Strona 338 z 398
Pokaż wyniki od 3,371 do 3,380 z 3979

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    A szaleja wam hormony bo ja od miesiąca mecze sie ciagle beczec mi sie chce chyba tlumie w sobie jakies emocje . Dojechalam juz pod gabinet jak zwykle jestem za wcześnie o dobre 20 minut hehe zawsze wyjezdzam wcześniej bo nigdy nie wiadomo cczy jakis korek nie zrobi sie a ja nie lubie sie spozniać. A wogole jezdzicie jeszcze autem ja musze nie mam innego wyjscia ale juz mi ciężko

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Też planuję kp Anitas jestem dzielna dla maluszka i nie ukrywam że przestraszyła mnie wizja insuliny, mam ją przepisana ale naszczescie nie była konieczna tak się wzięłam za siebie - normalnie jestem z siebie dumna! A ja nie jem słodkiego wcale a zaparcia i tak mam więc nie koniecznie słodkie musi je powodować Ja sobie mogę pozwolić na małe jabłuszko na podwieczorek i to dla mnie rarytas jest Pociesza mnie fakt że ostatnia prosta przed nami

O mnie
    Magdalena ja cały czas jeżdżę autem, jakoś się jeszcze mieszczę Staram się tylko nie wyjeżdżac w te upały bo się boje troche, laski mam możliwość z zrobienia niedrogo us 4d tylko się zastanawiam czy warto jeszcze iść i będzie coś widać ? Jakbym szła byłby to zaraz 36tydz więc sama nie wiem co zrobić?

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Naprawde dzielna jestes ja od miesiaca moze ciut wiecej jestem na diecie watrobowej a czasami tak mnie skręca na cos slodkiego albo na arbuza a tu zadnego owocu nie moge jedynie kompot z owocow albo jablko gotowane a na chleb to ser bialy chudy i wedlinka z kurczka 3 razy na tydzien , ziemniaki to tylko puree najlepiej jakby wszystko bylo jak najbardziej zmielone to watroba ma lzej

O mnie
    Ja ziemniaka nie mogę w ogóle, cukier mi po nim skakał strasznie, ja mam jeszcze ten minus że mierzę cukier około 8 razy, wstaję między 2-4 w nocy sprawdzam, na czczo sprawdzam, później wstaje o 8 jem pół kromki chlebka żytniego (małego) z chudą wędliną, po godzinie mierzę cukier i zjadam kolejną połówkę, po godzinie mierzę cukier i jak jest ok to moge sobie pozwolić na jeszcze jedną połóweczkę, a później obiad i ogólnie co 3h coś małego.. Masakra dużo by tu pisać.. Ale jakoś trzeba dać radę tylko paluszki mnie już bolą od tego kłucia
    Ostatnio edytowane przez Patrycja2903 ; 02-08-17 o 13:35

Junior Member
    Just84

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-30 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ale Was podziwiam ja przed ciążą prowadziłam zdrowy tryb życia ( i ćwiczyłam i nie wpychałam w siebie słodyczy ) a w ciąży to jakaś masakra. Po prostu nie potrafię się opanować, sama siebie nie poznaję;( Mój mąż sobie tłumaczy że dziecko potrzebuje też słodkiego ( on jest uzależniony od słodkiego )
    Jeśli chodzi o jazdę samochodem to mój syn chyba mnie znienawidzi, dosyć że do 7 miesiąca pracowałam a że jestem przedstawicielem handlowym to robiliśmy średnio koło 1000 km w tygodniu to teraz też ciągle coś dla męża załatwiam i potrafię pół dnia spędzić w samochodzie. Wczoraj był taki upał że na całe szczęście się nigdzie nie ruszyłam.
    W ciąży moje dziecko zabiera mi chyba trochę szarych komórek i umiejętność koncentracji - zamówiłam przez internet prześcieradło w złym rozmiarze. NO NIE WIERZE;p

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Ja dziś poszłam na pocztę z nadzieją że po nocnej burzy, powietrze będzie lżejsze, a tu dupa ;/ i ja nie wiem ale mój synek jak tylko czuje że jestem gdzieś na dworze i idę gdzieś dalej od razu wkłada nogę w żebra i mimo, że stoję i staram się go skierować na dół, wyginam się na chodniku jak czubek to on i tak swoje. Jak wracam do domu u siadam to od razu się inaczej układa....chyba mu też jest duszno

Ja na poczatku ciaży miałam ciągle ochote na kebaba, pepsi, chipsy.... teraz ewentualnie frytki. Też mam długie zęby do obiadu.... jem np makaron ze śmietaną i cukrem... mięso średnio mi przechodzi ;/

Mój mąż w końcu skręcił ze mną łóżeczko i chyba po tym jak mu nagadałam trochę się przeraził, że faktycznie to nie zostało już dużo wiec mam się rozglądać za wózkiem ( tzn przez internet bo kupić to razem musimy ) no i w tym tygodniu mamy zrobić już ostatnie zakupy, żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja do pracy po miescie jeżdżę sama samochodem w dalsze trasy to staram się z kimś a teraz siedzę w pociągu

Za to mój mały jako że pierwszy raz jedziemy pociągiem wierci się jak szalony

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Hej, ja wczoraj zalicZyłam pierwsze spotkanie na szkole rodzenia, było akurat o bólu i sposobach jego łagodzenia, położna zachwalała udział aktywny panów przy porodach. Moje mąż poki co chce towarzyszyć, a jak wasze połówki?
    A ztym jedzeniem obiadów to cos jest. Ja mężowi serwuje kotlety,a sama wcinam tylko kopytka, albo salatke z pomidorow lub ogórków a na upaly ugotowałam wczoraj zupę i do jutra jest obiad.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów