Strona 336 z 409
Pokaż wyniki od 3,351 do 3,360 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    ja po wizycie na nfz. Badania ok. Ktg ok. Za tydzień następne ktg i wymazy. potem 11.08 następna wizyta prywatna i z moim lekarzem prowadzącym dopiero spotkam się po porodzie bo ma urlop do 25.08 a ja właśnie będę chyba krojona

2. dzieckozakupy.pl
    Stokrotka super, ze wizyta przebiegła pomyślnie a czemu masz mieć CC? Kurcze ja bym chyba się na Twoim miejscu stresowała, jakoś mniej boję się sn niż CC... Choć jakby trzeba było to dałabym radę, miałam już dwa zabiegi na żywca, w przychodni w gabinecie tylko ze znieczuleniem w miejscu zabiegu, czyli na klatce piersiowej, ale wolałabym jednak uniknąć tego
    Kwiatkowa to rzeczywiście duży Twój maluszek może akurat przystopuje albo może też być i tak, że lekarz zrobił błąd w pomiarach. Ważne jednak by był zdrowy
    Ja rodziłam prawie 4 lata temu w Rzeszowie i na początku sama się bardziej układałam na lewym boku, potem ciągnęło mnie na plecy, to położne same przeganiamy mnie na bok z powrotem i w tej pozycji parlam, a za chwilkę kazały na kleczki i tak aż do wyjścia całkiem albo prawie główki, kończyłam znów na boku. Mam nadzieję że tym razem też uda mi się tak rodzić i nie cofnęły się do pozycji na plecach.

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Mam juz jedna CC za soba, nadciśnienie i cukrzyca ciazowa no i dziecko może byc duze.
    A i moja waga z wczoraj od poczatku +5,5 kg

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Witajcie jak wam minęła noc bo u mnie masakra na pietrze było tak goraco az nie do wytrzymania . Dobrze,ze nie ma dzieciakow to spalam sobie na golasa.
    Stokrotka no nieźle sie pilnowalaś, tylko 5,5 na plusie ja mam 9 do przodu ta dieta watrobowa spowodowala, ze nie tyje a nawet 2 kg zgubilam . A dzidziusia to duzego bedziesz miala no ale przy cukrzycy ciazowej zawsze dzieciaczki sa wieksze. Ja tez teraz bede miec wieksze dziecko dobrze ze tylko na ciuszki kupilam na rozm. 50 . Zawsze rodzilam takie max. 2900 a tu mala w poniedzialek miala 3400 choc mysle ze lekarz sie pomylil a do 14 .08 przeciez jeszcze waga podskoczy. Ciagle lekarz mi mowi ze mala ma wyjatkowo duzy brzuszek az o 2.5 tyg do przodu.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    No to sie napisalam calego posta mi zjadlo brrrrrr

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    A nie jednak jest ostatnio cos forum nawala z komputera to juz w ogole nie moge pisac bo ciagle przekierowuje mnie na inne strony

A ja wczoraj przez pol godziny wizyty sluchalam ochrzanu, ze za mało odpoczywam i dlatego mam ciagle skurcze i ze zadne leki mi nie pomoga jak nie bede lezec... Szyjka sie skrocila z 4,5 dosyc sporo, ale jeszcze ma 3 cm, wiec tragedii nie ma. Mala ładnie przybrala, bo juz prawie 2,5 kg waży.

A ja siedze na probie obciążenia glukoza znowu przez ten cukier w moczu i jest mi niedobrze strasznie, a za pierwszym razem w miare łatwo to znioslam...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    U nas też było duszno, potem burza z gradem i moje ciagle latanie do toalety (to tylko połowa tego co wypiłam wczoraj) i po nocy
    Dziś za to chłodno

Stokrotka ja to 5kg chyba w wrzucę w ostatnim miesiącu Bedziemy sie tym martwic później o ile będzie na to czas

Magdalena ale wszystko dobrze z brzuszkiem malutkiej? mnie to komentarze lekarzy mega stresuja :/

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Hej dziewczyny, tez miałam wczoraj wizytę wszytsko ok szyjka sie nie skraca rozwarcia brak, nastepną wizyte mam dopiero za 3 tyg , niestety nie mma pojecia ile moja gwiazda waży..... no cóż chyba dowiem sie dopiero w szpitalu przed porodem bo tam zawsze robią usg żeby ocenić wielkość dziecka ... Zastanawiałam sie czy nie isć prywatnie żeby się dowiedzieć ile mała waży ale stwierdziłam że szkoda mi pieniędzy skoro i tak całą ciążę chodziłam na nfz a w zasadzie 1,5 mc to juz wytrzymam ...
    Miałam pobieranego GBSa za gtórego niestety musiałam zapłacić. bo go podobno nie refundują .. też już miałyście???

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Anitas no chyba dobrze niczego nie widzial zlego, mowil mi tylko, ze przez to ze mala jest poprzecznie to gorzej mierzy sie brzuszek i moze troszke przeklamywac no i ze mala ma dlugie nogi po tatusiu hehe bo ja to malutka jestem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów