Strona 317 z 419
Pokaż wyniki od 3,161 do 3,170 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Ja to juz mam dosc. Wyszłam z domu po bulki a że u mnie w centrum sa wąskie chodniki ze względu na po prawej i po lewej stoja samochody idę i sie nie przejmuje. No i zza mnie jakąś cpunka zmęczona życiem na rowerze dzwoni ja idę dalej bo jej rower i mój brzuch nawet sie nie zmieszczą. A jak na mnie nie naskoczy, posypały sie bluzgi i jak ona ma przejechać. To jej odpowiedziałam ze od tego jest droga i chodnik nie jest miejscem do poruszania sie rowerem jesli nie ma sciezki. Myślałam ze mnie zabije, bo juz szła do mnie z łapami. Bo to taka dziewczyna z największego dna spolecznego, nie raz widziałam ten egzemplarz w takim stanie ze szok. Dopiero jak zauważyła brzuch i innych ludzi podchodzacych sobie pojechała. Ja to sie boje wyjść na ulice ostatnio bo albo sie ktoś na mnie drze ze za wolno idę albo ci cholerni rowerzyści. A ostatnio w Lodzi jeden chłopak wjechał w wózek z noworodkiem i dziecko wypadło aż na asfalt. Policja po mojej dzielnicy jeździ jak walnieta bo ciągle coś. Nienawidze tego miasta każde ostatnio moje wyjście kończy sie płaczem.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Jak tak czytam Wasze opisy to chyba zaczynam jeszcze bardziej kochać Bydgoszcz
    Nie słyszałam, żeby jakieś problemy były z miejscem w szpitalu, żeby ktoś musiał leżeć na korytarzu ( tzn jeśli chodzi o ciężarne ;p ). Dziś pan żul ode mnie papierosa chciał, to został ochrzaniony przez koleżankę żulówkę czy ślepy jest że nie widzi że w ciaży jestem, na co on "oj to ja nie widział " i życzył wszystkiego dobrego

Dziś w nocy mój synuś był taki grzeczny, że z łatwością zasypiałam, chyba mu trochę głupio za przed ostatnią noc ;p dziś będę testować poduszkę, jest superowa bo to ortopedyczna wiec mam nadzieję, że i ja i mały bedziemy w końcu się wysypiać

U nas już drugi dzień pada i jest szaro ;/ taka trochę jesień, ale w końcu jest czym oddychać!

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Karolek bo kujawy to porządny region. Do Bydgoszczy zawsze przyjeźdżałam na zakupy bo wychwałam się 30 km od Bydgoszczy. Obecnie raz na 2 lata bywam w twoim miescie. Jedynej rzeczy której nie lubię to jazdy po Bydgoszczy mam wrażenie, że jest bardziej skomplikowana niż Poznań, a wogole jak robiłam prawo jazdy to w Bydgoszczy hehe ile to lat temu było w 1994 roku.

Ja jestem ze Świecia, do niedawna jeżdziłam do CB do Biziela (por diabetologiczna ) . Tam też nie mały cyrk ale dało się wytrzymać. Najlepsze komentarze ludzi czekających w kolejce do lekarza :-)

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Magda dla mnie jazda samochodem nawet po prostej drodze byłoby wyzwaniem ;p

Ewa fakt w Bizielu ogólnie taki bałagan jest, ale bardzo dużo kobiet sobie chwali porodówkę tam, no i tym bardziej, że tam jest ten oddział dla noworodków jak coś tam mu jest....dziś tam Pani od której kupiłam podusie też zachwalała Biziela.... no i dużo negatywów o miejskim słyszałam. Chociaż ja jestem zdania, że wkażdym szpitalu muszą się mną i maleństwem zająć, a każda kobieta ma inne wymagania i stad ta różnorodnosć opinii. Co do komentarzy to na prawdę można się w tych kolejkach uśmiać, zwłaszcza jak starsi ludzie nieraz z pięściami do tych lekarzy idą ( czasami słusznie)

Szczerze mówiąc wole nie myśleć o miejscu na porodówce... Tyle teraz ciężarnych chodzi że strach się zastanawiać nad tym
    Innego szpitala nawet nie rozważałam bo tu mam 2kroki a zastępca ordynatora prowadzi ciąże. Wiadomo opinie są różne ale po pierwszym porodzie nie miałam urazu więc teraz nawet się nie zastanawiałam.

Od tygodnia piore rzeczy dla młodej ale pogoda nie ułatwia sorawy. Za tydzień ostatnie zakupy i koniec przygotowań.

Karolek 27 mam takie samo podejście. Każda kobietka jest inna i każda ma inne wynagania. Dziewczyna z którą miałam ostatnio cc zmieniła szpital bo bardzo narzekała, że opieka zła, jedzenie nie dobre, rana po cięciu zydka itd. Ja w tych samych dniach leżałam a miałam zupełnie inne odczucia także zależy od kobiety

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    ja chyba przez to że wszystko mam gotowe to nudze się w domu. Mam nadzieje, że szybko ten sierpień zleci tzn te 3 tyg bo tak bym chciała aby ok 22.08 było po wszystkim.
    Ja się cesarki nie boje.....wiem, że będzie bolało, że znów trzeba będzie zmieniać te pampersy sobie, że będzie leciało ale.....chcę mieć to już za sobą

Witajcie dziś wizyta i malutka 31+4 tydzień waży 1770g lekarka mówi, że ok, ciśnienie na razie w normie, szyjka też, więc mamy powód do zadowolenia tylko żelazo nadal ciut za niskie, więc nadal będzie trzeba łykać, bakterie w moczu nadal i kolejny lek na to plus posiew, ale jak trzeba to trzeba. Dodatkowo asmag, więc uzbierało się troszkę leków, ale w porównaniu do tego, co niektóre z Was przechodzą, ja nie mam nic takiego.
    Co do szpitala, to może akurat uda nam wszystkim się trafić na luz na porodówce, miałam tak poprzednio mimo iż było bardzo dużo kobiet z terminem na styczeń, ale mi udało się, że nie było nikogo oprócz mnie i mam nadzieję, że tak będzie i teraz.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Nata super, że wizyta sie udała. Zauważylam, że duzo kobiet ma problemy z bakteriami w moczu. Jak leżałam w szpitalu to kazda z moich lokatorek miała bakterie i sprawdzali im posiew. Ja przez cała ciążę mam idealny mocz i chwała. Mąż mi skręcił łóżeczko i całe juz ubralam bo jak w piątek by były złe wyniki to znowu szpital . Liczę, że bedzie ok

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów