Strona 289 z 419
Pokaż wyniki od 2,881 do 2,890 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja położnej wcale nie informuję bo u nas wcale nie przyjeżdza . Ja tydzien po porodzie jadę sobie do przychodni na wizytę patronażową i tyle.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Mnie męczy od kilku dni napinający się brzuch ;/ aż mąż był przerażony że twardy jak kamień się robi, a po 4-5 minutach ( no moze mniej) jest już ok. Traz nie wiem czy to takie naturalne, czy mam o tym lekarce mówić?

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Karolek mi po takim twardnieniu częstym brzucha zaczęła skracać sie szyjka. Zgłoś to lekarce bo za pewne dostaniesz leki rozkurczowe na wszelki wypadek.

Karolek27, może jestem przewrazliwiona ale o twardnieniu to jak najszybciej powinnaś powiedzieć lekarzowi. Moja doktor pierwsze pytanie jakie zadaje jak mówię o dolegliwościach to właśnie czy brzuch mi w tym czasie twardnieje bo wtedy trzeba reagować.

Magdalena współczuję samopoczucia, przeszło choć trochę? Bo z tego co piszesz masakra, może warto wspomnieć lekarzowi, że cię tak męczy? Ja dziś niedawno miałam mdłości, może czegoś za dużo albo coś zaszkodziło niby niedługo, a męczy. Wymioty nieduże, ale pomogło, a na dłuższą metę tak to się wykończyć można. W mojej rodzinie ten temat panikę wywołuje, bo mieliśmy spore wymiotne problemy i wiemy jak osłabiają i co robią z człowiekiem i nikomu tego nie życzę.
    Karolek lekarzowi powiedz koniecznie, pewnie bez leków się nie obejdzie, ale tak długo trwające to trochę za długo tak mi się wydaje na ten etap.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Nata no lekarz stwierdził, ze tydzien musze sie pomęczyc twierdzi ze watroba sie oczyszcza i stad te problemy a jesli nie mina to odstawiam lek i szpital

O kurcze tydzień to długo, współczuję, wymeczysz się pewnie strasznie. Oby nie trwało to tak długo i nie było bardzo źle i żeby szpital nie był potrzebny.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar onaona88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-09 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, u mnie w przychodni na piatkowej wizycie powiedzieli mi, ze ktg robi sie od 36 tygodnia przed kazda wizyta Ja jestem w 32 i teoretycznie powinnam zaczac juz wizyty co dwa tyg ale moj gin idzie na urlop i powiedzial ze skoro wszystko jest ok to mozemy spotkac sie standardowo za miesiac. Tak wiec przede mna czekanie do 11 sierpnia.

Widzę, że masę załatwiania bede miała, mam nadzieję, że ubezpieczenie z Anglii pokryje to wszystko, żebyśmy nie musieli płacić prywatnie...

Magdalena, jejku, bardzo współczuję... Chciałabym coś Ci doradzić, ale nie mam pojęcia co trzymaj się! Mam nadzieję, że te skutki uboczne choć trochę osłabną...

Ann, jak masz możliwość, czas i chęć pójść na szkołę rodzenia, nawet jednodniową, to wg mnie warto. Może akurat czegoś się dowiesz, oswoisz z tematem, poznasz kobiety na podobnym etapie ciąży. Ja już znalazłam swoją szkołę rodzenia i pójdę od razu jak tylko wrócę do Polski

Dobrej niedzieli!

Karolek, ja mam twardy brzuch prawie non stop od jakiegos 20 tygodnia, na kazdej wizycie dr mi zwraca na to uwage, ze nie powinien taki byc-bralam początkowo 3xnospe zwykla, pozniej juz forte i czopki 2xdziennie, a ostatnio kazal mi juz czopki odstawic i zostac tylko na nospie-brzuch mam nadal tak samo twardy, ale szyjka dluga i zamknieta i dr powiedzial, ze widocznie szyjka jest mocna i takie twardnienia jej niestraszne, ale od samego poczatku ostrzegal, ze moga prowadzic do skracania sie i na pewno trzeba to kontrolowac i reagowac lekami w razie potrzeby...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów