Strona 339 z 419
Pokaż wyniki od 3,381 do 3,390 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Member
    Just84

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-30 zobacz kalendarz
    Mój mąż akurat w kwestii uczestniczenia w porodzie nie miał za wiele do gadania. Wychodzę z założenia że jak facet nie będzie przy porodzie to będzie sobie myślał że poród to jak za przeproszeniem zrobienie kupy, kilka chwil i po krzyku. Niech sobie nie myśli że ja będę się wysilać a on spokojnie sobie poczeka za drzwiami albo w domu A tak na poważnie to najpierw nie był przekonany ale po poronieniu powiedział że już nigdy w ciężkich chwilach nie zostawi mnie samej choćby miał spać w samochodzie przed szpitalem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Mój mąż był przy każdym porodzie i on nie wyobraża sobie inaczej . Twierdzi, że to niesamowite przeżycie no i zostawił by mnie samej

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    mialobyc niezostawilby mnie samej

Mój mąż nie wyobraża sobie znów bycia przy porodzie. Ustaliliśmy że będzie ze mną do momentu aż zacznie się robić brzydko a później może się ewakuować na korytarz. Ja też będę się z tym czuć lepiej...

Member
    Jagoda333

O mnie
    mój też był zawsze do momentu nagłego cc i zawsze mówię dziewczynom, które się wahają, czy rodzić z mężem, że położna nie będzie z nią non stop i nie będzie z nią nikt do pomocy np aby zaprowadzić do wc czy podać wodę. My mieliśmy umowę, że on nie patrzy w TO miejsce tylko będzie od strony mojej głowy obserwować bo a nuż byłby tym przypadkiem faceta, który potem nie pożąda swojej partnerki ze względu na widok z porodu. Wolałam się nie przekonać o tym. Nie wyobrażam sobie jego nieobecności w takim momencie no chyba że siła wyższa jakaś typu Jego praca za granicą i nagły poród.
    Odnośnie płaczliwości tak jak niektóre z Was piszą to mnie też dopada ciągle.....masakra kobieta lat 38 a ciągle ryczy jak nastolatka. Hormony dwóch kobiet w jednym ciele szaleją hi hi. A i jeszcze pisałyście, że nie ciągnie Was do obiadu. Ja uwielbiam obiady ale w ciąży jestem prawie wegetarianką- no nienawidzę mięsa! Najbardziej lubię owoce i lody, a na plusie mam tylko 6kg także chyba od lodów się nie tyje hi hi

Member
    Jagoda333

O mnie
    Dziewczyny a wie może któraś wie co jeśli ja sobie teraz jem a zaraz zacząłby się poród u mnie i mam mieć cc i co wtedy z tym że jadłam? Moje cc były po kilku godzinach indukowanego porodu więc byłam na głodzie a teraz jak mam mieć planową zawsze kiedy jem to się denerwuję, że mnie bóle wezmą i będę musiała ileś godzin odczekać do cc w bólach aż strawię.A gdyby tfu tfu mała miała zaburzenia tętna i trzeba szybko ciąć a ja tuż po obiedzie to co?

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Magdalena, Patrycja...O raju dziewczyny!!! ale ja Was podziwiam z tymi dietami.... nawet nie myslalam, ze sa tak rygorystyczne biedne Ale dacie rade!!! jesteście super kobietki

Jagoda na mnie lody tez nie działają, bo potrafię zjeść 2 dziennie każdego dnia i mam podobnie kg na pulsie, dzis dokladnie 6.3kg chociaz tyle dobrego z tych moich okropnych zachcianek.

Juz po wizycie Szyjka niby twarda i długa 2cm, rozwarcie 0.5 cm. Z tą długością szyjki mnie zaskoczył i z tego co pisalyscie to wydaje mi sie te 2 cm malo???? nie wiem....

Maly w 35tc0d wazy 2390g i niestety ulozenie miednicowe.

Mi dzis lekarz powiedział, ze jak chce czekac do porodu az sie obroci, to mogę tylko do 41tc. Gdy jednak zaczną mi sie skurcze to mam nic nie jeść, bo jak pojadę do szpitala i okaże się, ze nadal ulozenie miednicowe, to bedzie cc.
    Gdybym nie chciała czekac to planowane cc są na tydzień przed terminem porodu czyli 39tc.

Moj maz chce być przy porodzie, a samochodem jeżdżę co chwila cos załatwić lub do sklepu - uwielbiam jeździć autem i zapominam, ze jestem w ciazy
    Ogólnie przez mniejszy brzuch czasem w ogóle nie czuje, ze go mam i jak zawadze nim o umywalkę chcąc dostać się do górnej półki, to dopiero mi sie o nim przypomina i o ciąży hihi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Patrycja ja to zaparcia mam po czekoladzie...chyba kakao. A i tak dzis zjadłam 2 kostki :/ co za babsko ze mnie

Jagoda, wiem że są różne rodzaje znieczulenia, może w takiej sytuacji byłabyś przytomna i znieczuliliby Cię tylko od pasa w dół?

Just84, ja miałam dokładnie tak samo - przed ciążą ćwiczenia i zdrowe jedzenie, na początku ciąży też, ale potem ciągle brzuch mnie bolał, przestałam na ok. 2-3 miesiace cwiczyc, no i sie rozhulałam z jedzeniem trochę. Nawet już się nie ważę, nie chce sie załamać. Już jak patrze na siebie to się załamuję. Ale może ogarnę sie po porodzie.

Też mam ostatnio zmienne nastroje, płaczę bez powodu, jest mi słabo. Na szczęście mam urlop teraz i odpoczywam. Jeszcze nie macierzynski, tylko ten roczny, macierzynski zacznę za miesiąc.

Member
    Jagoda333

O mnie
    Ania165 i tak zrobią znieczulenie od pasa w dół bo będzie planowa cesarka a nie jak tamte nagła w narkozie ale czy przy znieczuleniu od pasa w dół nie jest konieczne aby być na czczo? Z pewnością zalecane ale czy konieczne? Czy ktoś wie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów