Strona 286 z 419
Pokaż wyniki od 2,851 do 2,860 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Nata tak to moje pierwsze dziecko No cóż zobaczymy jak to będzie....

Marta u mnie gin ma też takie usg że byłabym szczęśliwa gdyby dała mi skierowanie na inne

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Co do lezaczka to ja kupuję bright starts kaczuszke i mam jeszcze po pierwszej córci Fisher Price
    Ja w wkładki zaopatrzylam się od razu bo u mnie szły one w dużej ilości. Już od porodu jak karmilam to leciało mi z drugiej piersi więc wolę mieć nawet jak się nie przydadzą a wybrałam z firmy baby ono bo zdały u mnie egzamin i cena też jest przystępna.
    Jejku to już za miesiąc będziemy witać pierwsze dzieciątka

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    W Lidlu jakość ciuszkow jest dobra ale mnie denerwowalo to że te body nie ma zapiec przy szyji i później te dekolty sięgały do pępka teraz zwracam na to uwagę. Ale ogólnie to polecam jeżeli chodzi o materiał bo długo wytrzymują.

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Ja bujaczek dostalam od szwagierki po jej córce, nawet nie wiem jakiej firmy. Ale śliczny i
    Ja mam chwilę odpoczynku ale zaraz będą goście. Przyznam ze takie przygotowania juz sa męczące... ale dajemy z mlodym radę, jak tylko usiadę, to od razu sie rusza i wierci.

Ja dzis też po wizycie i wszystko ok. Natomiast rozrywkę miałam dodatkową bo przede mną dziewczyna na zwyklej wizycie w gabinecie zaczęła rodzić 6 tyg. przed terminem...

Wow, to nieźle
    Ja też jestem ciekawa Waszych wrażeń, porad "tuż po". Ja mam termin dopiero na 30.09, to jeszcze trochę na forum posiedzę

Mi się w tym tygodniu totalnie nic nie chce. Najchętniej to bym leżała cały dzien. W tym tygodniu sobie jeszcze pozwolę, ale w następnym bardziej chcę się zaktywizować. W tamtym tygodniu ciągle gdzieś chodziłam, a to do miasta, a to na wizyty. A w tym o wiele mniej. Ale może moje ciało potrzebuje trochę odetchnąć.

Ach, bliźniaki u mnie w rodzinie jest dużo bliźniaków, myśleliśmy, że u nas też beda, ale jest 1 tylko synek. Może następnym razem, kto wie....

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Czas biegnie nieubłaganie. Do mojego lubego przyszedł kolega ze swoim 2 msc synkiem. Kurczę fajne ma nosidło do małego. Sobie spał słodko na brzuszku i jak dla mnie to nowość by facet sam chodził po mieście z takim maluchem.

Ostatnio tyle tematów się przewija że nie nadążam. Ja nie wiem ale te lidlowskie ubranka jakoś mnie nie urzekły. Znów w pepco wszystko mi się wydaje takie urocze. Lepiej mnie tam nie wpuszczać. Teraz jeszcze jak zobaczyłam te niemowlęce dżinsy w gazetce to chyba się nie oprę kupić na wyrost.

Ja ciażę prowadzę w Luxmedzie i USG nie narzekam. Trzeba czekać na oddzielną wizytę ale jak już robią to porządnie. Rozczarowuje sie jednak co raz bardziej lekarzem. Na początku było okej przedłużała wizytę kiedy było trzeba, a teraz w sezonie wakacyjnym ma tyle wizyt dodatkowych ze robi wszystko na odwal się. I też się zdziwiłam że wizyta za 3 tyg. Czy któraś też chodzi do Luxmedu albo chodziła ? czy robią oni ktg ? w sumie to tam nigdy nie byłam u położnej zawsze dostaje za to opieprz od lekarki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja dzisiaj kupiłam w pepco body za 4,99 ale już rozmiary większe bo do 68 pełno mam ;-)
    Mam auto i chyba tak zrobię, stelaż w bagażniku a reszta do domu a jak będzie gondola + zakupy to chyba i ją zostawie w aucie bo innego wyjścia nie widzę ...

Widzę, że szał zakupów u nas nastał i dobrze, w końcu tak naprawde rodzice ubierają dziecko dla siebie

Macie jakieś zachcianki? Ja ogólnie mam na nabiał, ale dziś rzuciłam się na słodkie. Lody i kanapki z Nutellą. Masakra trochę, ale pocieszam się, że nie mam tak codziennie.... A miało być fit

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    ja dopiero niedawno dowiedziałam się po co są te zakładki w bodziakach przy szyi. Jeżeli któraś nie wie to uświadamiam.....nie po to aby łatwiej było założyć a po to jak dziecko się dosłownie obsra żeby tego bodziaka nie przekładać przez głowę tylko w dół przez dupkę i żeby włosków nie pobrudzić fakt mądre

ja właśnie dodzwoniłam się do szpitala bo prawdopodobnie będę miała w poniedziałek skierowanie na planowaną cesarkę gdzieś w okolicach 37 bądź 38 tygodnia. Może w środę będę wiedziała dokładną datę przywitania mojego bąbla na świecie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów