Strona 332 z 419
Pokaż wyniki od 3,311 do 3,320 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Cos sie dzieje z moja komorka co wchodze na forum to włączają mi sie jakies bzdury chyba mam jakies wirusy na telefonie pisalam 2 posty ktore w ogole sie nie pojawily.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Ja juz po wiZycie, mlody w 33 tyg. Waży ponad 2 kg, termin na druga polowe września, wyniki mi sie poprawily, szyjka ok, dluga i zamknieta. mlody główka w dole. Pokazal trochę buzki i rączkę mój bąbel kochany.
    wymaz pobrany na gbs. Kolejna wizyta za 4 tyg. Lekarz powiedzial ze pewnie ostatnia przed porodem..( jak to brzmi).. na wszesniaka sie nie zanosi ale powiedzial ze mogę sie wczesniej spakowac hehe a ja juz spakowana

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    U mnie skurcze porodowe objawiają się tym że zaczynają się od kręgosłupa. Teraz mam częste twardnienia które są bezbolesne a te porodowe sa jednak inne i trochę przypominaja te miesiaczkowe często też objawem jest odejście wód plodowych których napewno nie da się pomylić z niczym innym.
    Magdalena to super że możesz do połowy sierpnia być w dwupaku lekarze powinni Ci od razu zrobić cc a nie męczyć wywoływaniem porodu :/
    Ja już 33 tc a chod kaczki też mam i bóle miednicy :/ jeszcze ta pogoda dobija. Nic się nie chce

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Jaaczek a to gbs masz robic po 36 tc czy nic nie mówił ? Moja po niedzieli idzie na urlop 3 tygodnie więc wizytę mam w piątek a wtedy też zaczynają się The tall ship races w Szczecinie i jazda po miescie bedzie napewno łatwa :/

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Salome jak mała w dniu 14.08 będzie głową do góry to od razu cc . Ja mam nadzieję, że jednak urodzę sn lekarz mi mówił, że w każdej kolejnej ciąży dzieci później się odwracają. Choć dziś stwierdził też, że mała widać nie może się zdecydować jak ma się ułożyć

Ja na szczęście jutro mam usg i śmiejemy się z mężem że idziemy na widzenie z synkiem, ale na poważnie to cieszę się na tą wizytę bo mały ułożył się chyba cały po lewej stronie brzucha i mam taką niezłą twardą gulę a miękko i płaskawo po drugiej stronie pępka
    Pogoda zachęca raczej do siedzenia z nogami w misce a ja sobie jeszcze na środę i czwartek podróż służbową zaplanowałam , na szczęście się już wyleczyłam z pomyslu samotnej jazdy samochodem i jadę pociągiem ...

A i tsh, ft3 i ft4 to mam regularnie badane przez całą ciążę bo jeszcze przed zajsciem niby byłam w normach ale było za wysokie dla planowania ciąży. Wizyty u endokrynologa mam co 6-8 tygodni. Z jodem moja lekarz kazala uważać bo sztucznie obniża wskazania.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    No Kwiatkowa lepiej nie ryzykuj, jeszcze w takie upały.

ja mam wizytę na 14 sierpnia....ciekawe czy uda mi się jeszcze poźniej z moją gin spotkać

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Salome - ja juz mam pobrany wymaz na gbs, lekarz uprzedził mnie na ostatniej wizycie ze bedzie dzisiaj pobierał . Następna wizyty mam na przelomie 37/38 tyg. tam juz bede miec wyniki. Powiedział również ze mam juz komplet badań do porodu.. juz mnie kluc nie będą.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Ja mialam dzis pobierany gbs, lekarz mi mowil ze to badanie robi sie po 35 tyg.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów