Strona 305 z 409
Pokaż wyniki od 3,041 do 3,050 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Magdalena trzymaj sie tam. Nie przejmuj sie idiotkami i najlepiej sie zapytać lekarza czy ma z tym jakiś problem. To przestanie sie zachowywać niestosownie. Ja wczoraj odebrałam zamówienie z rossmanna. Dziś przyjdzie z dozu. W sumie juz nie duzo brakuje do końca. Jeszcze 4 rzeczy, które musze mieć przed pojawieniem sie maluszka. Mam problem z jedna rzeczą ze stanikiem do karmienia. Mam bardzo małe piersi i nie wiem czy miseczka a czy b . Do tego czasu znacznie mi sie rozmiar nie zmienił i nie musialam kupować nic nowego. Ale słyszałam ze dopiero po porodzie moze rozmiar wystrzelić.

2. dzieckozakupy.pl
    Margola, chyba lepiej kupić odrobinę większy stanik, bo rzeczywiście piersi mogą się powiększyć jak zacznie się laktacja. Na mnie już staników nie ma, miałam duże piersi przed ślubem (tzw.figura klepsydry), urosły mi teraz z 2 rozmiary (mąż jest zachwycony, ja trochę mniej), a nie wyobrażam sobie, że miałyby mi jeszcze urosnąć. Masakra jakaś

Magdalena, nie przejmuj się. Taka ilość dzieci to powód do dumy! Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie miał z tym problem, ale to Twoje życie. Nikt nie ma prawa tego komentować. Ja osobiście Tobie gratuluję

W nocy w ogóle nie wstaję, przesypiam 8-9h, ale ma to swoje minusy - puchnę i nabieram wody mimo, że nie solę i ćwiczę codziennie. Dużo piję. Co radzicie? Czy to hormonalne i nie da się nic poradzić...?

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Magda ja nie wiem, co ludzie mają do kogoś kto ma tyle dzieci! Może to zazdrość? Wiesz że nie może ktos mieć swoich, albo mogli mieć tylko jedno? Mnie osobiście irytują rodziny które na prawde nie mają pieniędzy i robią sobie dzieci,które chodzą później głodne Ale jeśli kogoś stać i ktos chce no to nikt nie powinien się wtrącać, tym bardziej lekarze!

Anitas ja mam często sny o tornadach, ale to tylko dlatego, że już od wczesnych lat się tego panicznie bałam, chociaż w naszych rejonach występują sporadycznie i nie o takich siłąch jak na dole naszego kraju.

Joasia dobrze, że to się skończyło z takimi bonusami, ale co się wkurzyłaś to się wkurzyłaś mam nadzieję że już się czujesz lepiej.

Ewelinas mamy chyba coś podobnego. Tylko że mój wynik posiewu wychodzi ujemny, bez drobnoustrojów, a jak robiłam badanie ogólne moczu to wyszło że bakterie liczne.... to jest możliwe? i mimo że biorę ten urosept ból nie przechodzi, mam wrażenie że pęcherz mi ciąży, tzn jak chodzę to czuję ucisk w podbrzuszu. I też mam tak że jak wstanę rano czy po drezmce popołudniowej to jest ok, ale jak tyko pochodzę to znó się zaczyna. Moze któraś teżtak miała? Ja już się przestrazyłam, że może łożysko mi się odkleja, ale poczytałam i już wiem że to byłby przeszywający ból i krwawienie.

Co do stawiania się macicy to lekarka mi powiedziałą ze do 10 razy dziennie może brzuch się tak napinać, ale jeśli zaobserwuję więcej to mam jechać do szpitala.

Martii ahh no to w sumie się nie dziwię....ja chyba też nie będę wiedziałą co robić ;/

Member
    Ann1227

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny!! Jak czytam o przespanej całej nocy zazdroszczę, u mnie druga noc przechodzona tv o 4:30 wyłączyłam nie było już co oglądać drzemka 2h i znów nie śpię Czuję się jakby ktoś mną pole przeorał jeszcze chciałam wytrzepać poduszkę i ręka mi zjechała uderzyłam się w brzuch i boję się ale mały się rusza i raczej nie boli powinno być ok Ja nie czuję żadnych skurczy, twardnienia tylko jak mały się gdzieś wypnie to mam twarde miejsce, zaczynam się zastanawiać czy ja tego nie potrafię zdiagnozować? Jutro mam kontrolę więc się dopytam

Karolek, z tego co wiem to przyczyny odrebnosci w analizie i posiewie moga byc takie, ze przy posiewie liczy sie wzrost-jest dodatni jak przekroczy ustalone wielkosci, przy analizie jest to bardziej ocena na oko i liczne bakterie moga tez wynikac z zanieczyszczenia probki bakteriami z okolic ujscia cewki, a nie z samego pecherza, poza tym biora pod uwage wszystko co widza, a jak urosnie w posiewie to moga mniej wiecej zroznicowac co to za bakteria i czy np jest tylko odpowiednia ilość flory fizjologicznej. Ale Ty z tego co pamietam masz tez leukocyty wykrywane ponad norme-i tu albo moga byc z pochwy- masz moze uplawy? Zakladasz tampon przy pobieraniu próbki do analizy? Mi na poczatku tez wychodzily podwyższone, ale odkad pobieram z zalozonym tamponem to juz sie nie zdarzylo. Albo istnieje tez opcja zakazenia bakteriami, które nie wychodza w standardowym posiewie, takie jak np chlamydie, ale to juz chyba troche bardziej wydumana przyczyną...

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Hejka,
    Madzia- trzymaj sie , a komentarzy nie unikniesz, ważne żebyś Ty miała do tego dystans, i tego Ci życzę.
    Ja torbę mam spakowana, kilka drobiazgów brakuje ale zawsze jest z czym jechać, a kiedy to maluch zarządza terminem..hehe
    Sama tez się zastanawiam czu twardnienie brzucha to stawianie się macicy, czy młody napiera pleckami, czy po prostu czasami za duzo naraz robię i tak brzuch reaguje, teraz jak odkurzalam to dwa razy zdążyłam wc zaliczyc bo takie parcie mialam, na szczęście bezbolesne. Ja poki co zakładam ze jak nie boli , nie ma krwawienia i młody sie kokosi więc jest ok... czegoś więcej mam nadzieję ze sie dowiem na szkole rodzenia w przyszlym tygodniu.
    A mialam sie pochwalić opanowalam zgage, jem bardzo małe porcje i pomaga, unikam oczwyscie ciezkostrwnego jedzenia, aby tez żołądka nie obciążać i jest super.
    Gorzej ze wczoraj odkrylam rozstępy, a co dziwne w miejscu gdzie sie ich nie spodziewalam, na wewnętrznej stronie ud, przyznam ze mi humor popsulo, fakt ze mi uda przybrały i bardziej skupialam sie na biodrach ze mogą wystapic, na brzuchu żadnych blizn, a tu taka niespodzianka grrrrr ....
    Anitas, nawet w takich warunkach przygotowalBys gniazdko dla rodzinki.
    Miłego dnia dziewczyny i dużo pozytywnej energii .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Ewelinas no upławów to mam sporo, z resztą zawsze miałam. Pisałam do mojej lekarki czy coś mam brać to kazałą mi nospe. wzięłam jedną ale nic nie pomaga....teraz tak stwierdzam, że moze to pachwiny mnie tak ciągną że mam wrażenie że to podbrzusze? Bo dziś jak szłam to włąśnie czułam ze w pachwinach też mnie ciągnie....

Member
    niesia2708

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-21 zobacz kalendarz
    Ja od początku ciąży borykam się z problemami z pęcherzem. Ciągle w wynikach są albo bakterie, albo fosforany, szczawiany.... 3 posiewy wyszły jałowe.
    3 razy dostałam Monural taki ogólny antybiotyk urologiczny.
    Co do bóli podbrzusza to u mnie też często od pęcherza mnie ciągnie.
    W poprzedniej ciąży 2 razy od pęcherza miałam takie bóle że nie byłam w stanie się przekręcić na łóżku. Wychodziły podwyższone leukocyty i CRP, ale posiewy wychodziły jałowe.... i bądź tu człowieku mądry

Ann, z jednej strony bardzo się cieszę z tych przespanych nocy, i doceniam to. Ale z drugiej strony, dużo piję a mało sikam, gromadzę wodę i puchnę, czuję to. Więc ma to 2 strony medalu

Macie jakieś sposoby na zatrzymywanie wody? Może jakieś herbatki, które można pić w ciąży?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów