Strona 329 z 419
Pokaż wyniki od 3,281 do 3,290 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Ja tez mam dzis wizyte :-) nie mogę się doczekac :-)

Super, ze juz macie tak wszystko gotowe, my jeszcze nie mamy komody, wiec.musze sie wstrzymac z praniem ciuszkow, bo nie mam gdzie ich trzymac aktualnie. Czy nowe.rzeczy tez pierzecie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Tak nowe tez, bo przy produkcji tyle osob je dotyka w roznych miejscach sa przechowywane no i tkaniny w trakcie produkcji sa pokrywane srodkiem zabezpieczajacym a pobpraniu to sie juz splukuje. Ja piore kazda sztuke od bodów po sweterki . A z kosmetykow mam emolium, sudecrem, octanisept do pepka i krem bepanten

Witajcie :-)
    Z lekarzami to czasem ręce opadają, zamiast pomóc to jeszcze zdołują .
    Dzisiaj co za straszna nocka była. Nie było czym oddychać, jak nie wstawałam się napić to toaleta. Przebrać się byłam bo cała spocona, potem usnąć się nie dało - masakra jakaś.
    Tak, ja wszystkie ciuszki prałam, czy od kogoś używane czy nowe. Cieszę się że mam wszystko poprasowane bo przy żelazku bym nie dała rady stać .
    Ja wyniki dopiero w środe i do lekarza w poniedziałek więc jeszcze troche, pewnie z 3 kg maluch będzie miał :-p

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    No niestety z tymi lekatzami to roznie jest ja mam tylko troche zal to mojego, bo nie odpisal mi wczoraj a przez caly okres ciazy dupy mu nie zawracalam. Wczorajszy sms to byl dopiero drugi do niego. Jestem ciekawa co dzis mi powie. Do 1 w nocy liczylam ruchy mala byla bardzo spokojna potem zasnelam i obudzilam sie o 4 rano I wiecie co mnie wkurza jak sie jest w szpitalu to lekarze mowia jaka to powazna choroba bo zaburza tetno dziecka, u lekarza prywatnego tez mowi, ze oj cholestaza to duzy problem a jak rybpotrzebujesz pomocy i wytlumaczenia wynikow to maja cie w dupie

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Dzieki za odpowiedź, w takim razie piore wszystko :-) czy myslicie, ze jak mam program w pralce baby protect to moge tam wszystko na nim prac? Dobrze, ze mama obiecala, ze mi poprasuje, bo ja nienawidze.tego.robic, no i co za tym idzie, tez nie umiem :P

Jesli chodzii o lekarzy to tak właśnie z nimi jest, napierw nastrasza, a jak przyjdzoe co do czego to sypia wyswiechtanymi frazesami, ze w kazdej ciazy wszystko sie moze zdarzyc. To i bez studiow medycznych wiadomo :/

Mi dzis krew nie chciala leciec z zyly, pocieklo kilka kropel i koniec. Dobrze, ze juz coraz blizej do konca i nie bedzie tyle klucia.
    Czy ktoras z Was nie badala moze TSH? Bo mi lekarka nie zlecila, w kaarcie badantej z Luxmedu tez.tego nie.bylo, i teraz nie wiem? Dzis chyba zapytam, bo potem zeby cyrku nie bylo :/

Ja kupiłam całą serię Emolium i oczywiście linomag do pupki.

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Trzymam kciuki za udane wizyty.

Magdalena masz racje. Twój lekarz powinien odpisać. Moj zawsze to robi i odbiera ode mnie tel...nawet jak mam pytanie co na bol gardła moge brac. Poda mi leki i dawkowanie bez wahania. A jak ostatnio zadzwoniłam, ze mialam stłuczke autem, to nas od razu przyjął na usg w szpitalu podczas dyżuru (bez kasy, rejestracji itp). A ja sama mówiłam, ze nie pamietam jak mocno uderzyłam brzuchem i czy w ogóle uderzyłam...czy to tylko ucisk pasów byl.
    Daj znać jak oceni wyniki lekarz i trzymam kciuki. Wiem, ze to głupie gadanie, ale nie denerwuj się. U mnie stres doprowadził do wywołania pierwszego porodu, bo tętno dziecka spadało bez powodu.

Ja piore wszystkie ubranka nowe (nawet do tej pory), bo kilka osób znałam co pracowały w sieciowkach i cuda sie tam dzieją czasem. Z resztą moja mama jest krawcowa i wie jak materiały są czasem przechowywane do produkcji. Dodatkowo jedna bluzkę moze dotknąć nawet 10 osób. I nie są prane przed prasowaniem. Z resztą w sklepie czesto ludziom ubrania spadają na podłogę
    Ja dzielę ubrania i jak mają aplikację to piore innym trybem niz np. białe. Ciemnych nie gotuje, bo nie znoszę spranych kolorów- moja choroba

U mnie wizyta juz pojutrze nie moge się doczekac.

Wiem, ze wariatka ze mnie, ale liczyłam dzis na upał. Chcialam zabrac starszego na działkę do basenu tak jak wczoraj. A dzis pochmurnie :/ moze jutro sie uda

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Anitas to super ze masz kontakt z lekarzem. Moze ja jestem zbyt łagodna a on lasy na kase. Jak lezałam w szpitalu na oddziale gdzie on pracuje to na wizycie udawal ze mnie nie zna dopiero jak lekarka ktora jest opiekunem sali zapytala kto jest moim prowadzacym to udawal ze nie poznal A ta druga lekarka rzucila tekst a pan doktor nie poznal swojej pacjentki i uśmiech

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Marti- ja nie mialam oznacZonego TSH, w karcie ciąży nie widzę na to badanie miejsca.
    Dzisiaj mam wizytę na 18:30 zapytam o nie, może jest nieobowiązkowe, jedynie zalecane?
    Ja tez piorę wszystkie ciuszki, nawet maskotki , tak jak pisalam Magda, na nowych są pozostałości środków zabezpieczajacych, ale tez nadmiar barwnika w przypadku kolorowych rzeczy.
    Ja na chwile obecna na swojego lekarza nie mogę narzekac, ale zaczęłam do niego chodZić jak zaszlam w ciążę, więc nasza znajomość jest krótka.
    Magdzia , trzymam kciuki oby wszystko bylo dobrze i mysle ze twoja zlosc na lekarzy jest uzasadniona.
    Miłego i spokojnego dnia.

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    No to ja po wizycie. Wszystko ok. PAN dr pokazal miedzy nogami jak to on powiedzial hamburgerka czyli 100000000000% dziewuszka. Wazy 3 kg. Jutro bedzie ktg I waga moja. Jak dobrze pojdzie to do 4 kg dobije. Kolejna wizyta usg za 2 tygodnie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów