Strona 313 z 409
Pokaż wyniki od 3,121 do 3,130 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Mój synek w 32tc ważył 1791g, teraz czekam na pomiar w 35tc z niecierpliwością

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Just84

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-30 zobacz kalendarz
    Magdalena dobrze że Ci e wypuszczą do domu, szpital nie jest dobrym miejscem na wypoczynek. Trzymam kciuki żeby wyniki były dobre.
    Mój Oliwier w 30 tc+5 ważył 1561g-praktycznie w samym środeczku normy Mi przez to że się nie obrócił główką w dół to najbardziej rozpycha się pod żebrami, normalnie czuje jakby tak się przyciągał rączkami na boki jak dorosły czasami jak wstaje.
    Dziewczyny oby jeszcze przetrwać te kilka tygodni i szczęśliwie do końca

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ja dziś po usg i moja malutka wazy ok 2200 a jestem w 32 tc. Trochę zaczynam się bać że przy porodzie będzie większa od mojej pierwszej córeczki :/ ale cóż. Ważne że wszystko jest w porzadku i główka jest W dół lekarz mówi że już tak zostanie do porodu. Za to czuję kopniaki w zebra i i wypinanie po niedzieli mam nadzieję że już ostatnie badania krwi i moczu. Jestem ciekawa jak u mnie z zelazem.

Magdalena to super że wychodzicie oby wam się udało dotrwać do 14 sierpnia

Member
    Ann1227

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ale rosną te nasze maluszki My w sobotę mieliśmy USG 31tydz mały miał 1750.
    Magdalena trzymam kciuki !!!

Magdalena73 trzymam kciuki! My prawdopodobnie 17.

Też chyba wstałam dzisiaj lewą nogą, wszystko mnie boli i ciągnie, nie mogę sie przekręcić, w każdej pozycji leży mi sie źle dodatkowo zaczęły sie pojawiać jakieś pojedyncze skurcze na ktg, niby nic, wszystko w porządku a jednak stresuje mnie jak pytają czy coś czuję, a potem jak mówie, że nie to nic nie komentują.
    Dziewczyny ciągle robią jakieś przemeblowania, na usg co 4 dni leżą inaczej, już sama nie wiem czy coś mi sie dzieje, czy jestem tak obolała od ich kopniaków. Mąż daleko, a ja chyba coraz bardziej zaczynam sie bać, że nagle coś sie podzieje i nie dotrwamy do ostatniego progu, w sumie mi przykro że nie możemy sie w spokoju cieszyć najpięknięjszą końcówką ciąży kiedy maluchy są najbardziej aktywne..

Naprawdę zły dzień, musiałam sie wygadać.
    Unikajcie szpitala jak tylko możecie!

U mnie w 31+5 jedna 1818, druga 1823. Ciągle wydaje mi sie, że jakieś są małe

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Nika chyba jak na bliźniaki to spoko?

Dziewczyny nie zazdroszczę Wam szpitali, masakra.

Ja właśnie siedzę i bawię się z moiją dzidzią on nogą mi jeździ przy żołądku, więc ja jeżdże tam palcem....po chwili przerwy on znów tam jeździ jakby szukał co to było

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Nika szpital to zamiast nam pomagac to szkodzi dzis wieczorem jak mi robili ktg to polozna tak mnie wkurzyla ze sie pobeczalam z bezsilnosci. Przyszla po 30 minutach od podlaczenia wie mowie ze czas juz sie skonczyl a ona zapis jest makabryczny i nie moge odlaczyc a ja jej to pojde siku i podlaczymy znowu a ona znowu swoje wiec musialam ostro powiedziec ze lekarze zezwalaja, na odlocznie bo ja mam maly pecherz i musze chodzic siku co 30 minut nano preparaty odlaczyla mnie a ja ma teraz kaca ze bylam niemila a w sumie nie powinnam. Kolejny zapis juz byl dobry ale co mnie nastraszyla to tylko ja czuje i ja sie balam ze mi dziecko zejdzie

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Nie nawidze ktg Na koniec jeszcze moj maz dostał opierdziel, ze nie odbiera telefonu jak dzwoniłam wckrytycznym momencie

Member
    Jagoda333

O mnie
    Magdalena73 u mnie było dokładnie tak samo z pobytem w szpitalu. Ryczałam bo mąż mi wkładek nie potrafił przynieśc i innych rzeczy o które prosiłam sms-em. To był wynik tego, że nie spakowałam torby i niepotrzebne kłótnie i nerwy. Do tego dochodzą hormony i mieszanka wybuchowa gotowa.Dopiero w domu doszłam do siebie psychicznie. A byłam tam tylko 4 dni. Jak pójdę rodzic to minimum 5 dni będę więc juz się zastanawiam przez kogo i przez co będę ryczec bo to nieuniknione.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów