Strona 320 z 419
Pokaż wyniki od 3,191 do 3,200 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Tak jak pisałam kupiliśmy to łóżeczko na początku 2015 roku i kosztowało wtedy 399 zł, teraz na allegro jest o 100 zł tańsze - rewelacja
    To łóżeczko turystyczne baby mix my mamy to kremowe. Piękne kolory i solidna rama - zwłaszcza te cztery główne rogi, co są całą główną konstrukcją łóżeczka.
    Solidy przewijak - po kąpieli mój 2,5 latek leży na nim a już waży 15kg i ma prawie 100cm wzrostu (było to 2 tygodnie temu jak był ponad 10 dni u babci) Wszystko stabilne i sztywne No i poziom dla noworodka jest - zaczepia się wieloma klipsami o górne cztery poziome ramy.

Podaję link do strony :
    http://www.babymix.pl/pl/lozeczka/193-lozeczko.html

Mogę polecić z czystym sumieniem. Chociaż wiem, że czasem ten sam produkt po kilku latach u tego samego producenta może być już gorszej jakości.
    Mam nadzieję, że niższa cena o 100 zł nie jest związana ze spadkiem jakości, ale z konkurencją i nowymi modelami na rynku

Link na allegro przykładowe:
    http://allegro.pl/lozeczko-turystycz...754889495.html

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    No u nas w szpitalach nic nie pisali żeby jakieś ubranka brać.... ale to i tak będę musiała coś przygotować na wyjście

Stokrotka ja mialam 3 dni temu tak....noc nie przespana, bo mały mnie kopał, a na następny dzień miałąm okropnego doła i ryczałam ;p

Magda, patrz niby faceci czasem na prawdę działąją na nerwy, ale ich bliskość jest potrzebna
    Mój mąż jest tak przejęty dzickiem, że np o seksie mowy nie ma .... do dziś mu wypominam że czekam na noc poślubną ;p

Ja staram się nie myśleć o porodzie, a jak widzę reklamy z niemowlakami to sobie wyobrażam, że to ja już trzymam maleństwo w ramionach.... moje piersiatka produkują coraz więcej siary, na szczęście jeszcze wkładki nie są mi potrzebne, mam nadzieje że później będą takie chętne do współpracy

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Magdalena nie denerwuje się kochana! To od leżenia w tzw "samotności"... Najpierw w szpitalu, teraz sama w domu bez dzieci jak mąż w pracy. Wiem co mówię, bo sama to przechodziłam cały początek ciąży i ten okropny dla mnie czas luty 2017. Zaczęło się od podwyższonego tsh 2,89 - wg mnie nic takiego, bo normy są do ponad 4.
    Lekarz kazał mi jednak powtórzyć wynik i iść do endokrynologa (bo niby norma 2,5 dla kobiet w ciąży) I się zaczęło. Poszłam bez obaw i dostałam wiadrem zimnej wody w łeb!!!! Endokrynolog robi mi usg tarczycy i mam 2 guzy, po jednym na każdym płacie. I niby lekarka mówi, że mam się tylko nie martwić, bo są małe i na biopsję nawet się nie nadają, ale uderzyło to we mnie. Biorę leki na tarczycę, póki co guzy nie rosną, ale co się naczytałam przez początek ciąży leżąc sama w domu (miałam nakaz leżenia od szpitala przez krwiaka i synek do opiekunki chodził) to moje. Ja już miałam różne wizje. I nawet guza w piersi sobie wyczułam i ubzdurałam, że to przerzut. Czyli głównie myśli, że jeżeli uda mi się donosić ciążę (guzy można operować tylko w 2 trymestrze podobno), to zostawię męża z 2 dzieci :/
    Ostatecznie wyparłam te głupie myśli. Wiem, że niektórzy z takimi guzami żyją ...jak to się mówi całe życie i nic o nich nie wiedzą. W pierwszej ciąży miałam wynik TSH 2,24 jakoś i już nikt mi tarczycy nie sprawdzał. A tarczycę chorą w sensie niedoczynność tarczycy mogę mieć od wielu lat (zawsze łatwo przybierałam na wadze, włosy mi wypadały, itp).

Teraz już o tym nie myślę i wypieram czarne wizje z głowy
    No to się zwierzyłam.

O mnie
    Anitas ale to, że masz guzy na tarczycy nie znaczy, że są one aktywne. Dziwne, że zapisali ci leki na tarczyce skoro jesteś w ciaży. Ja o moich guzach dowiedziałam się w zeszłym roku i dostałam skierownie na biopsje. Nie poszłam bo się bałam ;p wyniki krwi miałam wtedy spoko. A teraz nagle też w lutym wyniki tarczycy kiepskie, no to endykronolg, który powiedział ,ze teraz jak jestem w ciaży to i tak niczego mi nie zapisze, bo hormony buzują i dopiero jak urodzę, po kilku miesiącach mam zrobić badania tarczycy i zobaczyć jak wyniki, i spotykamy się jak co roku Może z Twoją tarczycą też jest spoko.... moje guzy się troche pomniejszyły

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Karolek powiedz mezowi ze sex po 35 tyg nawet jest wskazany bo sperma zawiera prostaglandyny, ktore pomagaja zmiekczac szyjke. I wtedy bedzie. ci latwiej rodzic a wogole sex dziala dobrze na szyjke bo penis przez penetracje masuje ja. Powiedz mu ze chyba chce zebys sie bardziej meczyla przy porodzie i rodzila z 15 godzin. Jak nie bedzie wierzyl to niech poczyta w necie o metodach wspomagajacych porod naturalny. My z mezem wspołzyjemy regularnie i nie wyobrazam sobie inaczej , ja normalnie bym pogryzla mojego chlopa gdyby mi odmowil jak mam ochote hihi.

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Magda... myśl o pozytywnych rzeczach, skupiaj się na nich w staraj się szukać w każdej sytuacji czegoś dobrego.każda z nss ma pewnie obawy, lęki ale mysle ze warto skupiać na tych pozytywnych myślach
    .dziewczyny Tyle kobiet rodzi co dzien dzieci , urodzimy i my czy siłami natury czy cesarka, damy radę i bedziemy tulic nasze cudne bobasy jako najlepsze znieczulenie . Tak się nastawiamy babeczki.
    Ja dzisiaj prasowalam ciuszki małego i składałam kombinezon z misia ( tak to nazwę).. no przyznam ze sie nie mogę doczekać, oczywiście noe wytrzymałam i sie przutulic do takiego ciuszka musialam... mój mąż chyba sie zaczyna zastanawiać czy mnie do siebie na oddzial nie wziąć ( psychiatryk) bo jak mnie widzi rozczulajaca sie ma ciuszkami, to tylko kręci głową... i komentuje że trenuje na sucho . No cóż hormony ...ehhh.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Oj Anita to współczuję , ale jesli mówią, ze guzki sa ok to napewno tak jest. A, teraz to jest wogole standardowo badana tarczyca bo chodzi o to zeby dziecko nie mialo hipostrofiii czy jakos to sie tam nazywa i wtedy matka ma złe przepływy co w konsekwencji powoduje zaburzenia w odzywianiu malucha. I rosnie takie malenstwo jak tej dziewczyny co ze mna leżała w szpitalu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Magda z tym gryzieniem to nie jest głupi pomysł Znając jego to jak mu powiem o tylu zaletach to na pewno zacznie czytać w necie No dobra mi ostatnio też trochę lipido spadło, przez te bóle podbrzusza, ale teraz jak więcej leże to jest oki i tak myślę że już czas najwyższy wziaść się za męża

Jaaczek ja za pranie chce się wziąć w przyszłym tygodniu, tylko cały czas zastanawiam się czy używać płynu zmiękczajacego, czy tylko proszek .... chociaż chyba po takim płynie ciuszki byłyby takie mięciusie

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Karolek teraz to ja już o nich nie pamietam nawet bylam nieświadoma i przerażona nazewnictwem
    i wiem, ze guzy moga cale zycie byc sobie i nic złego nie robić. Ja mam jednego guza, ktory ewentualnie jak urośnie to od razu biopsja.
    Ja biorę hormon tarczycy euthyrox. Z tego co wiem to jest taki jak ten co tarczyca powinna produkować ( czy jak to tam się mowi) i właśnie szczególnie w ciazy trzeba dbać o prace tarczycy (glownie w 1 trymestrze), by dziecko urodziło się zdrowe. Ja mam wizyty co miesiąc i co chwila zmienia mi dawki by TSH byla w normie, teraz juz mamy idealną dawkę na 3 trymestr bo TSH1.5 wyszło Moja kolezanka urodziła teraz w lipcu i tez od początku była na tych lekach u innego lekarza.
    Co lekarz to opinia?! :/

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Już spanikowalam, bo leżę i normalnie mały zawsze aktywny...a tu cisza. Działają jednak rady położnej ze szkoły rodzenia...3 oddechy przepona i zaraz sie dzidziuś budzi to ta pogoda :/ blee

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów