Strona 331 z 419
Pokaż wyniki od 3,301 do 3,310 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Iza86 Zobacz posta
    Stokrotka pytałas może na wizycie o te kłucia w pochwie?
    tak pytałam i pan dr powiedział, że po 30 tc możliwe już są takie kucia. Może to świadczyć to skracaniu się szyjki tzn bardziej o przygotowywaniu się szyjki do porodu, może świadczyć o bakteriach w moczu albo poprostu dziecko uciska schodzi nisko i tak się robi.

Jutro mi zbada szyjkę, zobaczy wyniki i będę wiedziała która u mnie opcja wyjdzie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny...mam pytanko
    kupowała któraś z Was ostatnio szlafrok na allegro?
    Ja chcę kupić cienki z bawełny i tani, ale nie jakiś szajs co się oddychać nie da.
    Możecie coś polecić? Ogólnie nie używam szlafroka i dlatego nie chcę kupować drogiego do szpitala.
    Mama mi kupiła w pierwszej ciąży, ale jest mega gruby...piękny i w ogóle....ale dusiłam się w nim w zimę na tych ogrzewanych salach...a co powiedzieć teraz

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Dziewczyny leze pod ktg ale mala znowu mi zrobila psikusa jest znowu miednicowo ja zwarjuje w szpitalu byla glowkowo wiercipieta Ja czuje ze urodze przez cc tak to sie skonczy . Bede rodzic 15 .08 to juz postanowione ale czy sn czy cc to sie okaze 14 jak mnie przyjma posmaruja mnie zelem zeby szyjka sie rozwierala bo mam teraz wszystko wysoko szyjka ma 3 cm zero rozwarcia

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    co za mała wiercipiętka ;p kurde Magda ja sama bym juz chyba chciała zebyś już była po wszystkim, bo faktycznie końcówka ciaży to masz same niespodzianki ;/

Ja czasem mam wrażenie, że mimo że to 34 tydzien, to ja mam objawy o tydzień albo dwa dalej. Macica bardzo wysoko, ledwo co można oddech złapać, parcie na pęcherz, coraz bardziej mnie sutki drażnią i robią się takie stożkowate, a jak je troszku ścisnę to wylatuje siara, jestem ciekawa co to będzie później....chyba usze przyspieszyć pranie, ostatnie zakupy, bo później to chyba bede tylko leżeć ;p

Stokrotka, dziękuję za odpowiedź.Ja mam wizytę w czwartek. Zobaczymy co mój lekarz powie.

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Spoko Iza

ja powiem wam, że też czuje jakbym była już w 38 tc a nie zaczętym 35. Ogólnie też jak Karolek mam takie dziwne sutki. Z synem w ciąży nie miałam mocno brązowych brodawek i sutki były inne a teraz niemalże linia na brzuchu przez całą długość brzucha to jeszcze brodawki dosłownie czarne i sutki takie wielkie jak Pałac Kultury i Nauki
    o dziwo nic z nich nie wycieka tak aby się lało więc może tym razem pokarmię małą troche cycem. Z synem leciało mi od 20 tyg no jak z kranu a po porodzie dupa.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    A ja w poprzednich ciazach mialam kreche na brzuchu a teraz nic, w poprzednich ciążach w piersiach nie mialam zadnego wycieku a teraz mam . Kazda ciaza inna hehe ale w tej to chyba, mam najwiecej przygod

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    No ja tą kreche mam do połowy brzucha

Słuchajcie a skurcze takie już na poród, to są w tym miejscu w podbrzuszu jak skurcze na okres? Czy to cały brzuch boli? Tak dzisiaj się zastnawałam właśnie jak to jest

Dziewczyny jak po wizytach?
    Ja jestem spokojnuejsza, szyjka się nie skraca i wszystko jest dobrze. Magda waży 2700 a to połowa 34tygodnia

Lekarz chce zrobić cc na początku września także musze się sprężyć i dziś zaczynam prasowanie

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    ja co prawda o skurczach wiem tylko co kobieta która nie była jeszcze w ciąży......ale......z synem w 39 tc miałam taką przygodę rano, że mąż wstał o 5 do pracy i się przebudziłam to tak mnie brzuch bolał cały jakbym miała zaraz dostać niezłej biegunki taki właśnie skurcze jak miewałam w 2 dniu miesiączki takie jakby coś tam miało mi się zaraz urwać i wylecieć. Nie mogłam wogóle ruszyć się .....co się napiełam aby wstać to taki ból że opadałam z powrotem na poduszkę.
    Po jakiś może 30 minutach przeszło cały dzień wtedy leżałam aż do 15 i tego dnia pojechałam do szpitala pod ktg a tam minimalne pojedyńcze skurcze ale te przepowiadające jak to położna określiła a po 23 lekarza szykował się do mojej cc i o godzinie 00.20 urodził się synek. To tyle co wiem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów