Strona 343 z 419
Pokaż wyniki od 3,421 do 3,430 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Member
    Just84

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-30 zobacz kalendarz
    Dziewczyny trzeba wierzyć że będzie dobrze i nie przyjmować do świadomości żadnych złych scenariuszy. Ja wierzę w to że u góry ktoś nad nami czuwa i wie co robi tak aby dla nas i dla naszego dziecka było jak najlepiej
    Jak tak piszecie o tym cukrze to się zastanawiam, ja miała badania w 27 tygodniu i na czczo, po pierwszej i po drugiej godzinie taki sam wynik 86. Mój lekarz się zdziwił bo pierwszy raz się spotkał z takim przypadkiem. Jednak biorąc pod uwagę że moja endokrynolog też mnie uważa za interesujący przypadek to nawet za bardzo się tym nie zmartwiłam. Teraz jednak jak czytam ile z Was ma problem z cukrzycą ciążową może powinnam powtórzyć badanie?
    Jakie objawy macie przy cukrzycy ciążowej?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Czy zdarza wam sie nie czuc ruchow przez 3 godz. Albo 1 ruch na godzine. Zjadlam usiadlam zeby liczyc ruchy a tu 1 ruch przez godzine . Wczoraj jak bylam na ktg bylo ok a dzis nie to samo dziecko . Wykonczy mnie ta cholestaza

Member
    niesia2708

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-21 zobacz kalendarz
    Magdalena a może połóż się na boku, może wtedy się uaktywni?? Chociaż moja też ma takie momenty kiedy siedzę lub leżę a Malwinka śpi.
    Ewentualnie ćwiczenie oddechów ją denerwuje i zaczyna się ruszać
    Co do cukrzycy to nie daje jako takich objawów. Ewentualnie w wynikach-cukier w moczu lub ketony. A w USG większe wymiary maluszka.
    Ostatnio edytowane przez niesia2708 ; 03-08-17 o 16:28

Member
    Jagoda333

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Magdalena73 oczywiście że mi się zdarza przez 3 godziny cisza. Zwłaszcza jak jestem w ruchu. Dziecko śpi. Dodatkowo mam detektor tętna więc w razie wątpliwości sobie słucham Jej serduszka. Ja nie liczę nigdy ruchów. W szpitalu też tak na oko podawałam.

Ja już po wizycie. Zaczęłam 36tc i mała waży 2500g. Poza tym wszystko dobrze. Oczywiście główkę ma bardzo nisko,ale oprocz tego że napiera na pęcherz to nic z szyjka się nie dzieje.

Ewelina, widzę że mamy dokładnie tak samo. Ja tylko nie mam tych skurczy w krzyżu. Też nie widzę żadnych efektów tego leżenia. Czy leżę czy wstaje to brzuch mi twardnieje. W ciągu dnia dużo staram się leżeć,nic nie sprzątam w domu, czasami ogarne coś w kuchni. Jestem szczupla i mała się bardzo rozpycha. Czuje ja nisko zwłaszcza jak siedzę. I uważam że ta nospa mi nie pomaga. moj lekarz zaleca polegiwanie więc się stosuje do jego zaleceń. Zaczelam 36 tc to myślę że dotrwamy chociaż do 38tc.

Myślę, że to nic takiego Magdalena, jak by cały dzień dziecko się nie ruszało to trzeba iść do lekarza. Ale jak jesteś aktywna, to bujasz maluszka i wiecej śpi mój jest bardzo aktywny, po tatusiu ale zdarzyło mu się z 3 dni mało ruszać. Wtedy właśnie poszłam do szpitala, zrobili mi usg, ktg, wszystko ok. Po usg rozszalał się jak zawsze i na ktg już było normalnie. Dzieci tak jak my, mają mniej i bardziej aktywne dni.

Wczoraj bardzo źle się czułam i leżałam cały dzien, dziś super się czuję, nawet byłam na mieście na zakupach. Także przy okazji ładny spacerek sobie zrobiłam

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    No ja sie dziś wybrałam i żałowałam....ledwo do domu wróciłam, myślałam ze zemdleje ;/ taka duchota u nas, masakra. Maż powiedział że zabierze mi klucze żebym nie wyłaziła ;p

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    a ja też miałam wycieczkę pociągiem dziś.........moja mama jechała do lekarza a mój syn ma fazę na pociągi i pojechałam z nim ostatni raz przed porodem na przejażdżkę teraz trochę żałuję bo w lędźwiach mnie boli kręgosłup. Mała zeszła chyba na - 10 piętro tak nisko mam brzuch.

Zdziwiło mnie......były 4 miejsca 3 zajęte przez samych facetów i jedno wolne. Oczywiście jak tylko weszłam do pociągu to syn usiał na tym wolnym miejscu a panowie a to jeden włożył słuchawki do uszu, drugi gębę w telefon a trzeci nagle zapadł w śpiączkę.

Masakra jakaś ci faceci......

Ogólnie jestem jakaś wredna.....mąż się śmieje, że Poli charakterek się wykształca .

Mieszkamy w domu jednorodzinnym ja, mąż, syn i na dole teściowa. Przez lato robiliśmy sobie od nowa werandę tzn mąż poszerzał garaż aby nam dwa samochody weszły i przy okazji nowe wejście do domu.

Moja teściowa przywiozła z Warszawy jakiegoś faceta który miał położyć płytki w garażu, poprawić sztachetki na płocie i takie tam drobne pracę. Załatwiła mu robotę a on za to miał to porobić.

Pracę rzucił bo ok tygodniu bo stwierdził, że nie opłaca mu się taka stawka za taką robotę.....jego praca jest więcej warta.
    Przychodził do nas jak tylko mój mąż był lub teściowa....ciepły obiadek, papieroski itp żyć nie umierać.

Wynajął pokój kilka domów dalej u teściowej kolegi i tam poznał swoją narzeczoną (żonę matki kolegi).

Ostatnio jak wracałam do domu od mamy ten robol już był coś tam robił ...otwieram bramę wjeżdżam....zamykam bramę a tu nagle widzę między przęsłami zamykającymi się wpada baba na rowerze....o jak ciśnienie mi wzrosło....ale mąż do mnie wyszedł i kazałam mu ją opierdzielić. Ta baba poszła do mojej teściowej więc nic nie mówiłam.

Dziś znów przyszedł z samego rana coś robić ....około 12 wyglądam przez okno a tam robol otwiera furtkę i zapraszam sobię jakąś babę na podwórko jak do siebie....o jak się wkurwiłam....wychylam się przez okno i mówie: pani do kogo? ona oczami przewaliła jak ciele a on mówi: do mnie a ja do niego: ale z tego co wiem pan mieszka dalej i nie życzę sobie spraszania gości bez naszej wiedzy....o jak się wkurwił pogroził mi palcem nic nie powiedział...... poszedł na doł do gabinetu męża poskarżyć się, że jego narzeczonej nie wypuściłam i poszedł sobie.
    Nie wiem czy ułoży dalej te płytki bo strzelił focha. Chyba dobrze zrobiłam? nie będą mi się jakieś mendy bez naszej wiedzy po podwórku i domu pałętać.

eh...musiałam się wyżalić

Member
    Ann1227

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Stokrotka bardzo dobrze Ja też bym uwagę zwróciła, poza tym wyznaję zasadę płacę wymagam

Współczuję Wam dziewczyny tej cukrzycy mi po 2h po glukozie skoczyło z 80 na 90 z tego co pamiętam prawie mnie to nie ruszyło. Męczą mnie upały ale cieszę się po założeniu pessaru chyba psychika mi popuściła i czuję się lepiej brzuch mi tak nie ciąży lepiej mi się chodzi.

Magdalena mój mały też ma czasem leniwe dni, dziś taki ma wydaje mi się, że w ogóle się nie rusza.
    Wtedy kładę się na boku i podkładam dłoń pod brzuch i zawsze go tym obudzę

Dziewczyny, mam do Was pytanie. Czy rodzicie w szpitalu, w którym pracuje Wasz lekarz prowadzący? Dziś na wizycie dowiedziałam się że prawdopodobnie zamykają porodowke z powodu remontu.I jestem zmuszona szukać innego szpitala,a najbliższy mam 50km od mojej miejscowości.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów