Strona 32 z 419
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Junior Member
    myszka1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-01-09 zobacz kalendarz
    Ja chodzę do lekarza na NFZ a na usg prywatnie. Tzn będę chodzić bo jeszcze na usg nie byłam. Nie chce się stresować zbyt wcześnie więc idę dopiero koło 11 tygodnia
    Ja też już powiedziałam w pracy i w sumie mi ulżyło
    My z mężem zaczęliśmy się starać bo stwierdziliśmy że trochę to potrwa a tu bach za pierwszym razem zaskoczyło

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Ja w pracy powiedziałam dopiero po usg jak zobaczyłam serduszko

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    dzięki dziewczyny za otuchę
    moje maleństwo jest również piękne jak był mój syn (jak to dla matki :P).

ja wysłałam dziś pocztą zwolnienie moje do pracy bo nie mam siły i ochoty gadać z moja szefową po tym jak w chuja ze mną leci....masakra....

Gonia22 doskonale Cie rozumiem z tymi obawami bo jak sie czuje za dobrze to nie wiem czy to nie jest zle przyjaciolka (matka trojki) powiedziała mi wczoraj, że ciąża nie ma boleć i tego nalezy sie trzymac ...

Junior Member
    myszka1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-01-09 zobacz kalendarz
    Ja powiedziałam tylko szefowej że względu na sytuację w pracy ale reszcie nie

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Witajcie,

dziś byłam na wizycie i tak jak przypuszczałam - pomimo tego, że beta rośnie pęcherzyk wskazuje na 4-5tc a powinien być 9. Za tydz kontrola czy coś się zmieniło. Myślałam, że zobaczę serduszko... ehh

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    moniqla a zarodek jest ? ja miała podobnie we wrzesniu. beta rosła, pecherzyk też ale nie było zarodka i w 7 tc wieczorem jak usypiałam syna i leżałam w łózku wyleciał ze mnie wielki skrzep i następnego dnia zalało. samoistne poronienie.

nie piszę tego aby zasmucić cię ....oczywiście,że trzymam kciuki i czekam na lepsze wieści ale niestety również może być tak jak w moim przypadku z września.

trzymaj się

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynki!
    Monikqula - Mój przypadek był podobny, mimo,że zarodek się zatrzymał pęcherzyk rósł... Mam nadzieję, że w Twoim przypadku będzie inaczej... Trzeba mieć nadzieję do końca!
    Odebrałam dziś wyniki badań i wygląda, że jest ok. Niepokoją mnie tylko jakieś ciała ketonowe w moczu... Zobaczymy jak odniesie się do tego lekarz...
    Wizyta jutro po pracy. Zaczynam się stresować...
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ja idę za tydzień na usg jak skończę 7 tydzień bo chce usłyszeć serduszko
    Dziś odwiedziłam mamę w szpitalu bo przeszła operację i akurat trafiłam na porę obiadowa.... myślałam że nie wysiedze tak mnie mdlillo od zapachu a mój mąż jak na złość kupił kiełbasę i za każdym razem jak otwieram lodówkę to czuję ten smród. Ehhh

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Oj mnie też drażnią różnego rodzaju zapachy

Zapomniałam jeszcze napisać, że jestem mega przeziębiona i wydaje mi się przyniosłam wczoraj z przychodni jakiegoś bakcyla . Modlę się tylko,żeby mnie całkiem nie rozłożyło...
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów