Strona 308 z 419
Pokaż wyniki od 3,071 do 3,080 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Member
    Jagoda333

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Kwiatkowa tak to jest taki top z bawełny. U nas w szpitalu wyzywają za stanik zresztą się nie dziwię bo może powodować zastoje w piersiach.
    Salome tez jak byłam w szpitalu w 30 tyg to mi ruszyła laktacja na całego a wróciłam po 4 dniach do domu i się mleko wycofało. W ten poniedziałek rodziła męża siostra a ja w domu tak to przeżywałam że mnie wszystko rozbolało jak do porodu. Myślę że w szpitalu źle że się to wsxystko widzi kiedy jeszcze nie czas na nas bo można urodzic przed czasem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    czy wy też dostajecie takie kopniaki w pęcherz? Bo ja dotychczas miałam uczucie że nagle chce mi się siusiu i parcie na pęcherz, ale teraz to jest takie chwilowe ukłucie w pęcherz.

Member
    Just84

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-30 zobacz kalendarz
    Ania165 polecam tez sok z żurawiny jest moczopędny a dodatkowo wypłukuje bakterie i chroni układ moczowy.
    MartaWu ostatnio przyjaciółka mi powiedziała że laktacja zależy w 90% od psychiki a tylko w 10% od uwarunkowań genetycznych, także myśl tylko o pozytywnych rzeczach a na pewno wszystko będzie dobrze
    Pytałam o tą niezgodność serologiczną bo mój lekarz kazał mojemu mężowi oznaczyć grupę krwi dopiero na 30 tydzień, a teraz jak byliśmy u niego w czwartek to powiedział że da mi skierowanie na przeciwciała na następnej wizycie tj. 17.08 i się zastanawiam czy to norma tak późno oznaczać te przeciwciała

Member Awatar Joga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Cześć Wam,

MartaWu a kiedy do domciu Was wypiszą? Wtedy już wytulisz i ucałujesz swoje maleństwa za wsze czasy.
    Magdalena nie bierz do siebie tego co się wokół dzieje, wiem że łatwo się mówi, ale emocje i przeżycia koleżanek z sali są silne i na nas też wpływają. Trzymam kciuki, a przynajmniej jesteś pod fachową opieką.
    Nika 45 dzień w szpitalu? To faktycznie bardzo długo, ale jesteś wytrzymała i zobacz jaka nasza miłość do dzieci jest wielka, tyle człowiek zniesie.
    Salome, a może więcej odpoczynku na te skurcze?
    W szpitalu, w którym planuję rodzić stanik do karmienia jest na liście rzeczy dla mamy.
    Na opuchliznę też nie mam sposobu, niby mniej lub odstawienie soli, dieta niskosodowa (czyli bez soli i sodu), nogi wyżej: ale co wtedy z brzuchem? Jak byłam w szpitalu to po 1 dniu leżenia (plus lekka dieta i dużo wody) zeszła mi opuchlizna z nóg, więc to chyba najlepszy sposób

A ja byłam taka mądra, że naoglądałam się na yt filmów z porodów (różnych) i od tego dnia (plus pogoda burzowa) boli mnie brzuch i jest twardy jak kamień. To chyba siła sugestii i płakałam na tych filmach. Ja wierzę, że nasze ciało jest teraz szczególnie wrażliwe i może tak reagować jak piszecie, z tym pokarmem i wywołaniem porodu też.
    W temacie pęcherza i konfliktu nie mam żadnych doświadczeń

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Justa - nie martw się, kazał powtorzyc badanie na przeciwciala dla wiekszej pewności. Jeżeli ciąża przebiega bez komplikacji- nie ma.krwawien, czy tez zabiegów przy których moglo by dojść do wymieszania .się krwi dziecka z krwia matki, pojawienie sie prZeciwcial w trakcie ciazy jest malo prawdopodobne. I mowimy tu sytuacji ze dziecko ma czynnik po tacie. Wiadomo po porodzie w takich przypadkach będzie zastrzyk do 72h z immunoglobulina, i powinno to zapobiec wytworzeniu przeciwciał. Bo jak po mamie nie ma sie czym martwić. Ja we wtorek lub srode smiagam na badania. Ciekawa jestem morfologii.

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    No to Magdalena masz niezłą jazdę na tej patologii
    Ja dziś cały dzień sama z synem bo mąż z moimi rodzicami pojechał na pogrzeb mojej babci ale zaraz powinien być w domu bo syn czeka do doczekać się nie może.
    Mama mi przez tel powiedziała, że moja kuzynka też jest w ciąży i mamy termin na ten sam dzień. Biedactwo ona straciła córeczkę w późnej ciąży.....widziałam to jak ona przeżywała to jak musiała odebrać akt zgonu i nadać dziecku imię.......masakra. Najważniejsze, że tym razem jest wszystko ok i zobaczymy która z nas urodzi wcześniej.

Syn mnie nadwyrężył dziś i normalnie tak mnie brzuch bolał mała się kreciła jakbym maraton przebiegła. Ogólnie każdy mi mówi że trochę brzuch mi się obniżył. Dziś 34 tc zaczynam foto z dziś Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	34.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	83.2 KB
ID:	101419

Ja stanik do szpitala biorę musowo, bo poprzednio jak dostałam pokarm to bez strasznie mnie koszula drażniła w piersi, a dodatkowo miałam podrażnione sutki po pierwszych próbach karmienia i u nas nikt się z tego powodu nie czepiał. Majtki im przeszkadzały, ale nie to i nawet nie sprawdzali czy masz biustonosz czy nie.
    Joga rzeczywiście nogi w górze to dobry pomysł też na obrzęki ja lubiłam tak odpoczywać, a żeby nie leżeć na płasko to zsuwalam dwa fotele, na jednym się opierałam plecami, a na oparcie drugiego nogi wykladalam i fajnie się odpoczywalo
    Stokrotka śliczny brzuszek no rzeczywiście wygląda jakby się obniżył, ale jak piszesz 34tydz to prawie pora na to

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Stokrotka, ale fajny brzuch, pozytywnie zazdroszcze Ja to chcialam duuuzy brzuch Chociaz wiem, ze z duzym brzuchem to wcale fajnie nie jest dla kregoslupa i w ogole. Dostrzegam wiec plusy mojego brzucha, ale zlekkim zalem ogladam sliczne widoczne brzuchy na ulicy, w sklepie
    no i teraz juz wiem czemu kolezanka, ktora ma obecnie 6 miesieczne drugie dziecko powiedziala do mnie gdy bylam w luznej sukience 42 "jak Ty to robisz? gdzie masz brzuch? tez bym Cie w kolejce nie przepuscila" :/
    a ja juz dumna i blada chodze z moim bebzolem juz nawet zauwazaja czasem, ale biora moj brzuch za 4 miesiac..no. coz Juz sie przyzwyczailam, ze taki moj urok Kuzynka tydzien temu tez wypalia mi test witajac mnie w drzwiach "ja to sie spodziewalam wielkiego brzucha, a tu nic nie widac" i znow za duza koszulka 42 zrobila swoje
    W obcislych rzeczach bylby lepsze efekty...ale strasznie mi niewygodnie

Nie moge dodac zdjecia, a juz zebralam sie na odwage by Wam pokazac moj brzuch :/ czy sa jakies ograniczenia w rozmiarze ? probowalam z kompa, bo z tel to w ogole nie umiem

Member
    Jagoda333

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Też nie mam dużego brzuszka a nawet jedna dziewczyna nie wiedziała jak mi się zapytac czy już urodziłam bo taki mam brzuch jak po ciąży by został więc była w kropce czy jestem przed porodem czy po hi hi. Przytyłam 6 kilo i tylko w brzuchu a nawet nogi mi schudły więc się cieszę. Dla mnie ta ciąża to też szansa na ładną figurę bo jak karmię to jestem szybko chuda i cały okres karmienia muszę się pilnowac żeby jeśc a potem po karmieniu dobrzebybyło juz nie przytyc czyli jeśc z głową. Taki mam plan. Muszę dbac o figurę z racji wieku bo dla małej muszę długo młodo wyglądac żeby się matki nie wstydziła i żeby nikt nie powiedział że z babcią szła...

Słyszałam, że laktację wspomaga herbatka z kopru włoskiego, a hamuje mięta i szałwia...

Magda, niezłe masz przeżycia, naprawdę... Ale dzielna jesteś, trzymaj się

Woda z cytryna chyba rzeczywiście pomaga, ja taką piję cały czas, bo mój mąż nie lubi takiej zwykłej, i calą ciąże nie miałam poważnych problemów.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów