W oddalonym o 30 km Bełchatowie badania ktg są bezpłatnie właśnie w poradni przyszpitalnej. I nie trzeba tam nawet prowadzić ciąży. Także co kraj to obyczaj

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Niesia ale to ze w poradni przy szpitalnej nie robia to juz chyba przesada przecież czsami kobiety wychodzac ze szpitala maja w zaleceniach ktg np 2 razy w tyg. ja tak wlasnie dostalam to gdzie one maja wtedy isc ? Jechac 30 km ?

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Karolek mnie sie wydaje, ze 2 beda za duze i moga ci bokami przepuszczac no i na dlugosc beda wieksze ja zawsze kupowalam 1 . Wydaje mi sie ze jak sie rodzi dziecko 4000-4200 to wtedy juz warto kupic 2

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów