Strona 340 z 419
Pokaż wyniki od 3,391 do 3,400 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Chyba nie. Jak jesteś przytomna i sama przełykasz ślinę to powinno być ok. Bo tu chodzi o ryzyko zachłyśnięcia się. Na pewno są przygotowani na taką możliwość, że kobieta przyjeżdża nagle, musi być cc, a jest po obfitym obiedzie. Nie byłabyś pierwsza ani ostatnia

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Jagoda333

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    A nie chodzi czasem o jelita? Coś mi się wydaje że je przesuwają na boki aby się dostac do dziecka i mogłoby dojsc do niedrożności. Dlatego po narkozie tak pilnują czy stolec byl oddany.

Jelit nie przesuwają, one są pod macicą. Wydaje mi się, że chodzi o ryzyko zachłyśnięcia się, pokarm z żołądka mógłby trafić do płuc. Ale nie jestem ginekologiem, nie wiem

Dziewczyny, Wy wszystkie chodzicie prywatnie do ginekologa? Myślałam, że wizyty dla kobiet w ciazy są refundowane przez NFZ....

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Ania165 na nfz tez mozna chodzic i refunduja ale moim zdaniem to porazka kiepski sprzęt i obsluga pozostawia wiele do życzenia . Moze sa na tym forum dziewczyny, ktore sa zadowolone z wizyt na nfz . Kilka z nas z tego co pamietam chodzi chyba i na nfz i prywatnie . Ja osobiscie na nfz chodze tylko z moimi dziecmi jak maja jakigos wirusa a jak potrzebuja konsultacji stomatologicznej, ortopedycznej, czy neurologicznej to tez prywatnie.

Member Awatar onaona88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-09 zobacz kalendarz
    Jesli chodzi o cc po jedzeniu to moja kolezanka miala taka sytuacje dwa tygodnie temu- lezala juz w szpitalu, rano zjadla obfite sniadanie bo rodzice dowiezli jej smakolyki (byla w 32tyg i liczyla ze tego samego dnia ja wypuszcza) a tu nagle krwotok i od razu pojechala cc- po prostu podali jej inne znieczulenie i bylo ok.
    Ja mam ubezpieczenie prywatne ale ciaze prowadze na nfz i bardzo sobie chwale minus jest taki ze nie mam usg na kazdej wizycie bo w mojej przychodni po prostu aparaty do usg sa w osobnych gqbinetach. Gdybym u mojego lekarza prowadzila prywatnie to rowniez w tej samej przychodni wiec i tak usg bym nie miala na kazdej wizycie ale lekarz jest naprawde super, dokladny, sympatyczny i rzeczowy, zawsze poswieca duzo czasu mimo ze w kolejce robi sie opoznienie no i jest specjalista od usg a na tym tez mi zalezalo. Prywatnie za to poszlam dodatkowo na 3 usg genetyczne, tak zeby miec porownanie, ale powiem szczerze ze zawsze bardziej bylam zadowolona z usg u swojego lekarza prowadzacego.

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Wszystko zależy na jakiego człowieka (lekarza) sie trafi czy to na nfz czy prywatnie. My trafiliśmy do naszego z polecenia, sama poleciłam 3 dziewczynom i sa zachwycone Ciesze sie, ze jest zachwycona glownie jedna z nich, ktora jest po wielu przejściach okropnie smutnych :/ i jesli ona pisze do mnie (3 dni temu), ze lekarz jest fantastyczny to mi lżej na sercu.Lekarz prowadzi jej ciążę teraz po raz drugi i mam nadzieję, ze i ta bedzie zakończona sukcesem.
    Na następnej wizycie zapytam o to jedzenie przed cc, bo przyjęłam do wiadomości fakt, ze ewentualnie mam nie jeść Czekam poki co na wizytę w 38tc i wtedy wszystko będzie jasne i juz chyba nie zapomnę o niczym by dopytać

Member
    niesia2708

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-21 zobacz kalendarz
    Patrycja2903 współczuję tak zaawansowanej cukrzycy i tego sniadania na raty. Ja odpukać tym razem mam lekką cukrzycę i w sumie cukier skacze mi jak z czymś przesadzę. A tak jadam prawie normalnie i rzadko kiedy przekracza 120..... a w poprzedniej ciąży brałam insulinę.
    Ja jestem po wizycie u ginekologa. 33tc Malwinka waży 2400 a ja +11 w badaniu wszystko ok.

Co do długości szyjki to w poprzedniej ciąży miałam około 2 cm od połowy ciąży i donosiłam do 37tc+2.

Ja do lekarza chodzę prywatnie. Niestety u nas na NFZ porażka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja cały czas prowadzę auto, ale zaczyna powoli ciężko mi się z niego wychodzić bo jest bardzo niski :-)
    Ja chodzę prywatnie do lekarza, bo u nas nie ma specjalnych lekarzy na nfz i usg robią tylko ile jest zalecanych - 3 a że to moja pierwsza ciąża i dość długo wyczekiwana to chciałam mieć zaufanego lekarza i być pod stałą opieką nawet na telefon .

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Dziewczyny miewacie zawroty glowy. Ja mam juz od jakiegos czasu. Najczesciej zakreci mi sie jak sie klade i przekrecam sie z prawego boku na lewy, wtedy wszystko mi wiruje jak na szybkiej karuzeli .

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Ja do lekarza chodzę prywatnie. Do tej samej gin od jakiś 10-12 lat. Zresztą w ogóle nie korzystam ze służby zdrowia na nfz. Z dzieckiem jeżdżę prywatnie, dentysta, ortopeda , dermatolog czy to dał mnie czy męża czy syna wszystko prywatnie.
    Co do jedzenia przed cc to jeżeli jest nagła to wiadomo robią ja i nie patrzą czy posiłek był. Jeżeli jest planowana to zależy od szpitala. U mnie ostatni posiłek dają dzień przed cc ok 13-14 potem już nic do cc. A np moja koleżanka miała tydzień temu to.mogla jest do 24 rano miała mieć cc no ale jej robili lewatywe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów