Strona 330 z 409
Pokaż wyniki od 3,291 do 3,300 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Ja tez bylam u Pana doktora, ktory chyba nie lubi kobiet w ciazy, ktorych nie prowadzi, ewidentnie mu sie spieszylo, dobrze ze poprosilam zeby sprawdzil dlugosc szyjki, bo sie okazalo ze ma 18mm, niestety nie zainteresowal sie zbytnio dzieckiem i nie wiem nawet ile wazy itp. Za dwa tyg ba szczescie mam kontrole to mam nadzieje, ze sie dowiem ile dzidzius azy, dzis jestem zalamana i caly dzien mam do dupy.
    Najgorzej trafic na sezon urlopowy i takiego idiote

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Ja w Luxmedzie musiałam się prosić o TSH. Jak chodziłam do innego lekarza na NFZ, który robił mi badania kiedy planowałam ciążę to mi zrobił. Wyszło mi za wysokie brałam eutyrox, ale po niedługim czasie wywaliłam do kosza i poprosiłam o wyższą dawkę jodu zamiast następnych hormonów. No i z samym jodem tez mi się obniżyło, do teraz lekarka nie kazała TSH powtarzać.

Mnie aż trzęsie jak jutro mam iść na wizytę do mojej lekarki. Zobaczymy co powie na te limfocyty. Choć ostatnio "ekspertka" z morfologi wyczytała że mam infekcje intymną. Po jej cudownym leku Ignaś nie dawał znaku życia przez pól dnia. Nie wiem co jest z tymi lekarzami . Poszłam do innej lekarki by zrobiła mi biocenozę pochwy i co wszystko było ok.

Magdalena w szpitalu nie ma co być miłym. Trzeba walczyć o swoje. Po tym jak już miałam dość traktowania mnie jak śmiecia w szpitalu nie wytrzymałam i zbluzgałam krzycząc na cały oddział anestezjologa to wszyscy byli mi gotowi pomóc i spełnić każde życzenie

Stokrotka gratuluję udanej wizyty i 10000% dziewczynki Reszcie życzę powodzenia.

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Magdalena biedna :/ co za lekarz. Moj zrobil mi cc (akurat mial dyzur) a jak lezalam na oddziale to byl u mnie 2 razy sam od siebie zapytac jak sie czuje. Mialam nawet wyrzut sumienia, bo za pierwszym razem potraktowałam to oschle i odp "dobrze", ale tylko dlatego że mi się płakać chcialo wtedy :/ Plus widzieliśmy się 2 razy na obchodzie i zawsze pierwszy sie odzywal z usmiechem Teraz w 6 tc jak trafiłam do szpitala z krwawieniem i przyjmował mnie inny lekarz, to nagle sie pojawił w drzwiach i przejął badanie usg Ale to cudowny człowiek, pełen kultury osobistej i przesympatyczny. No i czuje się bezpiecznie pod jego opieką. Na 3 dni przed porodem mialam usg u niego na wizycie i ocenił synka na 2750g. A 3 dni później lekarka przed porodem robiła usg i wychodziło jej 2200 mąż 2400g i stekala tylko ze wiecej jie bedzie i co ja w ogole urodze Syn tego samego dnia wazyl 2750g. Szok

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Widzę, że już każda z nas ma coraz częściej wizytę Mnie generalnie dziwi tak różne podejście lekarzy do TSH w ciąży, nie jest to badanie obowiązkowe, ale uważam że każdy lekarz powinien to zlecić, ja miałam zlecone bardzo wcześnie to badanie i okazało się że mam mocno podwyższone TSH, miałam chyba coś koło 7 przy normie w ciązy do 2.5, po wizycie u endokrynologa dostałam kolejne badania na FT3 i FT4, dostałam oczywiście euthyrox gdzie zaczynałam od dawki 25 a teraz jestem na 75 i dalej tsh mam w granicach 3, ale co moją endokrynolog martwiło - nie samo TSH na późniejszym etapie ( bo od któregoś tyg nie ma to już wpływu na dziecko dlatego że posiada własną) tylko zaniżone FT4 które ponoć może przyczynić się do wcześniejszego porodu itd i na tym teraz się skupiamy, niektóre szpitale nawet wymagają zaświadczenia o leczonej tarczycy w ciąży.. Ale mam koleżanki które również nie miały zleconego tego badania i robiły na własną rękę. No ale to na tyle U nas dzisiaj skwar niesamowity - nie ruszam się chyba dzisiaj z domu bo źle znoszę te upały Miłego dnia laseczki

Magdalena mam nadzieję, że wizyta przebiegnie pomyślnie ale to jak cię potraktował w szpitalu jakby cię nie znał... Brak słów.
    Moja lekarka zleca mi wszystkie badania, zostalo jeszcze tylko gbs, ale to po następnej wizycie będzie skierowanie, a tak to na każdej na mocz i morfologię daje.
    U nas upał niesamowity, nic się nie chce, a właśnie roboty się uzbierało. Jak trzeba to trzeba ale nie chce się

Stokrotka pytałas może na wizycie o te kłucia w pochwie?

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Ja ciuszki też wszystkie będę prać, tylko muszę dopkupić płyn do płukania

Z kosmetyków zdecyduję się chyba na te z rossmana babydream bo mają dobre opinie i są w dobrych cenach.

Ja miałam tsh ze względu na to, że byłam pod kontrolą endykronologa.

Lekarze są dziwni na prawdę. Myślę, ze skoro ktoś został lekarzem, policjantem, strażakiem to chyba jego celem powinna być pomoc ludziom. Ja do mojej też wysyłam smsy jak coś mnie nie pokoi i jak na razie odpisuje, ale z tego co wiem jak któaś rodzi w szpitalu, w którym ona pracuje to się interesuję i odwiedza swoją pacjentkę

Mój synek to nadal ma chyba duuużo miejsca, bo on robi dosłownie salta! najlepiej jak leżę i nagle brzuch mam taki stożkowaty po jednej stronie, to chyba on się wtedy wypina pupcią jego kopniaki mnie już czasem bolą, szczegówlnie w żebra ;/ tak sobie myśle że skoro moja macica ma mi iść jeszcze wyżej to chyba nie bede miała w ogóle czym oddychać i połamie mi żebra, bo ja już teraz mam tylko palec przerwy między macicą a żebrami, a czytałam ze w 34 tygodniu ona jeszcze wędruje do góry! Załamka, ale no cóż będę najwyżej leżeć ;p

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Karolek w 33 tyg. jest ciężko alepotem jeszcze gorzej mi leci 36 i naprawde ledwo sie ruszam ja mam wrazenie ze moja macica to do gardla mi siega . Jak w szpitalu kazaly mi lezec na wznak to ledwo dyszalam Dobrze ze bede rodzic na koniec 37 tyg bo do 40 bym nie dala rady dociagnac ja wspolczuje rym co przenosza ciaze np o tydzień

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Juz minuty dziela mnie od wizyty , lekarz odpisal mi 2 godz temu ze kwasy sa niskie wiec wizyta zgodniez planem maly szczegol to tak moim zdaniem 5 woda po kisielu bo ja prawie cala noc nie spalam z nerwow

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    W szpitalu to naprawdę czasami zolzy pracują a nie lekarze...Magdalena czekamy na wieści.
    Co do tsh to raczej badanie lekarze wymagają na początku ciazy żeby zapobiec poronieniom przy wyniku ponas normę. Ja sama zrobiłam Ale moja dr by i tak mi zlecila. A w książeczce mam wpisany wynik w rubryce inne badania/zalecenia.
    Ja dziś też wyniki zrobiłam i malo co się zmieniło od ostatnich :/
    Z tego co czytałam to po 36 tyg brzuch się obniża i lepiej się oddycha Ale za to będziemy czuć większe parcie na pęcherz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów