Strona 350 z 419
Pokaż wyniki od 3,491 do 3,500 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Witaj Tatii
    Odebrałam wyniki i jestem w szoku nadal dobre widać trzymanie diety i tabletki pomaga coprawda alaty i aspaty sa ponad norme ale od ostatniego badania wartości spadly o 50 procent . Normalnie az zal tego 15 sierpnia zeby wywolywali porod. Jutro ostatnia wizyta to pogadam z moim doktorkiem no i dowiem się czy mala w końcu sie ustawiła glowkowo

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    niesia2708

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-21 zobacz kalendarz
    Magda super wieści!!!

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Iza moim zdaniem to nie to samo bo skurcz idzie z dolu i zwieksza swoja siłę A napinanie to poprostu raczej brzuch sie twardy i nie nasila sie najczesciej napina sie jak dziecko sie przeciaga

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Niesia no ciesze sie wlasnie jedziemy po dzieciaki do mojej mamy i zabieram je do domu do 13. 08 , ale je wysciskam

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Magdalena to super! Może uda się przedłużyć ciaze ale najwazniejsze ze dotrwasz do tej dolnej granicy 36 tc.
    Ja co do banku krwi mam mieszane uczucia. Podobno to naciaganie kasy i nikt mi nie zagwarantuje ze ta krew będzie dobrze przechowywana przez te lata...ja zachowuje pepowine dziecka jak dopadnie. Skoro medycyna idzie na przód to może i z tego uda uzyskać się komórki macierzyste bo w końcu to też zaschnieta krew i nie muszę za nic płacić tak mi kiedys ktos poradzil.
    Skurcze to twardnienia brzucha tylko że te bezbolesne są normalne. Jeżeli są dosyć mocne i regularne lepiej jechać na ktg. Ja też mam już dosyć często ale póki sa bezbolesne to nie martwię się.

Magdalena, dzięki za odpowiedź. No i cieszę się ze wyniki masz w miarę dobre.

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Magda to super! No to jeszcze jutro powiedzą Ci że mała jest głową w dół i będzie git

Ja mam wieczorami bardzo częste twardnienie brzucha, ale lekarka mi mówiła ze to norma. No i ten mój mały łobuz cały czas znajduje sobie tyle miejsca do fikołków, że brzuch to mi lata

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Tati no upał też nie dla mnie ostatnie dni robiłam tylko to, co musiałam ale dziś na szczęście się ochłodziło i już człowiek się lepiej czuje
    Magdalena gratuluję wyników super, że jest lepiej

Witaj Tatii

Magdalena, gratuluje wyników, super! Ja jak mnie złapie skurcz to muszę stanąć albo usiąść, bo i ustać czasem nie dam rady. A łapie mnie najczęściej podczas chodzenia. To może jak bede dużo chodzić w 9.miesiącu, to urodzę w terminie?
    Na takie skurcze też magnez? Jem dużo owsa, bananow, dodaję naturalne kakao do deserów, myślalałam, że się uchronię od suplementów...

Karolek, mój mąż też czasem sobie żartuje "ale się najadłaś, zobacz jak Ci brzuch wydęło", ale jakoś ma wyczucie, wie kiedy może zażartowac, a wie kiedy potrzebuję komplementu.

Dziś szliśmy na obiad do znajomych. 15-minutową trasę pokonałam w 30min., co chwila łapały mnie skurcze i musiałam przystawać... Ale poza tym to czuję się dobrze 33.tydzień, coraz bliżej!

Ponownie nadrabiałam zaległości, dobrze że wszystkie sie trzymacie w dwupakach
    Magdalena dobrze, że wyniki w normie, trochę odetchniesz

16.08 cc, za 9 dni witamy dziewczynki, dalej mi sie nie wydaje, że to JUŻ

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów