Strona 324 z 419
Pokaż wyniki od 3,231 do 3,240 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    ojej patryszka aż na 3 tygodnie?? to w sumie wypuszczą Cię 3 tygodnie przed terminem.... mi się szyjka też trochę skróciła, ale ponoć w normie ;/ mam nadzieję że będzie wszystko u Ciebie oki i że te 3 tygodnie jakoś miną ;/

Anitas ja chyba Twoje zdjęcie sobie wydrukuje i będę pokazywała każdej osobie która mówi, że ja mam mały brzuch ;p ale Ty maniunia jesteś! taaaa już widzę Twoją" mocniejszą budowę", pewnie same mięśnie, skoro trenowałaś bardzo ładnie się prezentujesz i się wcale nie dziwię, że jak założysz coś luźniejszego to nie widać brzucha u mnie się już ukryć nie da ;p

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Patryszka biedactwo :/
    ale czego się nie robi dla dziecka.

Tak sobie ostatnio myślę, że mam szczęście. Ze te zle rzeczy działy sie na początku, bo teraz bym się zamartwiala w szpitalu jak maz sobie radzi i byłoby tylko gorzej :/ Nie mamy z kim za bardzo zostawić synka.

Karolek po mięśniach juz resztki pozostały...po 10latach nic nie robienia Koleżanki moje konczyly awf a ja akademie ekonomiczna taki wybór Moze faktycznie silne mięśnie brzucha mialam, ale tylko w 1 ciazy i dlatego mniejszy niż teraz mialam brzuch w dniu porodu 38tc4d ( bardziej jednak ulozenie synka zadziałało...siedzial głęboko przy kregoslupie co nie bylo mile) Przez cc moje mięśnie brzucha zostały jednak brutalnie potraktowane I teraz to już nic po nich nie ma Ja tam jednak wolę zdrowe dzieci niz figurę. No i maz krzyczy na mnie, ze mam ćwiczyć mięśnie po cc, bo on mnie na starość nie bedzie na wózku woził Po ciazy cos pomyślę w tym zakresie.

Aha i którąś z Was pisała o rozstepach na udach wewnątrz. Ja takie dostałam mając 16lat. Właśnie przez trenowanie. Wtedy bylam szczupła dość i bardzo szybko przez treningi przyrastaly nam uda (taki rodzaj sportu). Jak zobaczyłam czerwone pręgi wewnatrz ud po jednej kapieli to sie przestraszylam. Moja mama panika i dopiero po chwili dotarlo do niej, ze to rozstępy. Tak juz jechaliśmy do szpitala

wiecie, dla mnie to rewolucyjne, bo mama mi przez całą ciążę powtarzała, że bede musiała być na diecie matki karmiącej i bedzie mi gotować kurczaka ryż i rosół na zmianę. Ale po przeczytaniu kilki artykułów uświadomiłam ją, że bede jeść wszyatko i bardzo dobrze to przyjęła, powiedziała że bedzie mi gotować co chcę

Ja już po wizycie, powiedziałam, że bede rodzić w Polsce, mam wizytę za 1.5 tygodnia, żeby dostać list, że mogę lecieć samolotem. Żelazo w normie, bardzo się cieszę, że obyło się bez tabletek mojemu mężowi już niedobrze od takich ilości mięsa, prawie codziennie jemy mięso na obiad, albo rybę, no ale ja mu tłumaczę, że lepiej tak niż brać tabletki.

Anitas, malutka jesteś mi niby mowią, że jak na 31.tydzień to mam mały brzuszek, ale u mnie już widać. Też noszę dopasowane ubrania, może dlatego

Member Awatar Joga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!!!

Patryszka, a może jak będzie dobrze to wcześniej Cię wypuszczą, a jak nie to w takiej sytuacji zdecydowanie bezpieczniej być na miejscu w szpitalu.
    Magdalena, napisz jak po badaniach.
    Karolek, szybko się uporałaś z tą poduszką, ja to pierwsze kilka dni walczyłam z nią, ale ostatecznie to jestem z zniej zadowolona bardzo.

Anitas, a czy te rozstępy na wew. stronie ud to jakoś zlikwidowałaś? Właśnie moja 14 letnia córka wróciła od dziadków i ma po kilka czerwonych kresek właśnie w tym miejscu (w 2 tyg. schudła jakieś 3 kg)

Acha i chciałam się Ciebie zapytać jak z mięśniami brzucha po 1-szym (zrozumiałam, że teraz jesteś w drugiej ciąży). Czy mocne mięśnie brzucha pomogły czy raczej nie? Ja przed ciążą bardzo dużo ćwiczyłam i miałam dużo tkanki mięśniowej, ale w ciąży nie mogłam ćwiczyć. Bardzo się boję tego rozstępu mięśni brzucha
    Ale brzuszek to masz minimalistyczny i takie chude nóżki, ja to mam z brzucha już półkę na miskę z owocami he he he

W temacie karmienia, to chyba racja, że powinno się jeść wszystko, ja byłam na mega ścisłej diecie (wprawdzie karmiłam tylko 3 m-ce) ale moje dziecko potem nie chciało nic jeść, tylko mleko bardzo długo. Może tylko warto stopniowo wprowadzać produkty do diety, żeby mieć czas na obserwowanie reakcji maluszka. Ja nie wiem co będę jeść przy karmieniu bo od II trymestru nie jem mięsa a teraz nawet nabiału. Moja mama juz krzyczy co ja urodzę, a co będzie przy karmieniu, nawet zupy na mięsie nie mogę

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Joga jesli chodzi o te rozstępy. To mama kupiła mi jakiś krem, ale nie pamietam juz co to było. I mało smarowalam, bo wtedy byly wakacje, ja nastolatka i wtedy na etapie 13 treningów w tygodniu czasu nie mialam, bo tak kochałam ten ruch. One nie znikną, ale na pewno zmienia kolor na kolor skóry. U mnie blade sa, bo ja córka mlynarza raczej
    Co do porodu, to nie bylo mi dane zaznać, bo mialam po 2h skurczy (sztuczne wywołanie porodu) szybko wykonane cc z uwagi na zagrożenie życia dziecka.
    Moge tylko powiedzieć, jak miala moja kolezanka, ktora do porodu nadal trenowała. Ona miała mega silne mięśnie, a zwłaszcza ud i ogólnie te co przy porodzie powinny sie rozluźnić. I z jej przypadku wiem, ze to nie bylo dobre, bo co parla (A sily to ona miala) to mięśnie cofaly dziecko i az okropnie popekala. Podobno dramatycznie
    A mojej mamy kolezanki córka z pracy straszna chudzina i mięśnia malo urodziła bez trudu w 2h dziecko ponad 4.5kgWszystko zależy od organizmu kobiety i wielu innych czynników
    A co do mięśni brzucha, to u mnie przez dosc małe brzuchy (teraz drugi brzuch poki co) w ciazy, mięśnie nie zmieniły położenia. I dość szybko zregenerowaly sie po cc Zaraz po cc doznałam szoku, bo mialam miękki brzuch przez odcięte w poprzek mięśnie. Ale same wracają do normy, bo mimo wszystko trzeba wstać do dziecka i ja nie umiałam wstawać od boku tylko z przyzwyczajenia ciągnęła ciało do pionu miesniami brzucha Ale ogladalam zdjecia w necie jak wygladaja miesnie brzucha jesli ktos ma ogromny brzuch w ciazy...normalnie sa po bokach

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    U mnie się pozmieniało miałam robić badania dziś ale mój lekarz powiedział, ze mam zrobić jednak w niedzielę bo w Poznaniu tez robią i w poniedziałek przyjść na wizytę.
    Wizytę będę mieć o 16 a wyniki w niedzielę to wam napiszę . Pojadę z rana i po 3-4 godz. powinien być wynik to dam znać.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    A dziś ostatecznie już wszystko uszykowałam na przybycie małej ciuszki w woreczków ochronnych powyciągane, łóżeczko ubrane wózek się wietrzy w kuchni na półce butelki smoczki, pudełka na ściągnięte mleko. Generalnie wszystko ma już swoje miejsce i jakoś mi się lepiej zrobiło od tego Torba stoi w salonie ponownie uszykowana. W między czasie okaże się czy o czymś nie zapomniałam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Magdalena, trzymaj się nie wiedziałam, że są wizyty też w niedziele.

Rozstęp mięśni brzucha, brzmi strasznie. Mam nadzieję, że nie bede tego miała... Sporo ćwiczyłam fitness przed ciążą, miałam twardy brzuch jak deska, ale teraz wiadomo, że nic z tego nie zostało jak od 7 miesiecy nie ćwiczę brzucha. Na pewno mięśnie mi opadly i bez problemów urodzę sn

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    My już się meldujemy po wizycie Malutka waży 2400 czyli w normie, pomiary też ok i ku mojemu zdziwieniu odwrócona jest już prawidłowo główką do dołu W 3d widziałam buźkę, leżała na swojej rączce - super widok Także zadowoleni z mężem ze córcia nam tak pięknie rośnie Wizyta kolejna 18 sierpnia

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Patryszka niestety ale przy drugiej ciąży będziesz pod stałą kontrolą jeżeli chodzi o szyjkę tak jak to było u mnie i ryzyko wtedy jest większe ale nie ma co się poddawać bo dużo kobiet ma ten sam problem i dotrwaly do końca
    Ania jeżeli chodzi o żelazo to w mięsie nie ma go az tyle co w warzywach, owocach czy innych produktach. Ja właśnie mam mało zelaza mimo że jem mieso często :/
    Magdalena trzymam kciuki
    Ja już mam taki brzuchol ze ciężko mi utrzymać równowagę i jeszcze stopy zaczynają powoli dawać o sobie znać szczególnie srodstopie. Miałam kiedyś pęknięcie srodstopia i teraz od ciężaru ciała uraz daje o sobie znać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów