Strona 351 z 419
Pokaż wyniki od 3,501 do 3,510 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    O to nika rozpakujemy sie dzien po dniu bo ja mam 15 rodzic chyba,ze moj lekarz zmieni zdanie po tym jak wyniki sa dobre on bardzo zwraca uwage na to zebym się przy porodzie jak najmniej zmeczyła. Myślę, ze jutro ostatecznie sie roztrzygnie na wizycie

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Dziewczyny czy któraś z was leżąc w szpitalu widziała kogoś z poduszka ciążowa, bo kurczę nie wiem jak wytrzymam bez niej z nakazem ciągłego leżenia na lewej stronie. ? Niestety jest możliwość ze zostanę tam dluzej, bo musza ocenić czy korzystniej jest małemu w brzuszku czy lepiej mnie ciąć,a to niestety dopiero początek 34 tygodnia. Bardzo możliwe ze Sn nie jest mi dane urodzić. Przeplakalam 2 dni jak ustalono ze to rzeczywiście hipotrofia asymetryczna. Strasznie boje się o małego, bo mogą być powikłania a w brzuszku jak anomalia bedzie postępować to może być niedotleniony.

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Najlepiej wez poduche i nie pytaj nikogo, mysle, ze nie powinni miec z tym problemmu, to dla Twojej wygody przeciez.
    Jesli chodzi o bankowanie krwi to my sie zastanawialismy i jednak nie bedziemy tego robic. Wiele opinii czytalam, w szkole rodzenia nawet byl Pan prrzedstawiciel, ale nie ma żadnej gwarancji, ze material bedzie, wiele rzeczy sie moze.przydarzyć. postanowilismy, ze oddamy material tak jak oddaje sie krew, moze ktos skorzysta. Moim zdaniem.właśnie w ten sposob powinno sie to odbywac.

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Margola biedactwo trzymaj się dzielnie. My trzymamy za Was kciuki, by wszystko szło w dobra stronę i by maly mimo wszystko jeszcze ladnie rósł w brzuszku. Wydaje mi sie, że spokojnie możesz zabrać ze sobą poduszkę (choc co szpital to zasady inne, ale to ma być dla Waszego wspólnego komfortu fizycznego i psychicznego zwłaszcza!)

Magdalena super wiesci i czekamy na kolejne dzis

Witamy nowa mamusie

Mnie czesto boli podbrzusze jak w poczatkowy dzień okresu (mam tak podczas okresu max 1-2dni i potem nic...zupełnie bezbolesne te moje miesiączki byly i sa). Nie wiem czy mi sie cos napina w tym czasie. Ale zdecydowanie mam już wyraźne kucia w pachwinach az do utraty równowagi i to dość często juz. I zastanawiam się powoli czy rozwarcie mi sie nie powiększa. Ale nie chce się na tym skupiać i żyje dalej normalnym jak do tej pory rytmem

Czas na śniadanie a potem pewnie plac zabaw z moim kochanym synkiem.

Member Awatar onaona88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-09 zobacz kalendarz
    Margola, oczywiscie ze bierz poduche do szpitala- jezeli tylko ma to zwiekszyc Twoj komfort to sie nie wahaj. No i sama mowisz ze masz nakaz lezenia na lewej stronie a skoro to zalecenie lekarskie i poducha Ci w tym pomaga to tylko tym sie kieruj. Ja poduszki ciazowej nie uzywam a spi mi sie duzo lepiej na prawym boku i mala sie wtedy duzo lepiej uklada wiec ciesze sie ze mi sie takie zalecenia nie trafily
    Zaraz ide na wizyte do endokrynologa, w piatek pierwsze ktg i ginekog. Wczoraj caly wieczor pielilam ogrodek, ale dobrze sie czulam dzis wreszcie zaczynam 36 tydzien wiec teoertycznie chyba na koniec tego ttgodnia ciaza uznawana jest za donoszona prawda?

Margola29 tutaj gdzie leżę, mnóstwo kobiet miało ze sobą takie poduszki czy inne rzeczy, najważniejsze żeby Tobie i maluszkowi było wygodnie

Magdalena73 może akurat uda sie wam przesunąć termin
    Ja to właściwie po tylu dniach w szpitalu się cieszę, że nie będą tego bardzo odwlekać. Mam teraz nadzieję, że dziewczynki będą na tyle silne, że w czwartej dobie wrócimy razem do domu

Junior Member
    Tati88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Widze ze sporo dziewczyn juz ma skurcze a ja juz jestem w 37 tyg i nic takiego nie mam, w nocy czasem czuje od kilku dni ze brzuch mam twardy i w sumie to sa chyba jakies tam skurcze tak mi polozna tlumaczyla i ciagle czekam kiedy juz mnie jakis skurcz dopadnie :-) Bo na ostatniej wizycie ginekolog mi powiedzial ze szyjka zaczela sie zmiekczac ze sie przygotowuje do porodu wiec moze urodze przed terminem? :-) jutro mam kolejna wizyte to ciekawa jestem jak tam sytuacja :-)
    Od czwartku (wtedy koncze 37 tydz) planuje brac oeparol, tak mi polecala polozna ktora bedzie odbierac moj porod. Odradzala naparu z lisci malin, mowiac ze napar rzeczywiscie moze przyspieszyc porod ale szyjki nie zmiekcza a porod przy twardej szyjce jest bardzo bolesny a podobno ten oeparol wlasnie zmiekcza szyjke takze bardzo polecala :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Margola nie denerwuj się poduche weź jak jak byłam w szpitalu to dziewczyny miały większosc. Nie rozumiem dlaczego każa ci tylko na lewym boku ja lezalam w pokoju z dziewczyna w 31 tyg dziecko wazylo wtedy 1 kg. Tez hipostrofia ale pozwalali jej spac tez i na prawym boku lezala 5 tyg. w 32 tyg ja cieli . Dziewczyna miala słabe przeplywy codziennie jej robili ktg 2 albo 3 razy juz nie pamietam kazde ktg po 1 godz. W Poznaniu to stosowali taka zasade jesli dziecko przez 10 dni nie przybiera to robia cc W Poznaniu zadnen wczesniak jesli nie jest to porod ktorego nie da sie zatrzymwac to rodzi sie przez cc ze wzgledu na to że jest jeszcze za skale i moglyby sie narzady uszkodzic

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Margola bierz poduche bo w tak zaawansowanej ciazy nic ci mówić nie będą jak lezalam Na sali to dziewczyna też miała i nikt jej nic nie mówił a lekarz nawet mówił że dobrze zrobiła kupując taką poduche.
    Tati a nie masz ktg? Może lekarz powinien Cię skierować na ktg by zobaczyć czy skurcze występują. To twoja pierwsza ciąża? Bo w pierwszej też nie czułam skurczy i przez to przy porodzie dostałam lek na przyspieszenie porodu...teraz skurcze czuję coraz częściej mimo brania leków ale to już natury nie zahamuje i też brzuch boli mnie jak przy okresie z ta różnica ze jeszcze nie są to bóle krzyżowe. Za to wieczorem nogi mam lekko opuchnięte :/ zimna woda łagodzi obrzęk ale chwilę pochodzę i znów mam opuchnięte. Lekarz mówiła że na tym etapie to normalne i jeżeli rano wstaje bez opuchlizny to wszystko jest W normie.
    Nika to już niedługo przywitasz dzieciaczki Ale to szybko zlecialo.

Margola, bierz poduche, nikt Ci nie może nic powiedzieć, to dla Twojej wygody. Strasznie Ci współczuję, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

Magdalena, daj znać jak po wizycie, czy przesunęli Ci termin porodu

Nika- wooow, to rzeczywiście już! Te ostatnie dni czekania są pewnie najbardziej ekscytujące

Mi wczoraj nogi strasznie spuchły. Cały czas normalnie chodziłam w butach sprzed ciąży, wczoraj doszłam do znajomych normalnie w baletkach, a na wyjście ledwo mogłam stopy do nich włożyć, każdy krok to ból. Znajomy nas musiał podwozić do domu. Ale teraz jak wstałam to chyba jest ok.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów