Strona 334 z 419
Pokaż wyniki od 3,331 do 3,340 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Member
    Jagoda333

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Nata581 poród praktycznie idealny. Dziewczyny nie przejmujcie się tym że u kogoś np.u mnie było ciężko z porodem bo w większości przypadków wszystko przebiega pomyślnie i jest to bardzo piękne przeżycie. Trochę czasu w każdej ciąży przebywałam w szpitalu i na prawdę dziewczyny ładnie rodziły...nic się nie działo złego były piękne chwile no a że u mnie nie było tak różowo to trudno ale z tego wyszliśmy obronną ręką. Syn 6 pkt córka 1 pkt ale są zdrowi poza alergiami odziedziczonymi po mnie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    U nas dziś pada..gdzie te upały?
    Ładnie dzieciaki rosną i gratuluję udanych wizyt Ja dopiero jutro wieczorem mam wizyte i tez bede miala pobrany wymaz pod względem paciorkowca (35tc0d).

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Witajcie

Ja po wizycie szyjka sie wydłużyła po nospie. Limfocyty niby nie są az takie tragiczne. Młody kopał jak szalony przy badaniu tętna. Dziś pielęgniarki wpisały że mam na +18,5 kg. Za 3 tyg popieramy GBS. No i z niecierpliwością czekam na moje ostatnie piątkowe USG.

Ja bym nigdy nie wyraziła zgody na poród SN przy ułożeniu miednicowym. Mój brat się tak urodził bo nie sprawdzili na USG ze się przekręcił. Mama strasznie to przezyła bo urodził sie niedotleniony. Powiedzieli ze nie ma szans że będzie kiedykolwiek chodził i był sprawny umysłowo. Na szczęście sie pomylili, ale to co przecierpieli przez jego pierwsze lata zycia to ich.

Karolek ja sobie poczytałam o fizjologicznej stronie porodu. Dlaczego boli wtedy mniej a wtedy bardziej. Co pomaga na uśmierzenie bólu i w sumie jestem dzięki temu spokojniejsza. Może Ci też to pomoże . Na pewno nie skupiaj się pełnych grozy opowieściach z porodówki bo nastawienie do porodu też jest bardzo ważne, a wiadomo kazdy poród jest inny. Moja mama na przykład bólu wcale nie pamięta, bo wiedziała z góry że zaraz przejdzie a ona zobaczy swoje dziecko.

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Nata piekny porod tez mi sie taki marzy ale trzeba przyjac to co bedzie
    Ja słyszałam od położnej, że najgorszy wywoływany. I na tzw sucho bardziej boli. Moja poprzednia położna jak rodziła sn i byla zła ze postępu w pewnym momencie nie bylo to poprosiła koleżankę położna w tajemnicy przed lekarzem by jej błony przebiła. Wiedziała, ze to przyspieszy porod, ale tez byla świadoma większego bólu.

No właśnie zanim odejdą wody jest mniej boleśnie. Mi przebili w szpitalu pęcherz już przy prawie pełnym rozwarciu i uprzedzili i rzeczywiście tak było że po odejściu wód bardziej boli. Więc lepiej by odeszły później dużo robi chyba też nastawienie, większość na luzie czasu, sama końcówka trochę stresująca bo lewatywa była a tu prawie pełne rozwarcie, bałam się że w WC przyjdzie mi rodzić ale na szczęście nie

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    ahh i jeszcze ta lewatywa.... mam nadzieję że ja też dostanę, bo po tylu miesiącach zaparć to może się źle skończyć ;p

Szczerze to nawet jestem zadowolona że ją miałam bo przez pierwsze dni po porodzie krocze jednak obolałe, siku jakoś poleci a z tym trochę ciężej a tak masz parę dni z głowy no i dziecko samo się rodzi bez kupy ale po porodzie też lubią zaparcia łapać, jak będziesz wtedy w szpitalu to mi radzili by w takiej sytuacji o czopek poprosic

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Hej moje śliczne Widzę że stres was dopada Spokojnie dacie radę skurczy na pewno nie przegapicie (po prostu nie da się tego przegapić )

U nas ukrop.... od niedzieli nie dam rady funkcjonować. Dzisiaj to od rana stopy mi puchną. Jutro wizytka. Mojej gin nie ma, będzie zastepstwo- zobaczymy jak to wyjdzie Liczę cicho na jakis odpoczynek

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    A propo lewatywy to przypomniało mi się jak byłam na izbie przyjęć i siedziałam na tym fotelu ginekologiczny to pielęgniarka mowila że lepiej wziąć lewatywe a ze nigdy nie miałam to nie wiedziałam jak to wygląda. nagle bierze duża strzykawke pyk i mówi że już... a ja byłam zdziwiona bo nic nawet nie poczułam wobrazalam sobie ta rurke co podlaczaja z woda hehe

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Dziewczyny słyszałam że w moim szpitalu juz nie robią lewatywy. Wy wszystkie mialyscie przy porodach ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów