Strona 31 z 409
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    dzięki dziewczyny ciąża narazie książkowa . oby tak do końca. czułam się tak dopieszczona na wczorajszej wizycie, że szok. i mam kolejne zwolnienie tym razem na miesiąc i chodzące

No to świetnie! Ja też mam chodzace na miesiąc. Kiedy masz genetyczne na kolejnej wizycie?

U nas zaczęły się ferie i totalny luz dziewczynki bawią się razem A ja mogę położyć się na chwilkę w ciągu dnia. Maga senność mnie męczy A w nocy kiepsko śpię, zagaduje mojego .

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Stokrotka gratulacje

co do kosztów wizyty i badań to u mnie zawsze te pierwsze sa droższe. Wizyta dlatego, że jest cytologia a badania wiadomo, że na początku robi sie oprócz morfologii, moczu i glukozy te ż tsh, toxo x2, hiv, anty hcv i przeciwko chorobom przenoszonym drogą płciową. i niestety te badania sa drogie.

u mnie dzisiaj wizyta.....

Junior Member
    myszka1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-01-09 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny przyjmiecie mnie do swojej grupy? mam termin na 25 września i jestem już mama 2 letniej Hani pozdrawiam Was wszystkie

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Cześć Myszka Witamy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny . U mnie bez zmian . Żadnych mdłości . Jedynie piersi od czasu do czasu dają znać ze bolą . nawet brzuszek przestał boleć . I już krążą myśli ... czy tam na pewno coś rośnie ?? Czy wszystko jest dobrze ?? Powinam się cieszyć ciążą Tak wyczekiwana A ja cały czas myślę czy to normalne czy wszystko dobrze czy za dwa tyg zobaczę już maleństwo .

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Stokrotka gratuluje Strasznie się cieszę Oby kolejne wizyty u wszystkich były z samymi dobrymi wieściami
    Witam wszystkie nowe mamusie.

A ja dalej umieram. Tylko w niedziele czułam się nawet można powiedzieć że bardzo dobrze I już miałam nadzieję że będzie tylko lepiej. No niestety. Nudności nadal mi towarzyszą, ale przynajmniej nie tak mocne jak w sobotę. Jest ciężko ale do zniesienia.

Dziewczyny. Przed chwilą powiedziałam szefowi. No powiem, że chyba w szoku był. Ale sprawę przyjął z godnością. Musiałam mu powiedzieć, bo trzeba będzie kogoś przyuczyć na moje stanowisko. A chętnych niestety nie widać. W sumie to się cieszę, że mam tę rozmowę za sobą. Wcześniej lub później musiałabym mu powiedzieć.

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Stokrotka ale śliczne maleństwo już widać
    Witam nowe mamusie.
    ja za samą wizytę i gin place 120 zł a badania i usg swoją drogą...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów