Strona 302 z 398
Pokaż wyniki od 3,011 do 3,020 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Junior Member
    MartaWu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-02 zobacz kalendarz
    Magdalena trzymaj się, oby było w porządku i tylko chwilowe pogorszenie, żeby Cię jeszcze puścili do domku! Trzymam kciuki za dobre wyniki badań jesli bedą robić.

Może to pakowanie toreb to jednak przynosi pecha i nie ma co za wcześnie..

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Joga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Marta, gratulacje, ale niespodziankę zrobiły Ci dziewczynki, trzymam za Was kciuki obyś mogła jak najszybciej zobaczyć swoje skarby.

Joasia, wcale nie przesadziłaś z reakcją, niech spada na drzewo ten facet, szkoda Twoich nerwów a firma też nie ogarnia żeby się przygotować jakoś do takiej sytuacji.

Magda: POWODZENIA! Na pewno wszystko będzie dobrze i lekarze zadecydują co robić. A ja to chyba rozpakuję tę torbę bo też wczoraj w panice się spakowałam, Czuję się fatalnie, ale wiem że to przez pogodę i moja mama to potwierdza, że jak są takie burze to dużo pacjentek na porodówkę przyjmują.

Pozdrawiam

Właśnie o tym samym pomyślałam że może lepiej się z tą torbą nie wychylać żeby nie wywoływać dziecka z brzucha
    Powiem wam że dzis od początku ciąży wygospodarowałam pierwszy dzień że mogłam sobie w łóżku poleżeć bo rano coś brzuch mnie pobolewal. I po takim dniu jestem bardziej psychicznie wymęczona niż po dniu normalnej pracy...

Ja myślę, że torbę lepiej mieć wcześniej spakowaną, ale przy pakowaniu się nie forsować.

Magdalena, trzymaj się! Będzie dobrze! Wiem, że to łatwo mówić, ale spróbuj się nie stresować! Daj nam znać jak się czujesz.

Kwiatkowa, ja długo miałam to samo. Odpoczywać trzeba się nauczyć. Mój mąż długo nad tym ze mną pracował, ale jest postęp po prostu ciesz się wolnym dniem, bez wyrzutów sumienia. To nie jest tak, że nic nie robisz, rośnie w Tobie nowe życie, to ciężka praca!

Ja leniuchuję sobie. Weekend zapowiada się intensywny, no i w przyszłym tygodniu wracam do pracy na parę dni, więc postanowiłam skorzystać i poodpoczywać. Jeszcze się napracuję w życiu, a w sumie m.in.po to dostałam to zwolnienie.

Oglądałyście jakieś filmy o ciąży? Ja obejrzalam Jak urodzić i nie zwariować, Prawo ciążenia, 9 miesięcy, Juno, Wpadka, Plan B. Ten pierwszy rewelacja, reszta średnia. Polecacie coś na wieczór?

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    MartaWu ale niespodzianka! Gratulacje! Nabierajcie sił!!

Stokrotka bardzo mi przykro
    Magda mam nadzieje, ze lekarze szybko zadziałaja i z Hania w brzuszku wrócisz do domu.

Moja przyjaciółka dzisiaj urodziła bliźniaki. Po wielu przejściach zaszła w ciążę i od początku mowilysm, że to taka wymodlona ciąża ( długa historia) Ciąża donoszona 39 tydzień dzisiaj. Dzieci z piękną waga oboje w granicy 3400. Wszyscy w szoku jakie duże dzieci

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    ojej to nasze pakowanie faktycznie pechowe ;/

Magda daj nam znać jak się czujesz, wszystkie jesteśmy z Tobą!

Ehhh pechowo zaczelam ten wątek pakowania, ale mam nadzieje, ze zakończenie bedzie szczesliwe trzymajcie sie dziewczyny! W szpitalu na pewno macie dobra opiekę i jestescie w dobrych rekach!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    no wiem dziewczyny że śmierć w podeszłym wieku to standard. Przykro ale tak miało być.....najważniejsze że obeszło się bez bólu tylko usneła i już się nie obudziła.

Ojej to widzę że akcja porodowa rozkręca się . Ja wariuje wg męża. Zmieniam pościel co tydzień, zmywam wszystko tak aby dom był zawsze przygotowany na godzinę zero .

Jak ktoś się pyta po co tak sprzątam i latam to kwituję że do porodu się szykuję

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Jestem od 18 na polnej w poznaniu o 19
    Wzieli na ktg a o 19.50 kazali usiasc na poczekalni i czekac zero badania zero wywiadu a brzuch i plecy tak mnie bola jakby skurcze porodowe miala nawet ktg
    nie widzialam bo tak ustawili maszyne ze nic nie szlo podejrzec tak wiec czekam dalej

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    kurde chyba kpią! powinni się Tobą zająć patałachy jedne ;/

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów