Strona 297 z 409
Pokaż wyniki od 2,961 do 2,970 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Ja w ogóle na plecach nie moge, fakt, ze przed ciąża tez nie bardzo moglam spac na plecach, a teraz jak sie poloze na plecach, jeszcze z wyprostowanymi nogami to brzuch mam taki napiety jakby mial zaraz sie rozerwac. A na boku to roznie, raz mi wygodniej na jednym, raz na drugim, zalezy jak sie Mala ulozy.

Co do zwierzatek to my mamy kotke, tez zwykly dachowiec, ale duzo czasu spędza w domu, a jak leze na boku to najchetniej siedzialby mi na brzuchu, bo taka wygodna półeczka się robi, no ale nie pozwalam jej az na tak duzo dlatego pozostaje jej lezenie obok brzuszka, ale jak raz dostala ostrego kopniaka to nie wiedziala co sie dzieje i wystraszona uciekla

Dzisiaj w koncu zawiozlam mocz na posiew w związku z tymi kluciami w podbrzuszu - moj pecherz przeszedl tortury rano, bo staralam sie wytrzymac chociaz 4 h bez sikania, zeby w miare wiarygodny byl wynik

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Jagoda ja mam to samo, zgaga i uczucie pełności, a jak się położę to jedzenie mi się cofa, z resztą czasami nawet jak siedze. Lekarka powiedziała że mam mieć dietę lekkostrawną.

Ja leże tylko na bokach, bo tak jak ewelina jak leże na plecach to mam wrażenie że brzuch mi się rozerwie.

Ewelina ja właśnie od kilku dni miałąm kłucie w podbrzuszu i myślałam ze to może od krzyża. Lekarz jak zobaczył wyniki to stwoerdziła że na bank to bakteria bo mam za dużo leukocytów czy tam za mało. Też dostałam skierowanie na posiew ale od razu też dała mi receptę na antybiotyk Monural. To jest jedna saszetka z proszkiem ( za 21 zł) i wczoraj na noc ją wypiłam i dziś póki co to jest super, już nie boli

Karolek, mi na razie dr dal tylko zuravit i femisept, bo w analizie moczu leukocyty w normie i bakterie nieliczne, ale posiew i tak kazal zrobic na wszelki wypadek.

A przed chwila wlasnie odebralam wynik GBS-nie wiem czy nie za wczesnie mi go pobral, no ale chyba wie lepiej, na szczęście ujemny, wiec nie bede musiala gnac do szpitala na leb, na szyje jak sie zacznie

Member Awatar onaona88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-09 zobacz kalendarz
    Hej co do spania to ja w sumie w ogole nie zwracam na to uwagi, spie po prostu jak mi wygodnie, zalezy od dnia i ulozenia małej. Na wadze mam +7,5kg, (dzis 32tyg2dni)w zasadzie urosl mi tylko brzuch, na razie bez zmian Nadal chodze na fitness dla ciezarnych, ale mysle ze pociagne go nie dluzej niz do 35-36 tygodnia, bo widze ze juz bardziej sie mecze. Chociaz po zajeciach czuje sie duzo lepiej niz bez nich wreszcie zamowilismy wozek i wybralismy sie na zwiedzanie porodowki, wiec kolejne kroki do przodu

Dziekuje Wam za odpowiedzi. Też staram sie leżeć na lewym, ale na plecach bardzo lubie i na razie nie sprawia mi to problemu, wiec czasem sobie chyba zaszaleję właśnie ja słyszałam, że najgorzej jest leżeć na prawym boku, bo ta żyła jest z prawej strony. Ale dziś np.jak sie obudzilam to byłam na prawym boku i żyję podczas spania i tak w sumie nie mamy wpływu na to, jak śpimy.

Ja zgagi nie mam, ale czuję już, że mój żoładek mieści mniej, wiec staram się jeść mniej i częściej, co w sumie jest zdrowe

Delektuję się wolnym, jak cudownie jest wstawać i nie musieć iść na autobus do pracy

Miłego dnia!

Witajcie :-) Nie wiem jak Was, ale dzisiaj ta pogoda mnie dobija :-( ja gdzieś od tyg czasu śpię na lewym boku bo inne pozycje mi nie pasują. W nocy z 4-6 razy toaleta i jak się kładę to wtedy maluch wariuje :-)
    Pochwalę się Wam kochane : wczoraj byłam u dentysty, wszystkie krzesełka zajęte a po chwili dwie osoby ustąpiły mi miejsca. A dzisiaj? Moja sąsiadka mnie zaskoczyła, pyta się na kiedy termin i jaka płeć itp i z rozmowy wyszło że przyjdzie mi samej jechać do szpitala bo mąż zza granicą, a ona, że w żadnym wypadku. Mam dzwonić do niej to jej mąż czy córka mnie zawiezie. Dała mi nr tel, że nawet w szpitalu do mnie podejdzie jak co, bo też pracuje u nas ale na innym oddziale . Bardzo się zdziwiłam - pozytywnie oczywiście. :-)

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Z tym spaniem to jest jakaś masakra teraz nie możemy się wysoać co co dopiero będzie jak nasze maleństwa się urodzą . Mnie dziś nogi nie chcą nieść a jak sobie pomyśle, że w piątek znowu do Poznania to mi jeszcze gorzej . Czy was też tak bierze na spanie między 14 a 15

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar onaona88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-09 zobacz kalendarz
    Ania165 nie ma co popadac w skrajnosci, nie uwazam spania na prawym boku za jakies specjalne szalenstwo, mysle ze nasz organizm sam podpowiada co jest dla nas dobre i wygodne i wsluchujac sie w niego nie ma opcji zeby sobie zaszkodzic
    Wspolczuje Wam ze tak czesto wstajecie w nocy do lazienki...ja od niedawna i tak wstaje czesciej niz zwykle, bo raz lub dwa a i tak mnie to irytuje wczesniej przesypialam normalnie cale noce. I tylko zgaga dobija mnie prawie kazdego dnia, zwlaszcza wieczorami...

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Ewelina a te leki co lekarz ci przypisał to na recepte? i pomagają? Bo ja się zastanawiam czy moze urofuraginum wziąć.... czytałam i zdania są podzielone, może Wy dziewczyny coś wiecie?

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Uznaliśmy ze papuga zostaje, bo Ignaś się juz w brzuszku tego darcia sie nasłuchał. Karolek ja z pecherzem walczę od poczatku ciazy i na mnie działa urosept i mieszanka z ziół (nawloć, korzeń mniszka, skrzyp i pokrzywa). Zaparzam wszystko razem i pije 2 razy dziennie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów