Strona 347 z 409
Pokaż wyniki od 3,461 do 3,470 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ja wczoraj miałam wizytę i wyszło że termin porodu przesunął mi się i tydzień do przodu. Więc już 34 tydzień mam
    Ja używam hipp i babydream przy pierwszej więc i przy drugiej też. U mnie woda ma dużo chloru więc mycie w samej wodzie odpada bo wysuszy skórę. Muszę mieć coś nawilzajacego. Narazie powstrzymuje się od emolientow.
    Dziewczyny co kupilyscie do prania dziecięcych ubranek?
    Moja dr pracuje w szpitalu w którym chce rodzić tylko czy będzie tam miejsce to już inna sprawa i też będę miała pobierane gbs na wizycie z czego się cieszę ale dopiero w 37 tc bo jest teraz na urlopie :/
    Jeszcze muszę wizytę i okulisty odbyć. Was też pieką oczy? Mam wrażenie że mam suche :/
    U mnie mała już odwrócona główka do dołu i lekarze mówią że nie ma szans na odwrócenie się...oby mieli rację

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    A ja wczoraj bylam odebrac wynik gbs ale otrzymalam co innego zamiast zrobic badanie w kierunku gbs zrobili badanie w kierunku czystosci pochwy i jak pojde w poniedziałek do lekarza to bedzie trzeba powtórzyc normalnie udusić te baby.
    Co do mycia w samej wodzie to jestem przeciwna choc mala kropelka plynu nawilzajacego musi byc . Sama woda wysusza skórę . Niektórzy dodaja kilka kropel oliwki do wody tak czytalam ja nigdy tak nie robilam . U mnie emolium sprawdza sie idealnie

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Magdalena miałam ostatnio podobna sytuacje bo zamiast hbs zrobiły mi po raz drugi hcv, ale naszczescie poszłam i nie płaciłam znowu za badanie tylko wykonali z tej surowicy co już mieli w laboratorium, ja z kosmetyków kupiłam HiPP u wszystkich znajomych się sprawdził więc zobaczymy moja mała naszczescie też już główką do dołu była tydzień temu na wizycie, kolejna wizyta za 2 tyg mam nadzieje że dalej tak jest ale lekarz mówił że raczej już tak zostanie Miłego weekendu

Ja kupiłam babydream do mycia i do pupy plus Nivea na każdą pogodę, będzie już na chłodniejsze dni. Więcej nie kupuję, tyle wystarczyło przy pierwszej i jestem za tym, że lepiej mniej niż więcej. W razie potrzeby się dokupi. Emolientow nie ma potrzeby stosować, gdy dziecko ma zdrową skórę.
    U mnie główka do dołu również i już raczej nie odwróci się, bo bardzo długo jest w tej pozycji
    Upał nadal dokucza, ale na szczęście w poniedziałek ma być już chłodniej, a akurat wtedy jadę na posiew i ostatnie mam nadzieję zakupy trzeba w końcu spakować się jak trzeba do szpitala

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Nata ja też zamierzam torbę spakować już tak na tip top.

A słuchajcie jak to jest z tą ciemieniuchą? Używałyście jakiś środków do tego? Czy jakieś metody? Bo ja tu juz słyszałam tyle rad i każda zaprzecza poprzedniej, że już nie wiem której słuchać.

Karolek na torbę w końcu czas i pora się robi, potem na spokojnie będzie można czekać
    Co do ciemieniuchy to ja używałam oliwki bambino i efekty były średnie, smarowalam przed kąpaniem jakiś czas, zakładałam czapeczkę na lepszy efekt, ale niezbyt to schodziło, lepiej, gdy z taką ogrzana oliwka czesalo się włoski szczotką. Ale gdyby któraś miała fajny, sprawdzony i skuteczny sposób to sama chętnie bym poczytała

Salome ja do prania i plukania kupiłam płyn z firmy Lovela.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    U mnie kazde dziecko miało ciemieniuchę mi zawsze lekarka zapisywała maść do smarowania przed kąpielą i potem kazała sciągać gęstym grzebyszkiem nastepnie po usunięciu smarować drugą maścią. Nazw nie pamiętam ale jak mała tez bedzie miała to zamierzam ten problem z pediatra rozwiazywac

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    No właśnie bo mi tu jedna znajoma lamentuje ze nie mam czasem nic wyczesywać, bo to źle itd.... ale zazwyczaj ponoć tak się robi. A to nie każde dziecko ma ciemieniuchę?

Member
    niesia2708

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-21 zobacz kalendarz
    Ponoć na ciemieniuche super jest Mustela. Bardzo dużo mam polecało.
    Poszukałam- o to chodziło:
    https://m.ceneo.pl/9497301

Ja ostatnie dni czuję się tak sobie. Niby nic konkretnego mi nie jest, ale jakaś taka słaba jestem i hormony wariują bo o byle co płaczę.
    Ostatnio edytowane przez niesia2708 ; 05-08-17 o 13:55

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów