Strona 306 z 409
Pokaż wyniki od 3,051 do 3,060 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Junior Member
    Just84

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-30 zobacz kalendarz
    Ania165 mi pomagają owoce i warzywa moczopędne szczególnie arbuz. Po nim sikam jak oszalała a też mam tendencje do zatrzymywania wody w organizmie

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Just84

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-30 zobacz kalendarz
    Dziewczyny czy u którejś z Was występuje konflikt serologiczny?

Ania165 owoce moczopędne to może być rzeczywiście dobrym pomysłem, truskawki wiem, że mają takie właściwości, ale już po sezonie. Jeśli nie teraz, to po porodzie woda powinna zejść.
    Magdalena trzymaj się tam i daj znać, co u Was. Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia i jak najdłużej w dwupaku trzymajcie się oby udało się jeszcze wrócić do domu. A lekarkę olej, niektórzy to ani wyczucia, ani współczucia...
    Pisalyscie o biustonoszach do karmienia. Rzeczywiście lepiej ciut większy. Ja też jeszcze nie zamówiłam i planuję z Allegro, bo tam są kilka razy tańsze niż np w Smyku, a na początek chce zwykły, materiałowy, ponoć taki najlepszy, bo nic nie uciska i mleka nie blokuje. Taki we wspomnianym smyku kosztuje 50zl lub 90zl a na Allegro i za dyszke widziałam no do tego dokupie też do karmienia taki bardziej wyjściowy. Są nawet za dwadzieścia kilka zł. A co do laktacji to ja jeszcze miałam tak, że jak pierwszy dzień dostałam pokarm mała nie ssała (żółtaczka i była senna plus infekcja) i cyce jak balony, a jak tylko zaczęła pić to już aż tak duże nie były nigdy.
    Gdyby któraś była zainteresowana, to oglądając biustonosze w Smyku właśnie ostatnio, widziałam, że są promocje na ubranka. No spioszki 10,15zl, w trzypaku za 20zl, kombinezon za 45 z 90 - myślę, że na jesień by się nadał i planuję kupić

Just konflikt jest wtedy, gdy matka ma grupę Rh- prawda? Ja mam Rh+ , więc by nie zachodził.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Jejku jak w tym szpitalu nudno i niewygodnie codziennie mam ktg 2razy . Dziś miałam usg mala waży 2300 jutro powinnam wiedzieć jak wyszły próby wątrobowe no i czy puszcza mnie do domu. Przez cały dzień dostawałam kroplówki nawadniające aby żółć sie wypłukiwała, bóle jakie miałam wczoraj zniknęły no i teraz pozostało czekac

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Ja ma rh - a mąż rh + wiec ryzyko wystąpienia konfliktu serologicznego u nas jest. Na chwilę obecną lekarz zalecił powtórzenie w 3 trymestrze jeszcze raz badania na obecność przeciwciał. Ale uspokaja caly czas ze mlody moze będzie miał czynnik rh - po mamie więc konfliktu może nie byc wcale.

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Madzia..pozostaja krzyżówki, forum i internecik w telefonie.
    wypoczywaj i trzymam kciuki za dobre wyniki . A mała ładnie rośnie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Jagoda333

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Odnośnie staników ciążowych to polecam zabrać do szpitala taki top- niby stanik są w chiñskich marketach niewiele kosztują a potrzebne są do trzymania wkładek laktacyjnych.Położne wyzywają za stanik a taką koszulkę niby stanik można przemycic. W innym przypadku koszula byłaby ciągle poplamiona od mleka.

Dziękuję za rady dziewczyny, owoców i warzyw jem sporo i nic nie pomaga, pewnie bede musiała poczekać do porodu jak woda zejdzie...

Jaaczek, to jak jest szansa, że dziecko nie bedzie miało konfliktu, to trzymaj się tej myśli i daj znać jak wyszły próby.

Magdalena, trzymaj się. Mam nadzieję, że puszczą Cię do domu i bedziesz mogła jeszcze trochę w ciąży pochodzić

Śpijcie dobrze, dobranoc!

Junior Member
    MartaWu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-02 zobacz kalendarz
    Magdalena, wytrwałości i trzymam kciuki za dobre wyniki i szczęśliwe zakończenie całej akcji.
    U nas 3 ktg dziennie było ale najgorsze to te nocne wizyty bo a to tętna płodu, ciśnienie, leki, temperatura i tak snu 2h pod rząd był maks.

Arbuz z lodówki świetny na upały, a ze do tego zdrowy to same plusy objadałam sie codziennie

Mi się udało wczoraj wstać, niestety pierwszy prysznic z omdleniem, na szczęście mąż ze mną był i przytrzymał ale się biedak mocno wystraszył bo ponoć dostałam drgawek i mi oczy do góry uciekły jak na filmach :P kilka sekund i po krzyku, wiec się udało tez do dzieci pojechać i chociaż sa w inkubatorze i nie można na ręce wziąć tylko ewentualnie przez okienko dotknąć to na sam widok tak się wzruszyłam ze przez cały pobyt tam nie mogłam przestać płakać piękna chwila, od razu sie zapomina o wszystkim i teraz tylko mi trudniej być tak daleko od nich.

Walczę o rozbudzenie laktacji, dużo pije i herbatki, laktator co kilka h a i tak póki co maleńko do strzykawki sie udaje zebrać i to na dwie buzie położne mówią ze każda odrobinka jest ważna ale chciałabym już mieć tego więcej, może wiecie co jeszcze mogłabym robić?
    Oprócz nie stresowania się, z tym raczej nie wygram :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów