Strona 323 z 419
Pokaż wyniki od 3,221 do 3,230 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Anitas to taki mały brzuszek u Ciebie? To fajna poprawę humoru miałaś
    Patrycja powodzenia na wizycie
    Co do karmienia piersią i tematu mitów zywieniowych możecie poczytać na stronie Małgorzata Jackowska.com lub blogu hafija można podobno jeść wszystko o ile dziecko nie ma żadnych problemów typu alergia. Z pierwszą córka w szpitalu położne jak zobaczyły, że dostałam winogrona to już, że nie można, a po szpitalu, na wizycie domowej naszą położna powiedziała, żeby nie trzymać się tylko kurczaka i ryżu, ale by jeść wszystko tylko np powoli sobie dodawać nowe rzeczy np po trzech tygodniach od urodzenia zjeść sobie kilka cząstek mandarynki, nic się dziecku nie dzieje to następnego dnia jesz całą. Z kolei kuzynka na szkołę rodzenia miała mówione, żeby od urodzenia jeść jak dotychczas i tak robiła i jej córce nic nie dolegalo. Więc widać nie czeka nas monotonia

2. dzieckozakupy.pl
    Moja położna mówiła żeby od początku karmienia jeść wszystko, unikać tylko kolorowych napojów i jakiś ciężkich potraw bo nawet nam mogą zaszkodzić. Ważne żeby jeść zdrowo. Przecież musimy mieć siłę więc trzeba jeść pełnowartościowe posiłki. Po za tym w okresie intensywnego karmienia powinnyśmy jeść nawet 500 kcal dziennie więcej.

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Widzę duzo postów odnośnie laktacji, przede mna dopiero szkoła rodzenia, jestem ciekawa co powiedzą. Ja też jestem zwolenniczką jedzenia wszystkiego. Oby tylko maluch alergii nie miał

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Ewelina ja polecam Ci tą poduszkę ciążową....ja nie wiem jak mogłam bez niej spać. Ja się nie męczę, mały mnie tak nie kopie w nocy, plecy mnie też nie bolą, po prostu cud <3

Ja też mam ponoć mały brzuszek. Jak byłam ostatnio rozglądac się za materacem i wanienką, to mówię do Pani, że już trzeba zapiąć wszystko na ostatni guzik....ja widziłam jej zdziwioną minę, ale olałam to, aż w końcu pani nie wytrzymała i się pyta na kiedy mam termin. Jak jej powiedziałąm, że między 8 a 14 września to zrobiła wielkie oczy ipowiedziałą, że ona myślałą że to dopiero 4 miesiąc a ja się czuję taka gruba ;p Dziś w sklepie osiedlowym tez słyszłam że mały brzuszek, ale ekspedientka np w ciaży przytyła tylko 6kg! a mała miała 3,5....

Co do karmienia piersią to ja już wiem, że na pewno nikomu nie będę mówiła, że jem normalnie! jak mam słyszeć znów gadanie to mnie zalewa na samą myśl. Już ostatnio mój tata stanął w mojej obronie, jak mama się pytała Damiana czy jem normalnie itd. Skąd mój mąż ma wiedzieć skoro cały dzień siedzi w pracy? Tata kazał mi dać spokój i powiedział, że ja chyba najlepiej wiem kiedy i co chce jeść

Moja siostra miała skazę białkową, ale mama ją musiała odsawic od cycka i dostawałą takie smierdzące mleko w proszku. Ja np przed ciążą jakbym wypiła szklankę mleka to od razu skręt i wizyta w kibelku, a teraz w ciaży litr dzinnie i nic się nie dzieje

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    I.mi.posta u Ucielo a tyle sie opisałam. Ehh
    Stokrotka ja tez w poniedzialek mam wizyte.
    Dzisiaj badania zaliczone i czekam na wyniki- Magda jak tam twoje badania -daj znac.
    W przychodniach bo dwa razy krew musialam oddac, wszedzie bez kolejki i bez komentarzy a wrecz troska. Nawet w biedronce kasjerka mnie wywołała na przód choc przede mna byla 1 osoba, zostalam wrecz zaskoczona.
    Ja również polelcam Anie dziedzic-fitmom i jej ćwiczenia, boskie na kręgosłup, jak nie ma przeciwwskazań. Sama we wtorek musialam przerwac cwiczenia bo mi bylo bardzo nie wygodnie, mlody jakos sie ustawil ze cwiczyc sie nie dalo. Ostatnio daje czadu zwłaszcza wieczorem, mocno naciska mi na pecherz, mam wrazenie ze zaraz wyjdzie bez skurczy, zapierajac sie o żebra, tylko nie wiem czu dalej jest główką w dół i czy to normalne. Tez tak macie?
    Czekam na.wiZYTE poniedziałkowa to zobaczę synka jak sie będzie chcial pokazac.

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Jaaczek ja mam podobnie. Mały mnie tak kopie po pęcherzu że muszę nieraz stanąć, zgiąć się w pół i poczekać aż łaskawca przestanie ;p no i zebra...ja cały dzień czuje ucisk pod żebrami, bo mały tam sobie srytkę trzyma Też czasem mam wrażenie że on wypełznie po prostu bez skurczy

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Ewelina ja od 27 tyg zmagam się z cukrzycą ciążową tzn. od kiedy robiłam obciążenie 75g jestem na diecie, prowadzę samokontrolę i do tego chodzę do diabetologa, naszczescie udało się opanować dieta do tego stopnia że ani razu mi cukier normy nie przekroczył Ale pilnuje się bardzo z jedzeniem. Ciekawe co dziś gin na moje bakterie w moczu bo cholerstwa się pozbyć coś w ciąży nie mogę, a ogólnie wyniki odebrane i gdyby nie te bakterie to wszystko w normie no nic lecę szykować się do lekarza bo jeszcze zakupki małe planuje przed miłego dnia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Wg mnie brzuch jest duuuuuuży już!!!
    Ale jak zapnę kurtkę czy założę luźną bluzkę to się sprytnie maskuje
    No i stąd te śmieszne sytuacje Z resztą ja nie należę do szczupłych dziewczyn i mam mocniejszą budowę ciała (tez trochę przez to, że trenowałam "zawodowo" do 4 klasy liceum, ale to już inna nieistotna historia)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170718_154622.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	94.3 KB
ID:	101452

Chyba udało mi się zmniejszyć zdjęcie i zaraz zobaczymy co się załączy. Przepraszam z góry za podciągniętą koszulkę, ale tak lepiej widać
    Po przycięciu boków zdjęcia brzuchol na pierwszym planie i zaraz jaki okazały

PS. Trochę brudne lustro mam hahah

Trzymam kciuki za udane wizyty
    Moja koleżanka co urodziła synka 2 tygodnie po mnie to wcinała bigos i młody zadowolony
    Alergiom mówimy nie!!! Mój mały to chyba ma po mężu wrażliwy żołądek, bo ja to chyba ze stali mam Nic mnie nie rusza a maż czasem po 4 razy w toalecie...po zjedzeniu tego samego hahah

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny, my już po wizycie, mały waży 2064 g i wszystko z nim w porządku, ale szyjka dalej się skraca i w poniedziałek wracam do szpitala na jakieś 3 tygodnie na obserwacje "na wszelki wypadek". jak nic więcej się nie będzie działo to po tym czasie powinni nas wypuścić bo do porodu nie ma sensu leżeć skoro potem i tak się samo wszystko skraca... eeeh podłamałam się trochę tym... jedyny powód do radości to że mały wagowo zaczął nadrabiać

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    a najgorsze jest to że przy kolejnej ciąży sytuacja ze skracająca się szyjką najprawdopodobniej się powtórzy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów