Strona 301 z 419
Pokaż wyniki od 3,001 do 3,010 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Joasia,wcale się nie dziwię, że posłalas faceta do diabła mnie tez by rozłościł i jak znam siebie w firmie zrobilabym raban i zarządała rabatu . Z tymi dostawcami to utrapienie bardzo dobrze mu powiedzialas.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    MartaWu gratulacje kochana! jesteś naszą motywacją żeby już zapinać wszytko na ostatni guzik ;p Daj znać jak już zobaczysz swoje córeczki

Mi się dziś śniło, że karmiłam piersią mojego synka, tylko zaniepokoiło mnie, że mimo że był noworodkiem to gadał jak najęty! czyżby za swoją babcią?

Stokrotka to bardzo smutna wiadomosć ale musisz być silna :*

Joasia ojj wcale za gwałtownie nie zareagowałaś. Ja to bym mu od razu dała do wiwatu! prostak jeden ;/ ale teraz już wdech i wydech, on pewnie poniesie konsekwencje, a szkoda Waszego zdrowia :*

Serdeczne gratulacje dla świeżo upieczonej Mamusi! Duzo zdrowka dla Was!

Czuje sie z siebie dumna, ze zadalam to pytanie o pakowanie torby-widocznie w dobrym momencie chyba ze Marta juz wczesniej byla przygotowana... Ja tez juz sie spakowalam, mimo ze termin na 7.09, ale jak to zrobilam to jakaś spokojniejsza jestem. Co prawda nie zamierzam wszędzie jeszcze tej torby zabierac, mimo ze czesto teraz jestem u swoich rodzicow ok 100km od miejsca gdzie mieszkamy, ale w razie czego to ktos mi tylko to dowiezie i nie bede musiala tlumaczyc co gdzie mam itp. Tym bardziej, ze moj maz to nie bardzo wie o czym mowie jak mu tlumacze np roznice miedzy spioszkami, a pajacykiem, wiec gdyby musial mnie sam pakowac to pewnie bylabym srednio zadowolona z efektów a ze zamierzam rodzic ok 50 km od domu to musze być przygotowana, ze nie bedzie jeździl w kolko po kazda duperele o której by zapomnial albo pomylil. Chociaz pewnie ja tez nie spakowalam wszystkiego

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Joasia, ja chyba tez jesli na przeproszenie nie dostalanym rabatu zamowilam bym w innym sklepie. Najważniejsze nie denerwuj sie jest teraz dużo sklepów i jak nie tam to w innym miejscu kupicie.
    Wg moich doświadczen najczęściej panowie obdarzyli pomocna ręka kobiety w ciąży, a tobie trafił sie ciężki przypadek.

Marta, gratulacje. Ważne że dziewczynki sa zdrowe :-)

Junior Member
    MartaWu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-02 zobacz kalendarz
    Ewelinas, tak tak to po Twoim wątku tak mnie zmotywowało i całe szczęście, faktycznie w ostatniej chwili, ciagle nie mogę uwierzyć ze to tak nagle poszło a 7.09 piękna data! (Wcale nie moje urodziny :P)

Dziękuję Wam za gratulacje i życzenia, teraz walczymy o rozbudzenie laktacji na razie jest mizernie, tylko tyle żeby Ustka im posmarować ale ponoć lepsze to niż nic wiec na razie sie nie stresuje

Karolek na razie mąż kursuje miedzy piętrami i zdjęcia robi niestety nie wiem jak z telefonu wrzucić to się nie podzielę

Member
    Ann1227

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    MartaWu Gratulację!!!Dużo zdrówka Wam życzę
    Ja znów umieram na upał hehe moczę stopy w chłodnej wodzie super pomaga

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    MartaWu to na spokojnie, przecież my się nigdzie nie wybieramy i będziemy cierpliwie czekać
    Widzisz zaskoczyłaś wszystkich, nawet laktację Będzie dobrze, organizm pewnie zaraz zrozumie, że musi wykarmić dwa szkraby

MartaWu - wooow gratulacje! Szybka akcja, może i dobrze, nie miałas czasu sie stresować laktacja też się rozkręci, nie martw się tym, bo stres hamuje laktację, z tego co wiem.

Stokrotka - bardzo mi przykro po stracie babci... Na pewno wiesz, że umieranie to normalny stan, tak jak życie. Po prostu kolejny jego etap. Czas zaleczy rany. Ale staraj się nie smucić za bardzo, jeśli to możliwe, dla dobra dziecka.

Joasia - co za przypadek trafiłaś... Jak przyjezdża do mnie dostawa z Tesco to od razu mówię, że jestem w ciąży i nie mogę dźwigać i jeszcze nikt nie robił mi problemów. Może to zgłoś do tej firmy, może dadzą Ci jakąś bonifikatę za ten stres?

Z tą torbą to naprawdę dobry wątek. Ja spakuję swoją jak tylko przylecimy do Polski. Bo nigdy nie wiadomo ale ja mam termin na 30.09 to się jeszcze nie martwię

Nie chce mi się totalnie nic dziś robić, jakoś tak ciężko się czuję. Mąż mówi, że przecież nic nie muszę robić, mogę leżeć cały dzień. Ale tak cały dzień leżeć, trochę szkoda.... No zobaczę

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Hejka dziś skończyłam pakować torbę do szpitala no i wywołam wilka z lasu własnie czekam na męża i jadę do szpitala czuję się fatalnie mam dreszcze biegunke twardy rozrywajacy brzuch i skurcze krzyżowe narazie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów