Strona 287 z 419
Pokaż wyniki od 2,861 do 2,870 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Odebrałam wynik mam 2,5 norma do 10 takze narazie mała nie jest zagrożona choc i tak mnie to nie uspokaja bo to moze sie zmienic . Za tydzień znowu mam zrobic alat ,aspat i kwasy oraz brać tabletki . Najważniejsze, że tydzień będzie do przodu i nie musze isc do szpitala.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Ale te 2 wyjazdy do Poznania dały mi w kość jak ja bym chciała żeby już mnie ktos woził a tu się nie zanosi

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Magda dobre wieści na wieczór ja na krótkich odcinkach jeżdżę sama ale jak dalej to mąż mnie wozi.
    Jestem po rozmowach z położnymi. Jedna oplacam na czas cc i bezpośrednio po a druga to ta z deklaracji nfz.
    W pn mam wizytę i prawdopodobnie dostane juz skierowanie na cc. Biorąc pod uwagę jak się czuje i funkcjonuje będę rozmawiać żeby rozwiązać ciążę w 38 tyg zobaczymy co z tego będzie.

Cześć dziewczyny w końcu nadrobiłam zaległości.
    Najpóźniej za 33 dni będą nas rozpakowywać, o ile małe wiercipięty nic nie wykombinują wcześniej, oby nie!
    Przed porodem do domu już nie wrócimy, także jeszcze troszkę przed nami. W niedziele mąż wraca do pracy za granicę, mam nadzieje że wszystko pójdzie według planu i dziewczynki poczekają aż tatuś przyjedzie Ostatnie zakupy zamówione, mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam i jestem już spokojniejsza wiedząc, że nawet gdyby coś, wszystko w domu wystarczy, że dowiozą Dziewczynki ruchliwe są okropnie, aż położne zdziwione, że w tym tygodniu kopią z taką siłą. Mamy wieczny problem z ktg, małe sie kręca i kopią, ciągle leżą inaczej, codziennie w innym miejscu udaje sie odnaleźć serduszka. Do tego zapis 2x dziennie, a czasem jak powtórkowy to 3. Dzisiaj aż mi sie w nocy śniło, że cały czas robiłam KTG
    Zazdroszczę wam, że możecie same w domach wszystko szykować!

Ooo to widzę, że już niedługo malenstwa pierwsze powychodzą na świat pochwalcie się jak dojdziecie do siebie

Magdalena - dobre wieści, bardzo się cieszę! Możesz teraz na jakiś czas odetchnąć

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    A kiedy trzeba taką deklarację położnej złożyć?

Junior Member
    MartaWu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-02 zobacz kalendarz
    Hej Nika. Współczuje bardzo pobytu w szpitalu, ale przynajmniej jesteś pod stała kontrola i opieka szukanie dzieci na ktg to koszmar, przy położnej grzeczne i wszystko sie zapisuje a tylko wyjdzie i już znika i trzeba ganiać pelotami u nas było 3 razy dziennie ktg i po powrocie słyszałam ten dźwięk bijącego serduszka jak tylko zamknęłam oczy, zostaje w głowie trzymam kciuki za Ciebie i dziewczynki, oby razem jak najdłużej!

Magdalena, super wieści i świetne wyniki szkoda tych dojazdów a za tydzień tez musisz powtórkę w Poznaniu robić czy już możesz gdzieś bliżej?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Karolek najlepiej zapytaj tam, skąd będziesz mieć położną, bo u mnie pytałam już i wystarczy po porodzie do niej zadzwonić, deklaracji żadnych nie trzeba. Przychodziła i po pierwszym porodzie parę razy, ogólnie fajna babka, choć ma już długą kadencje- jeszcze do mojej mamy po porodach przychodziła podobno gdzieniegdzie jest tak, że polozna przychodzi także przed porodem na takie domowe wizyty coś w stylu szkoły rodzenia domowej robi
    Magdalena super, że te wyniki masz w normie oby jak najdłużej, każdy dzień to dużo
    Nika kurcze 33 dni to zleci raz dwa i będziesz tulić swoje dziewczynki to często masz to badanie, ale przetrwasz je, grunt by maluszki były zdrowe

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    MartaWu niestety muszę do Poznania bo u mnie robią ale za 120 czy 130 juz nawet nie pamiętam a wynik jest po 2tyg. wiec mnie to nie urządza ja musze miec w ten sam dzien a w ogole w Poznaniu za to badanie płacilam 58 zł . Mogłabym zmusic męża zeby jeden dzień odpuścił sobie pracę ale ma tyle zleceń, że się mu płynność zaburzy i szkoda dniówki i tak kółko się zamyka. A z drugiej strony zawsze mogę co nie co kupuć dla małej jak jestem sama a z mężem zakupów nie lubię

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Ja jeszcze ktg nie mialam, lekarz na każdej wizycie podsluchuje bicia serca malucha przez usg i z każdej wizyty mamy fotke w 3d bo przełącza na chwilę jak sie uda uchwycić buzię albo inny fajny moment .
    U mnie z polozna podobnie , po porodzie trzeba poinformować ja ze maluch juz jest i polozna bedzie sie kontaktować w sprawie terminu wizyty. Odnosnie deklaracji- tak jak wybiera sie lekarza rodzinnego, tak wybiera sie położna i sklada deklaracje , przeważnie kazda kobieta zapisujac sie do poradni rodzinnej dostaje od razu deklaracje na wybór położnej, mi zawsze podsuwali jak zmienialam przychodnie po przeprowadzce.ale można tez wybrać inna polozna wazne zeby miala kontrakt z nfz.
    Karolek- masz wybraną położna środowiskowa.?
    Magda- cieszę się ze wyniki sa dobre, bądź dobrych mysli i jak najdłużej w dwupaku.
    Nika- 33 dni.., wow zleci szybciutko .
    Ogarnęłam po gościach- lecę spać
    Dobranoc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów