Strona 345 z 409
Pokaż wyniki od 3,441 do 3,450 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    W niedzielę jadę znowu na Polna zrobic alaty, aspaty i kwasy jestem ciekawa jak wyjda. W poniedziałek ostatnia wizyta u gina, dzis robiłam ostatnie badanie moczu i krwi. Jacie jak to szybko zleciało ja mam wrazenie, że chwile temu zaczynałam tu pisać o początku ciąży a już końcówka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Ahh to ja też kupię tylko płyn

Magda ja mam dobre przeczucia co do Ciebie, czuję że mała się odwróci i będzie wszystko ok. Ahhh ale to fajnie jeszcze tylko 10 dni <3

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Ja po Usg nie mogę się uspokoić . Okazalo się ze mały bardzo zwolnił ze wzrostem. Brzuszek jest 3 tygodnie do tyłu. Cały był na 2 tygodnie do przodu a teraz równo z terminem. Przez 5 tygodnie brzuszek urósł o tylko o tydzień. Waga tylko 1843g. Przepływy i łożysko w porządku.

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Margola ale lekarz mówił coś ze nie tak? Jeśli nic nie mówił to nie ma co sobie na głowę dawać

Dziewczyny a do nosa gruszkę czy te nowoczesne aspiratory ? sorki że tak truję ale wolę być gotowa na dzisiejsze zakupy

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Margola nie denerwuj sie a ktory to tydzien i co lekarz na to? Moj mówi, ze dzieci tak maja czasem duzy przyrost w krotkim czasie potem zastój i znowu duży przyrost . Ale też czsami dziecko tak sie ulozy, ze w badaniu wychodzi duza roznica zwlaszcza jak np dzidzius jeszcze nie jest ustawiony glowkowo Najważniejsze, ze przeplywy sa dobre. U mnie na usg byla waga 2700 a nagle po 5 dniach 3400 wiec napewno ktorys wynik jest przekłamany mysle ze ten drugi bo 4 rodzilam ale takie klocka ani razu .

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Karolek ja kypilam do noska katarek ten do odkurzacza czytałam dużo super opini . Jak poszlam do sklepu to byla tam tez mama z polrocznym chłopcem i zachwalala bardzo , mowila ze katarek znika w mig tak ladnie sciaga . Wiec sie skusilam 50 zl kosztowal . Ja juz widze jak bedzie trzeba go uzyc ile moj maz będzie marudzić co ja wymysliłam za wynalazek hehe, zawsze gruszki używałam ale tylko płaczem sie konczyło a efekt mierny. Zobaczymy jak teraz będzie.
    A i dzięki Karolek za dobre myśli w sprawie obroru małej, może w końcu laska się zdecyduje

Czyli nie tylko ja mogę wylądować w szpitalu bez lekarza prowadzacego. Zresztą do końca nie wiadomo kiedy będzie remontowana ta porodowka.

Karolek,ja kupiłam emulsje do kapieli z Emolium,a do noska mam gruszke i aspirator.

Magdalena, możesz napisać jakie masz te skurcze, jak je odczuwasz i czy są bolesne?jestem prawie w tym samym tyg.ciąży co Ty. I dzisiaj w nocy obudził mnie dziwny ból w pachwinie jak na okres.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    My mamy fride i katarek do noska. Co do szamponu to mam w domu z emolium, bo starszemu myje włosy Teraz ogolilam go na 5mm ale szybko mu rosną włosy. Zima nie obcinam krotko

Ja wczoraj poczułam okropne szarpniecie w brzuchu i jakis obrot byl...ale w ktora strone to już sama nie wiem nie nakręcam sie, bo sie moge rozczarowac

Ogólnie w pierwszej ciazy lekarz powiedzial, ze maja zakaz przyjeżdżać do szpitala na porod swojej pacjentki jesli nie ma w planie dyżuru. Jednsk ja trafiłam na dyżur mojego lekarza i to taki niestandardowy ( chyba mial zastepstwo)

Teraz tak sie zastanawiam czy jesli sie nie obroci do wizyty w 38tc0d czyli 23.08. to czekac dalej czy umówić cc. Bo jak mam i tak miec cc to chce by moj lekarz ja zrobil

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Ja tez nie puchnie. Obrączkę mam rozmiaru 10 i myslalam, że będę musiała zdjąć. Jednak luźna jak zawsze A stopy i lydki to mam okropne..ja ich nie lubię...wygladaja jak zaglodzone wszystko widać przez skore..
    mąż zawsze spojrzy na moje wystające piszczele i komentarz "zacznij jesc" to mu odp " spójrz na udo lub dup.. ko" haha
    Ale ideału nie ma

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    No niestety czeka mnie dwutygodniowe leczenie hipotrofii. za dwa tygodnie mam kontrolną wizytę USG. dziś jeszcze idę na wizytę do prowadzącej. Mam nadzieję że jeszcze te 2 tygodnie Obejdzie się bez szpitala. dziś wypada 32 tydzień i 5 dni. Najgorsze jest to że do tego momentu wszystko było w porządku a nawet mały był dwa tygodnie do przodu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów