Strona 325 z 409
Pokaż wyniki od 3,241 do 3,250 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja też jem sporo mięsa a jak zrobiłam na początku morfologie to miałam anemie ze hej i teraz przez cala ciaze biore tardyferon.
    Ja powoli juz zaczynam sie czuc jak wieloryb na plusie 9 kg hehe jeszcze w zadnej ciazy tak miało nie mialam na plusie . Mam wrazenie,ze poruszam sie jak kaczka a tylek mam wiekszy od szafy 3 drzwiowej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    hahahah ja mam podobnie Magda mam 9,5 na plusie i przez ten ból w pachwinach który ciągnie aż do podbrzusza chodzę jak kaczka ;p

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Patrycja super wieści. Ja marzę by lekarz w środę powiedzial, ze mały jest główką w dol Będzie co bedzie jednak.
    A który to tydzien? Z tego co piszesz rozumiem, ze nie czułaś obrotu?
    Ehh ja powoli się skupiam na tym obrocie, bo czas ucieka. Dobrze, ze moj synek z sukcesem odwraca moja uwagę w ciągu dnia

Tak sie zastanawiam jak to będzie jak sie urodzi drugie? Pierwsze kocha sie bezgranicznie, bo nie ma drugiego a potem trzeba dzielić na dwóch sprawiedliwie. Troszke sie obawiam, czy dam rade? by starszy nie poczuł się przypadkiem odtrącony...albo bym malego zbyt mechanicznie nie traktowała w sensie nakarmić, odbić i spać

Magdalena 9kg to malutko

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Anitas wszystkie dzieci kocha sie tak samo choc czasami jest tak ,ze jednemu w danym dniu poswieca sie wiecej czasu a drugiemu mniej . Wszystko zalezy od sytuacji bynajmniej tak jest u mnie

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Wrr coś mi szwankuje już 3 raz piszę posta, Anitas 34 tydzień, byłam przekonana że się nie obróciła jeszcze i nie czułam jak się obracała a tu taka niespodzianka Ja też mam teraz 9 kg na plusie, miałam więcej a teraz na diecie trochę zrzuciłam ale najważniejsze że mała dobrze przybiera

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Wrr teraz chyba ja skasowalam post :/

Ja to chyba straciłam orientację juz i nie wiem jak ten moj maluch lezy. Czuje go wszędzie jak kopie lub sie wypina. Ostatnio byl w poprzek i nogi ma od początku wyprostowane tak ze stopy sa na buzi Akrobata
    Pod prawym zebrem czuje wzgorek ale nie wiem czy to głowa? czy tylek? ..??
    Czekam cierpliwie go wizyty i tyle
    Ale ciekawość mnie zjada

Magdalena wiem to tylko z teorii i musze doświadczyć na własnej skórze
    stąd te dziwne myśli

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Anita jak byłam z drugim dzieckiem w ciąży to też się nad tym zastanawiałam . Mój mąż uważa ze pierwsze dziecko faworyzuje a mnie się wydaje, ze on nie ma racji. Pierwsze dziecko mam z poprzedniego małzenstwa.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Co do żelaza to samo mięso nie wystarczy, żeby się wchłaniało, potrzebuje do tego witaminy C, czyli owoców, warzyw, dużo żelaza jest też w natce pietruszki.
    Moja od połówkowego jest główka w dół, a ruchy czuje wszędzie i wypinać też się lubi aż muszę się wyprostować, bo czasem zaboli.
    A dziś zakręcenie ciążowe i ja miałam robiłam ciasto na racuchy i jajko zamiast do miski wbiłam do kosza na śmieci dopiero jak już wylądowało w nim zorientowałam się co zrobiłam

Wiadomo, do każdego posiłku jem owoce lub warzywa, i piję wodę z cytryną. Ale na mięsko i tak mam dużą ochotę przez całą ciążę

Ja też się czuję ciężko strasznie, męczą mnie już czynności, ktore kiedyś nie stanowily problemu, np.odkurzanie, wchodzenie po schodach, ale to w sumie chyba normalne na tym etapie...

Myślę, że oboje dzieci kocha się tak samo z drugim jest inaczej, mniej sie martwisz, bo swoje przeszłaś, wiecej wiesz itd. Ale to nie znaczy, że mniej się troszczysz czy coś.

Ja zawsze przed kliknięciem Zamieść odpowiedź, kopiuję sobie posta, bo czasem telefon mi się wiesza i muszę jeszcze raz dodawać. To tylko wklejam

Dobranoc!

Senior Member
    Anitas

O mnie
    My dziś las zaliczyliśmymówiłam, że nie będę się schylać...ale nie wyszło nawet na kolanach zbierałam mini kurki
    Teraz czas na plac zabaw
    miłego weekendu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów