Strona 309 z 409
Pokaż wyniki od 3,081 do 3,090 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    My dzis poranek o 5.30
    Jagoda niezly plan Z tego co piszesz, to ja mam pewnie wiekszy hihi To czasem nawet zabawne jest, te wszystkie sytuacje. Ja gadalam na placu zabaw z jedna babka i z rozmowy mowie, ze za 2 miesiące synek będzie mial brata. To ona gada dalej i nagle chwila zastanowienia...patrzy na mnie i "naprawde?" no ale ja tych biednych ludzi oszukuje tez troche z racji za luznych ubran

Powoli kompletuje torbe, ale musze sporo kupic pod koniec tygodnia jak juz pieniążki beda Musze kupic koniecznie stanik o jakim piszecie, bo ostatnio mialam kiepski i wyrzucilam.

Ja juz sama nie wiem jak ten moj synek lezy. Czasem czuje ruchy po prawej tak bardziej u gory, czasem po lewej, a wczoraj czkawke mial i czulam ja na samym dole. Powoli sie stresuje wizyty 02.08., bo bym chciala zeby sie obrocil. Nic na sile, ale bym chciala I tak powoli wyczekuje jakiegos szarpniecia, chociaz nie wiem czy tak musi byc. Moj pierwszy synek obrocil się bardzo wczesnie i byl maly to nawet tego nie czulam.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    niesia2708

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-21 zobacz kalendarz
    Anitas też mam wizytę 02.08.
    Ja biustonosze do karmienia miałam takie zwykłe bawełniane bez fiszbin kupowane na allegro. Nie miałam do nich zarzutów. Teraz upolowałam w Lidlu

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Moja mama na kazdym zebraniu wzbudzala sensacje utodzila mnie jak miala 22 lata wiec wcale nie tak wczesnie...norma jak na te czasy, ale bardzo mlodo wygladala i w sumie wyglada do teraz

Zabralam sie za prasowanie pieluch tetrowych, wiec zmykam

Udanej niedzieli dziewczyny

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Niesia to super u mnie bedzie to 35tc0d, a u Ciebie? Co do stanika to
    wlasnie taki musze sobie upolowac moze jeszcze uda sie w lidlu, ale watpie:/

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Witajcie we wtorek mialam isc do domu a tu dzis na ktg wychodza mi skurcze i to mocne ja nie wiem mloda sobie zarty robi

Ja mam wizytę u położnej w ten piątek, pokaże mi ostatnie wyniko badań krwi, ale powinny być w porządku, skoro żadnego listu nie dostałam. Zastanawiało mnie żelazo, nie suplementuje, po prostu jem bardzo dużo mięsa.

Magda, nie wiem co Ci napisac, co mogłoby Ci pomóc... Chyba tylko tyle, żebyś starała się odpoczywać.

Ja kupiłam staniki w H&M i już teraz noszę, bo są większe niż moje sprzed ciąży i są w porządku do pracy nosiłam sportowe, bo miałam tam dużo ruchu i trzymały moje skarby w ryzach

Dziewczyny, jak to jest z tym lakierem na paznokciach na porodowce? Zmywac trzeba tez u stop? Ręce wiedzialam ale stopami to mnie kolezanka ostatnio zaskoczyla...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    niesia2708

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-21 zobacz kalendarz
    Anitas u mnie będzie 33 tc

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    W Poznaniu na Polnej trzeba zmywac jest nawet umieszczona informacja na stronie internetowej

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    a ja się właśnie nawkurzałam ze stanikami bo wszędzie same takie szmatki... a przy moim 95H to jednak potrzebuje jakiegoś podtrzymania żeby po pierwsze nie mieć biustu do kolan a po drugie tak "na luzie" po prostu boli...
    co do paznokci to mamaginekolog ostatnio pisała że to bzdura, bo teraz jest to potrzebne tylko i wyłącznie do podłączenia tego urządzenia do mierzenia pulsu czy tam ciśnienia (na palec taki klips zakładają) i żeby był dobry odczyt wystarczy na tym jednym palcu mieć lakier bezbarwny. o zmywaniu u nóg to w ogóle nie słyszałam.
    z ciążą niestety dalej głównie królują zabobony i przyzwyczajenia sprzed kilkudziesięciu lat... zresztą same słyszycie np żeby dużo jeść żeby dziecko dobrze rosło i nie było głodne itp bzdury

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów