Strona 348 z 409
Pokaż wyniki od 3,471 do 3,480 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Iza też myślałam nad Lovela, bobini i Dzidziuś ale nie wiem które lepsze. Na początek mam Jelp ale po dwóch miesiącach chce przejść na coś tańszego.
    U mnie na ciemieniuche najlepiej sprawdziła się oliwka emolium. Nakladalan na główkę tak sporo na 30 min przed kapaniem i przed kąpielą czesałam szczotką z naturalnego włosia. I nie trzeba długo było wyczesywac bo wszystko ładnie schodzilo. Później już córka nie miała z tym problemu teraz kupiłam oliwke z hipp ale nie mam pojecia jak się sprawdzi.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Niesia ja właśnie pól godziny temu się pobeczałam mój maż w pracy ja od rana sama w domu siedzę oglądałam tv przełaczam te kanały akurat leciał film o Annie German i była tam taka scena jak ona jest bardzo chora i zaraz to wzięłam do siebie i już się pobeczłam , ze po co mi ta ciąża ten poród itd...... wybeczłam się solidnie i jakos mi teraz lepiej

Dziewczyny a w którym tyg można gbs robić? Długo czeka się na wyniki?

Co do kosmetyków to ja polecam całą serie z Ziaji - są też do skóry atopowej i jak wyszły problemy skórnych to super się sprawdziły kosmetyki tej firmy a cena jest super. Kupuje w aptece więc jak co zapytajcie o opinie farmaceute

Torba prawie spakowana, jeszcze tylko ubranka na wyjście nusze naszykować tylko nie wiem co... Koło 5-10września miże być różnie.

A tak jak piszecie o tych zmianach nastroju... To akurat tego nie zauważyłam ale często robie sobie wyrzuty że jeszcze nie wszystko gotowe... Ubranka czekają na pradowanie, nie moge się zdecydować czy chce drugie łóżeczko do salonu... Ahh zaczynam sie stresować czy sobie poradze z dwójką po tej cc. Różne myśli ostatnii mam.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Olaaa mam ten sam problem co wstawić do salonu myślałam o łóžeczku dostawnym ale nie wiem czy chcę tyle kasy wydawać. A co do poradzenia sobie po cc to ja się dogadalam ze znajomą, że jeśli będę miała cięcie to ona przez tydzien będzie do mnie przychodzić i pomagać przy dzieciakach.

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Ja przy synku używałam Bambino plyn do mycia kilka kropelek i potem po miesiącu szampon Bambino. Po kapieli zawsze używałam oliwki Bambino tak do ok 1.5 roku. Skora pieknie naprezona, zero jakichkolwiek krostek, wysypek itp.
    Teraz tez stawiam na Bambino.
    My mielismy doslownie poczatek ciemieniuchu i pani dr poleciła nam zwykle maslo naturalne aby smarować to miejsce zalozyc czapeczkę to co da sie zczesac to usunac a reszte ladnie umyc i osuszyć i potem od pediatry bardzo doświadczonej polecona maść elocom jak dobrze kojarze. Sprawa zniknęła w tydzien.
    My dzisiaj zaczelismy 36 TC tak mi apka podpowiada

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Moj synek nie miał ciemieniuchy i w zasadzie chętnie poczytam Wasze porady Zupełnie nie wiem nawet od czego to się robi i tylko wiem, że sie skóra luszczy na głowie..mam nadzieję, ze i tym razem nas to ominie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Mi pediatra powiedziała, że ciemieniucha jest od allergii . Moja 4 letnia Weronika czasami ma na glowie w jedym i tym samym miejscu. Dlatego systematycznie przegladam jej glowe. A moj syn co ma teraz 14 lat to od alergii pękała mu skora za uszami straszne to było bo to ropiało potem zasychało i znowu pekało

Bardzo przydatne porady napisałyście, ja sobie na bieżąco zapisuje w notatniku co polecacie

U mnie dni ostatnio intensywne, pakowaliśmy paczki do Polski z rzeczami, już wszystkie zabrane, za tydzień lecimy ciekawa jestem jak zniosę lot. Ale już się nie mogę doczekać powrotu do kraju! Dziś byliśmy w polskim sklepie to kupiliśmy na przekąskę drożdżowkę z serem i maślankę, zaczynamy wczuwać się w klimat ale u nas w domu to zawsze jest dużo rzeczy z polskiego sklepu.

Łapią Was skurcze Braxtona-Hicksa? Mnie łapią jak przejdę 20 min., może trochę za szybko chodzę. Raz mnie tak silne złapały, że musiałam wziąć Buscopan (hioscynę), przeszło. Macie jakieś rady? Da się jakoś temu zapobiec?

Ja to się czuję jak beczka. Mój mąż co prawda pociesza mnie, że mam nadal grację, ale chyba chodzi mu o grację kobiety ciężarnej

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    hehe Ania mnie mój maż nie oszczędza i wczoraj jak szliśmy spytał się czy coś mnie boli, na co ja odpowiedziałam, że nie. Mój ukochany oznajmił wtedy że chodzę jakbym miała narobione w pampersa ;p ahhh oni i to wyczucie

Ja póki co mam tylko twardnienie brzucha, chyba że mylę to z tymi skurczami...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów