Strona 298 z 398
Pokaż wyniki od 2,971 do 2,980 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    O spanie na plecach pytałam gin jak byłam w pierwszej ciąży. Jej odpowiedź była prosta. Jeżeli leżąc na plecach miałby nastąpić jakikolwiek ucisk i miałby zaszkodzić dziecku to najpierw my musiałybyśmy to poczuć tzn poczuć się źle. A jeśli nam tak jest wygodnie i nie mamy żadnych duszności itp to spokojnie można tak leżeć

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    ona już kiedys mi urosept zapisała....może faktycznie bezpieczniej żebym to brała....Margola a na ból też to pomaga?

Dziekuje Wam za odpowiedzi, macie rację, najlepiej wsłuchiwać się w swój organizm, jak wszystko jest dobrze to nie ma co przesadzać

Ewa, to wszystko rzeczywiscie bardzo miłe . Wydaje mi się, że Polacy są mili dla kobiet w ciąży. Anglicy to różnie. Raz w tramwaju młody 30-letni zdrowy facet zajął tuż przede mną miejsce przeznaczone dla kobiet w ciąży! Stanęłam koło niego i myślałam, że mi ustąpi, ale nic. Normalnie to bym mu powiedziała, że chcę usiąść, ale jechałam tylko 2 stacje i nie chciałam robić wielkiego halo. Ale obcokrajowcy (ciemnoskórzy lub z innym akcentem) już kilka razy ustąpili mi miejsca na ławce na przystanku lub w autobusie. Takie momenty są miłe, to nawet niebezpieczne dla kobiety w ciazy kołysać się w rytmie autobusu, a co jak by gwaltowanie zahamował...

Ja dziś całe mieszkanie wysprzątałam, i do końca dnia leżę. Ewentualnie wieczorem zrobię jakąś gimnastykę dla kobiet w ciąży.

Na uklad moczowy dobrze jest pić sok i/lub herbatkę żurawinową. Miałam tylko raz delikatną infekcję, na początku ciąży, oprócz antybiotyku piłam te rzeczy i po zakonczeniu jakiś czas jeszcze i mam wrażenie, że pomagało.

Karolek, szczerze mówiąc to nie wiem czy pomaga, bo wzięłam ze dwa dni, kłucia mi przeszły i przestałam brać, zobaczę czy coś w posiewie urośnie. To leki bez recepty, a bardziej uznałabym, że suplementy, a ja jestem sceptycznie nastawiona do faszerowania się wszystkim, tym bardziej, że od początku i tak biorę cały stos leków, więc co mogę to trochę zmniejszam te ilości. Co prawda mąż na mnie krzyczy, że jak sobie chce sama być lekarzem prowadzącym to po co tracę pieniądze na wizyty, ale chyba już się przyzwyczaił, że i tak zrobię co sama uważam za słuszne

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Musze się wygadać ale mam nerwa jakaś kobieta z Rzeszowa z firmy get bank zadzwoniła do mnie, że kupuli mój dług od orange na kwotę 218 zł i ze mam natychmiast zaplacic bo oni juz pozew do sadu szykuja. Ja kobiecie tlumacze ze nie mam nic w orange i nie mialam to na jakiej podstawie kupuli dlug na moje nazwisko i ze prosze o korespondencje na pismie od nich oraz podstawe prawna a ta baba swoje. Po kilku minutach tlumaczenia rozlączylam się i zadzwoniłam do orange u nich nic nie widnieje ze jakis dlug sprzedali na moje nazwisko ale ma jeszcze podjechac do punktu orange i tam dokladnie ustalic. No teraz bede musiala jezdzic , Ja tam im nic nie zaplace jakies naciaganie ta baba mnie straszy sadowym nakazem zaplaty ja jej na to ze jak taki dostane to mam czas na odwolanie i napewno to zrobie a ona ze przesyla mi smsem numer konta na ktory mam wplacic kasę
    No masakra jakas jesli od orange dostane pismo ze nic takiego nie ma to pojde jeszcze na policje ze to jakies wyłudzenie zadnego pisma nie dostałam ani przysłac nie chcą . Normalnie ciśnienie mi ta baba podniosła. Ufff wygadalam sie trochę

O mnie
    Magda nie denerwuj się....są dwie opcje:
    1. Albo któryś ze znajomych zrobiło ci kawał i podał Twój numer na takiej stronce która później dzwoni i baba albo facet mówi różne rzeczy. Ja miałam podobny przypadek tylko że z lekarzem. Baba gadała jak robot, ja jej jedno ona mi drugie. Później kumpela do mnie napisała że to żart i wysłała link żebym sobie odsłuchała tą wiadomosć,
    2. Słyszałam że są tacy naciągacze którzy dzwonią i wysyłają nawet listy że jesteś dłużnikiem itd, podają numery kont. Jeśli ktoś jeszcze raz zadzwoni to jedź na policje. W orange jeśli przez telefon ci mówili że nic takiego nie ma miejsca to jak pojedziesz to niczego innego nie ułyszysz ;/

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Myślę, że żart to odpada w piątek będę w Poznaniu na badaniach kwasów żółciowych to podjadę i tak na wyniki trzeba czekac to przynajmniej lukę wypełnię

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    aaa no chyba że tak, i niech orange poinformuje swoich klientów o takim czymś!

Ja dlatego nie odbieram od nieznajomych ;p jeśli ktoś mnie zna to wie że musi napisać sms-a żeby ze mną pogadać a ja nie mam jego numeru ;p

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Joga Zobacz posta
    Hej,

Stokrotka, piękny dzidziuś, ładnie widać na tych zdjęciach, to są jakieś specjalne, 3D?
    Karolek ładny przyrost wagi 1kg w m-c, u mnie idzie równo 200g na tydzień.
    Tik-Taka, moja córka ważyła 2500 (w 38 tyg) a teraz większa ode mnie, a ja jak się urodziłam 2400 (w 40 tyg) także spoko. Ja bym wolała mniejsze dziecko, ale teraz jest chłopiec i na pewno będzie większy.
    paatryszka musisz leżeć, ale też relaksować się, nie denerwuj się bo stres pogarsza sprawę.

Ja na szczeście nie mam żadnej zwierzyny w domu, ale z tą papugą to interesujacy temat, tym bardziej, że lata swobodnie. Sądzę, że powinna zostać i od początku się uczyć, ale pewnie trzeba będzie pilnować he he ale macie wesoło.

Kwiatkowa ja się zgłaszam do zapasów +17kg ale już się tym nie przejmuje. 1-sza ciąża +25kg i po 6 m- cach powrót do normy oczywiście przy karmieniu piersią i w wieku 25 lat. Teraz będzie trudniej 39 lat ale przed ciążą byłam bardzo aktywna także planuję od razu wracać do ćwiczeń. Mam nadzieję, że się uda.

Magdalena, a nie ma żadnej maści na to swędzenie albo okładów? Kurcze to kiepska sprawa jest, a z tą ograniczoną dietą też nie zazdroszczę. Teraz jest sezon i ja np. jem tony owoców i warzyw.

Pozdrwoionka
    wiesz co ja myślałam że to normalne 3d a na zdjęciu opis 4d więc może jakieś bardziej wypaśne

Junior Member
    MartaWu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-02 zobacz kalendarz
    Tyle było pisania o pakowaniu toreb ze spanikowałam i wczoraj przed wizyta spakowała i teraz będziemy wozić w razie czego.

Ze spaniem to miałam problem na początku, od ponad 20 lat śpię na plecach ale się naczytałam ze nie wolno bo dziecku zaszkodzę to potem bardzo się denerwowałam. Dopiero jak lekarz powiedział ze najpierw mi będzie złe zanim dzieciom cos się stanie to się uspokoiłam. Prawy bok odpada bo mi któraś uciska żołądek i pogarsza zgagę a i oddychać ciężej, z lewym tez słabo bo mi się trochę brzuch rozlał :P i wiem ze jedna ma tam główkę to nie chce zgnieść wiec przy użyci poduchy ciążowej leżę na plecach pod lekkim katem w lewo i jakoś daje radę

Na zgagę w nocy polecam migdały, mi po kilku sztukach w chwile słabnie i da się zasnąć. I nie polecam pic wody bo tez pogarsza sprawę.

My po wizycie, w końcu usg na dobrym sprzęcie wiec wszystko co sie dało zostało dokładnie obejrzane maja 1850 i 1950g 33t4d ale z rozmiarów wychodzi ze sa tydzień i dwa młodsze - co ciekawe cięższa jest 2 tyg młodsza a najlepsza wiadomością z wizyty było nieoczekiwane mierzenie szyjki, mój lekarz w piątek już nie mierzył i założyłam ze na tym etapie to już nie ma znaczenia i trochę sie bałam ze znowu w szpitalu wyląduje jak będzie za krótka, ale jednak bardzo mnie ucieszyło jak sie okazało ze jest bez zmian od 3 tygodni jeszcze jednak na ślub 29.07 mam szanse pojechać a bardzo mi na tym zależało

Magdalena współczuje dodatkowych stresów z naciągaczami, smutne jest ze nie ma nawet za skutecznych metod ścigania tego typu osób ale warto zgłaszać bo a nuz się uda.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów