Strona 316 z 419
Pokaż wyniki od 3,151 do 3,160 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Magdalena, super, że wróciłaś! Zrób coś miłego dla siebie na poprawę humoru

Martii, super działasz z laktacją

Od niedzieli synek kopie baaaardzo mocno, czasem aż prawie boleśnie. Bardzo się cieszę, że jest taki aktywny, a mąż nie może oderwać wzroku i rąk od brzuszka

Wróciłam dziś do pracy, trochę się stresowałam jak to będzie, ale jest ok wszyscy są ostrożni teraz po moim zwolnieniu, żebym się nie przemęczała itd. I jest bardzo miło

Dawajcie znać jak tam wizyty

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Cześć, Magdalena wypoczywaj, trzymam kciuki za dobre wyniki.
    Marti- ja doświadczenie w laktacji nie mam, tyle co wiem od koleżanki, tez mamy błędów bliźniaków wcześniaków : na pewno pomaga systematyczne pobudzanie, co 3 czy 4 godzinki odciagala pokarm plus herbatki na laktacje. I udalo sie jej rozbudzic pomimo ze do piersi dostawiła dopiero po 3 tyg. potrzeba dużo motywacji .
    Ania165- dobrze że w pracy o Ciebie dbają.
    Spokojnego i słonecznego dnia dziewczyny, zabieram się za pracę, a mlody niech dalej szaleje

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Wiecie co ja też mam obawy co do miejsca w szpitalu. Jezeli nie bedzie i bede miala rodzic w jakies kanciapie albo jak to któraś napisała na korytarzu to sobie daruję i pojadę prywatnie :/ bo warunki w jakich przyjdzie nam rodzic też są ważne. Jak rodzilam pierwsza córkę to też był kocial i ja nawet dwóch godz po porodzie nie mogłam leżeć na sali porodowej z corka tylko zaraz na wózek i na sale gdzie ledwo wdrapalam Sie na łóżko.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Witajcie ja dziś od rana zabrałam się za ostateczne przygotowania do przybycia małej, dziś mój mąż rozstawi łóżeczko. Strach mnie ogarnia bardzo jak tylko pomyśle, że będą mi wywoływać poród , wiem czym to pachnie i jak boli bo przy Weronice też miałam chlostaze i też wywoływali. Co prawda nie rodzilam dlugo ale bólu nikt nie lubi. Muszę zadzwonic do mojego lekarza i dowiedzieć się jak za to się zabiorą. Z Weronika miałam założony balonik i żel przyśpieszajacy rozwieranie szyjki tersz chyba też tak bym chciała.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Salome w Poznaniu tez jest natłok porodów. Ja przez to, że poród jest wywoływany będę mieć salę. Z mojego doświadczenia zauważyłam, że zawsze wieczorami jest gorzej a rana zdecydowanie mniej rodzących. Więc pogadaj ,ze swoim dzieciątkiem, może poslucha. Tez wymysliłam co mie , ale nie wiem jak inaczej moglabym ci doradzić

Witajcie :-) u mnie deszczowo ale przynajmniej jest czym oddychać. Nie wiem jak wy ale ja ost jakaś wredna się zrobiłam. Mąż ponad tysiąc km od domu a ja non stop się złoszczę na niego i krzyczę. Nawet pogoda deszczowa mi odpowiada. Chyba to wew strach ...

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Magdalena byłabym szczęśliwa gdyby poród rozpoczął się rano a nie w nocy ja Ci współczuję tego wywoływania bo to dopiero musi być ból. Co innego kiedy ciało dostaje sygnał ze musi urodzić a co innego kiedy robią to leki :/
    W Szczecinie jest kicha bo sa tylko dwa szpitale w których można urodzić w tym jeden który jest blisko mnie nie jest zbyt duży.... muszę pogadać że swoją dr bo ona tam pracuje co robić gdyby nie było miejsca na oddziale. A po porodzie nie chciałabym leżeć na patologi albo z kobietami po stracie z powodu braku miejsc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Ewa krzyk jest objawem bezsilności i to chyba kazdej znas towarzyszy na końcówce ciąży a zwłaszcza u tych dziewczyn, które mają mężów pracujących zdala od domu. I tak bardzo podziwiam te z was co muszą być same bo maż pracuje daleko. Dla mnie osobiście sytuacja nie do przyjęcia i u mnie małżeństwo wtedy legło by w gruzach . Ja to muszę mieć chłopa po ręką bo inaczej wariuję. W czasie ciąży miałam 2 spięcia z mężem jedno na początku 8 miesiąca a drugie malutkie spięcie jak byłam w szpitalu. Myślę, że coraz bardziej przeżywamy zbliżający się poród i bardziej nerwowe jesteśmy . Ja od czasu , jak mam podana datę wywołania to o niczym innym nie myślę, wiem, że będzie bolało mocniej niż poród naturalny i najgorsze, ze nic nie mogę z tym zrobic taka bezsilność. Może jak maż złoży mi dziś łóżeczko i wózek poczuję się lepiej

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Hej laseczki

Magdalena super że już jesteś w domu choćby na dwa dni. Zawsze to człowiek odpocznie

Ja też stresuje sie porodem. Na sama myśl słabo sie człowiekowi robi, ale dałam radę wcześniej to i tym razem sobie poradzę . nawet ostatnio zaczełam sobie robić wizje że tym razem u mnie poród odbędzie się szybko i bez zbdnych komplikacji- chosby raz Pocieszam sie tylko że mam termin na koniec września i że jeszcze mam czas żeby ze wszystkim sie wyrobić Nerwówka się zaczyna Sierpniówki już się rozpakowują u nas zaraz też się zacznie taśmowe rozpakowywanie Oby tylko masze dzieciaczki przyszły na swiat cale i zdrowe

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Salome jesteś ze Szczecina często bywalam w tym miescie bo moj tato ma połowę rodzeństwa w tym mieście . Ja niestety od 30 lat już u was nie byłam tak jakos się rodzinka rozsypała.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów