Strona 29 z 419
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez magdaa Zobacz posta
    Cześć Również do Was dołączam termin mam na 1 września a po domu biega rozgadany pięciolatek
    Cześć MAgda

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Stokrotko - śliczne te twoje maleństwo. Ja nie mogę się doczekać normalnie już kiedy zobaczę swój skarb.
    Magda witaj.

A ja dziewczyny ledwo przeżyłam ten weekend. Dzisiaj to nawet nudności w miarę. Dało się przeżyć. Ale wczoraj..... Normalnie mało nie umarłam. Cały dzień chodziłam zielona na twarzy.

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Joasia wczoraj miałam to samo,z łóżka wstać nie mogłam i przygotowaniem jedzenia zajął się maz.
    dziś mam wielkiego lenia. Mam nadzieję że jutro będę bardziej ruchliwa
    Staram się pić pokrzywe 3 x dziennie bo wspomaga trawienie i układ moczowy ale już mnie mdli od samego zapachu.

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    hej a ja dziś mam wizytę u drugiego lekarza . jade po zwolnienie bo ten pierwszy wogóle mi nie zaproponował a w cześniej to on mi dał zwolnienie na dwa tygodnie ;/.

ale do 19.30 jeszcze kupa czasu. Narazie ogarniam mojego chorego syna. wczoraj zaczął mieć temperaturę jak wróciliśmy do domu to miał 29 stopni dałam mu paracetamol i do łóżka a o 3.30 stwierdził, że on już nie chce spać ale jakoś pogadaliśmy chwilę i do 6,30 spał. Lubie jak chodzi do przedszkola bo widzę, że w domu go nosi nie może sobie znaleźć miejsca, wszystkie zabawki są be itp.

mam nadzieje, że pediatra dziś pozwoli jutro iść do przedszkola bo dziś już tylko leci troche z nosa ale taka woda i niezawsze.

macie jakiejś fajne teczki na badania? bo ja szukam szukam i nie mogę znaleźć. podobała mi się taka z przegródkami ale nie wiem czy nie będą kartki z badaniami wypadać.

przy synu miałam mały segregator z koszulkami ale to sie nie sprawdziło do końca a wiadomo, że teraz wszysto musimy ze sobą nosić..

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Hej, dzisiaj rano pojechałam odebrać wyniki badań bo jutro wizyta. Chciałam zaparkować pod przychodnią a tam jakiś sajgon nie było gdzie szpilki wcisnąć nie mówiąc o samochodzie. Sezon grypowy w pełni. Mój syn też od ponad 2 tygodni jest w domu ale u niego ospa.....niestety.....

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    no to nieźle macie. Moja chrześnica w zeszłym roku dosłownie tydzień przez Bożym Narodzeniem ospę przyniosła. Ona była całą wysypana cała fioletowa czy tam biała a mój syn miał z nią non stop kontakt bo woziłam go do babci a siostra moja z rodziną mieszka z rodzicami i wogóle nie zauważyłam żeby przechodził ospę. co prawda jedna krostka wyskoczyła mu w tym czasie na dłoni od zewnętrznej strony ale Pani dr powiedziała, że raczej nie to.....a tak chciałam myślałam, że będzie miał za sobą.

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez stokrotka201 Zobacz posta
    no to nieźle macie. Moja chrześnica w zeszłym roku dosłownie tydzień przez Bożym Narodzeniem ospę przyniosła. Ona była całą wysypana cała fioletowa czy tam biała a mój syn miał z nią non stop kontakt bo woziłam go do babci a siostra moja z rodziną mieszka z rodzicami i wogóle nie zauważyłam żeby przechodził ospę. co prawda jedna krostka wyskoczyła mu w tym czasie na dłoni od zewnętrznej strony ale Pani dr powiedziała, że raczej nie to.....a tak chciałam myślałam, że będzie miał za sobą.
    U mnie w rodzinie zaczęła sie tez przed BN dzieci mojej siostry zachorowały ale mój syn złapał w przedszkolu. nie był jakoś mocno wysypany. teraz zostało mu kilka strupków

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar Magdalena11
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Witam
    Melduję się. Udało się po pięciu latach starań i jednej ciąży pozamacicznej. 10tc 2dc. Obecnie objawy idą pełną parą, brak apetytu, mdłości niemal non stop, wymioty niczym, tzn powietrzem, śliną, żółcią... katastrofa. Jedyne, co akceptuje mój żołądek to kanapki z jajkiem i pomidorem oraz płatki z mlekiem bezlaktozowym. Brak siły na cokolwiek, leżę w łóżku i nie mam energii na nic, dołuję się przez to potwornie. Tzn, że nic nie robię, że dom zapuszczony, jeśli chodzi o pracę, to oczywiście L4. W piątek 3 lutego kolejna wizyta lekarska, na ostatniej człowieczek miał 6,5mm wzrostu i widać było bijące serduszko.
    Ostatnio edytowane przez Magdalena11 ; 30-01-17 o 12:47

Witaj:-)

Ja odkąd odkąd sprawdziłam że cola działa czuję się jak człowiek..nawet apetyt powoli wraca i czuję smak tego co jem.

Dziś b na badaniach parę fiolek upuscili.

Junior Member Awatar Magdalena11
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Hej, dzięki za wsazówkę. Próbowałam coli, ale działanie tylko na chwilę, no i boję się za dużo tego pić. Ja jeszcze nie byłam na badaniach, na kolejnej wizycie mam dostać skierowanie. Robiłaś prywatnie swoje badania? jeśli tak, to ile Cię one kosztowały?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów