Strona 307 z 419
Pokaż wyniki od 3,061 do 3,070 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    MartaWu gratulacje pierwsze dzieciaczki z wrześniowej i to z ladna waga. Co do laktacji to chyba tylko laktator pomaga najbardziej rozkręcić :/ z początku tak jest ze leci mało ale z czasem zobaczysz że będzie więcej a jak zaczniesz dzieci przystawiac to myślę że nie będziesz miała już problemu.
    Magdalena trzymam kciuki za was żebyście wróciły jeszcze do domu w dwupaku
    Co do stanikow to ja kiedyś kupiłam tanio na allegro i były kiepskie teraz kupuję w h&M.
    Co do pęcherza to miałam ten problem w pierwszej ciazy ze co chwilę bakterie a teraz codziennie pije wode z cytyna i od poczatku mam dobre wyniki więc polecam szklankę wody I wcisnąć z pół cytryny. Kwaśne ale pomaga zakwasic ph i bakterie się nie czepiają ścianek

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Martawu ja jak zobaczylam syna w inkubatorze 14 lat temu to wyłam przez dłuższy czas miał oczka zasłoniete polozony na brzuchu mial zołtaczke i był taki tam sam tez nie moglam go wyciagac. Kazali mi tylko chodzic do szpitalnej mleczarni tak to ja nazywam. Tam byly laktatory elektryczne i za ich pomoca, zbudzalam laktacje choc mi napewno bylo łatwiej gdyz porod byl naturalny.
    Moja propozycja oprocz tego , ze masz sie nie stresowac to tworz sobie wizualizacje , ze w piersiach masz duzo mleka i ze duzo sciagasz. Ja tak stosowalam od 2 porodu . Mam duze piersi co malo mleka daja a wizualizacje pomagaly sie nie wkurzac

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    A teraz notatka z nocy szpitalnej. Horror jednym slowem nic prawie nie spałysmy jestesmy w 4 w pokoju i kazda miala jakies dzis sensacje. Ja dostalam jakis uplawow sluz krwia , kolezanka obok 33 tydz skurcze jak do porodu, kolejna dostala skurcze krzyzowe 27 tydz. Wzieli ja na badania rozwarcie 1,5 cm szyjka 2 cm pojechala na porodowke tam podlączyli leki . A 4 kolezanka 32 tydz dziecko ma tylko 1 kg malo.przybiera bo mama tarczycowa i przeplywy fatalne Tak wiec mamy tu ciagly ruch

Member
    niesia2708

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-21 zobacz kalendarz
    MartaWu trzymam kciuki za jak najszybsze rozbudzenie laktacji. No i żebyś mogła jak najszybciej przytulić swoje maluszki!!
    Magdalena nie zazdroszczę przeżyć. Ja w zeszłej ciąży leżałam 2 razy na OCP ale na szczęście bez takich atrakcji.

MartaWu wielkie gratulacje! Obyście jak najszybciej opuściły inkubator a potem szpital
    Mam nadzieje, że moje dziewczyny jakoś cudem wytrzymają jeszcze cztery tygodnie...
    Ostatnio 1818g i 1823g, 32 tygodnie za nami. 45 dzień w szpitalu, już nie wiem jak leżeć :/

Magdalena73 trzymajcie sie dzielnie! Najgorzej jak ktoś z sali zaczyna rodzić. Niech wszystko wyciszą i wracajcie do domu

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Oj Magda biduleńko A powiedzieli od czego ten śluz z krwią?

Member
    Jagoda333

O mnie
    Magdalena73 oby to nie był czop bo chyba Cię nie wypuszczą.MartaWu teraz jak widziałaś już córki to laktacja Cicsię rozkręci tak psychika działa no i trzeba dużo wody pic i się nie denerwowac ale to już wiesz.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Jagoda, ta koszulka to coś na zasadzie sportowej koszulki odcietej po biustem?

O mnie
    Zjadlo mi posta :[

O mnie
    U mnie w szpitalu można nosić staniki bo jak inaczej wkładki założyć. Wymagaja w sumie wszystkiego z domu. Dlatego ubranka biorę swoje. Myślę tylko czy ręcznika nie kupić w pepko a później go wyrzuce.
    Magda zaciskaj nogi. W szpitalu niestety tak jest ze non stop jakieś akcje. Ja jak leżała i słyszałam płacz noworodków to aż mnie piersi bolały i patrzyłam czy tylko pokarm mi nie leci :/ a jak bym leżała z rodzacymi to chyba bym z nimi urodziła hehe jakoś tak mam
    Mnie już wszystko boli w kroczu. Gin dala tabletki wzmacniające ale co to da...Co tego skurcze coraz częstsze...Ale rozwarcia nie mam. W pon usg zobaczę co u malutkiej.
    Zazdroszczę spakowanych toreb ja dopiero koło 20 sierpnia się za to wezmę. Mam naszescie 5 min do szpitala więc maz mi będzie mógł szybko dowieźć jak czegoś zabraknie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów