Strona 285 z 409
Pokaż wyniki od 2,841 do 2,850 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Member Awatar Joga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Magda trzymam kciuki za dobre wyniki.
    Ja jestem po wizycie i jest ok, kolejna dopiero 14.08 a potem już mają być co tydzień. Chodzę do dwóch lekarzy, ale żaden nie chce mi powiedzieć jakie max duże dziecko mogę urodzić naturalnie
    MartaWu, z rozstępami też czytałam, że to bardziej uwarunkowania genetyczne, ale ja mam takie małe rozstępy od tycia i chudnięcia (+/- 5kg) bez smarowania, a w 1-szej ciąży ze smarowaniem +25kg i bez żadnego rozstępu, po porodzie też jakiś czas się smarowałam. Teraz mam już +17kg i też nie mam nowego, może trochę to smarowanie działa.
    102 szt body WOW ale szaleństwo, przydałaby się normalnie bliźniakowa garderoba ale fajnie,
    Ja kupiłam wkładki avent bo takich kiedyś używałam i trochę były pomocne, bo czasem pociekło.

Myślę, że już tyle mamy za sobą, że nie możemy się doczekać kiedy to będzie, to naturalne i te strachy też, plus hormony, martwienie się jak to będzie, sprawy do załatwienia i mamy gotową mieszankę wybuchową.

2. dzieckozakupy.pl
    Magdalena oby wyniki były w porządku czekamy na wieści
    Joga super, że dobrze u was a na wizytę rzeczywiście poczekasz, może wtedy któryś lekarz Ci odpowie jak duże dasz radę urodzić. Pewnie masz rację, że hormony, niepokoje się składają i chodzimy jak tykające bomby ja się boję, że nie zdążę dojechać i urodzę w drodze do szpitala boję się jak córka zniesie rozłąkę- nigdy nie rozstawalysmy się na tyle, ile trwa pobyt w szpitalu, a ona też charakterek ma, tatuśkowi znowu cierpliwości brakuje o i burze przeczuwam co chwilę, jeszcze mam stresa, że zacznie się w środku dnia, mąż w pracy, ja sama z młodą, a jakby szybko akcja szła to po kogo najpierw. Ale pewnie jak przyjdzie ci do czego to nie będzie w połowie tak źle jak się zakładało
    Ja miałam pracowity ranek, teraz chwila wytchnienia w końcu

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    A ja sobie właśnie podliczyłam że zostało mi do końca jeszcze i tylko 10-11 tygodni.........Ach ta końcówka jakoś zawsze najdłużej trwa

Sierpniówki zaczynaja się rozpakowywac pomału te co miały bliższy termin na poczatek miesiąca. U nas pewnie tez już niedługo sie zacznie Jeszcze z miesiąc i dziewczyny z poczatku miesiąca będą tuliły za chwile swoje skarbeńka ja to pewnie w październik się wbiję.....dwie poprzednie ciąże przenoszone, więc ta pewnie też tak samo sie skończy

Member
    Jagoda333

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Ewa0289 odnośnie tego dźwigania wózka - nie masz samochodu pod blokiem? Wiele kobiet zostawia tam wózek a gondolkę z dzieckiem do góry- zawsze to lżej...
    A macie tak dziewczyny, że czujecie jakbyście zdradzały swoje starsze dzieci bo będzie małe do kochania? Ja tak mam bo moja córka była po synu taką naszą księżniczką a teraz druga księżniczka i przykro mi że już nie będzie jedyna dla taty. Zazdrość na pewno przyjdzie, chociaż ona się cieszy z siostry. Aż boję się całkowicie pokochać tą małą, żeby starszej nie zrobić krzywdy. Już raz to przechodziłam, ale syn jak to facet taki wylewny nie jest aby aż tyle czułości potrzebować zwłaszcza teraz kiedy już ma 16 lat! Taki był kiedyś kochany i przytulaśny a teraz nas praktycznie unika - ma swój świat, ciężko się z tym pogodzić, że już nie jest tylko mój i mnie tak nie potrzebuje. Tu na forum nikt chyba tak dużego dziecka nie ma, ale już nastolatków niektóre mają to chyba wiedzą jak się dziecko nagle od rodziców odsuwa. Nie wszystkie nastolatki takie są, ale większość mam nastolatków , które znam tak narzeka, że już dziecko nie chce z nimi na spacer czy wycieczkę się wybrać

Member
    Jagoda333

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    aha i miałam pisać, że w PEPCO są od dziś fajne ceny- body za 4,99 ale trzeba uważać na metkę, bo niektóre z domieszką sztucznej tkaniny a niektóre 100bawełny. Pajace też są - za 14,99 ale jakieś takie sztuczne w dotyku- wolę te z Tesco ( F&F) Kilka dni temu kupiłam te pajace rozm 56 - 3 szt za 17zł - nie wiem jak to się stało, że taka obniżka bo nie było nic w gazetce na ten temat no i body rozm 56 na naramkach 3szt za 20zł. Są zdecydowanie lepsze gatunkowo niż te z PEPCO. No i w Lidlu od 20 lipca znowu nasze ciuszki!

Ooo to ja się może do Lidla przejadę jak bede w Polsce

Magdalena, koniecznie daj znać jak wyniki. Mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze.

Ja mam ostatnio takie błogie spokojne dni, odpoczywam. Aż dziwnie mi z tym, dziś mi się praca śniła ale mam jeszcze tydzień wolnego, potem do pracy wracam tylko na kilka dni, później mam 4 tygodnie urlopu rocznego i potem macierzyński więc w sumie można powiedzieć, że szybciej macierzynski zaczęłam

Jagoda, Nastolatkowie niestety tak mają. Ale jak pójdzie na studia, zacznie sobie sam gotować, prać, robić zakupy itd. To znowu będzie syneczek mamusi z radością bedzie przyjeżdżał na domowe kotlety

Ja jestem bardzo ciekawa kiedy nasz synek przyjdzie na świat. To moja pierwsza ciąża, więc nie mam punktu odniesienia. Ale moja mama rodziła w terminie zawsze, jak w zegarku, w wyliczonym dniu praktycznie.

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Jagoda dzięki za info o ciuszkach w lidlu one są najlepsze.
    Co do syna, no wiesz 16 lat, to już kawaler to jest jasne że do rodziców ma inne podejście ( pamiętam jakie ja miałam ;p ) '

Ja już nie mogę się doczekać pierwszych rozwiązań na forum mam nadzieję że jak już troszkę odetchniecie to wstawicie fotki pociech?

Ja mam tylko takie czasem myśli, jak to będzie, co zrobię jak będę sama w domu i się zacznie? dzwonić po taksówkę? po męża, bo pracuje w sumie niedaleko domu?, czy wsiąść w autobus ;p nie no oczywiście żart no i czy dotrwam do szpitala.... ale jak się słyszy że porody trwają 12 godzin to myślę że się wyrobię

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Karolek to będzie twój pierwszy poród? Pierwszy zazwyczaj jest najdłuższy, więc powinnaś zdarzyć niby to nie jest regułą, że tak jak rodzi mama tak mu będziemy rodzić i to mi się sprawdziło- mama mojego brata, który był pierwszy rodziła długo i boleśnie, z bilami krzyżowymi, ja w miarę łagodnie i szybko, tak z drugim mam obawę, że wyskoczy jak ja- ledwo ze mną dojechali do szpitala, jestem druga z kolei i spieszyło mi się na świat za to siostre najmłodsza rodziła ciut dłużej i w tym samym czasie i szpitalu rodził się mój kuzyn, oj musieli mieć wtedy problem, bo mój tata i wujek mają to samo imię i nazwisko nawet były żarty, że podmienili dzieci (urodzili się z różnicą pół godziny)- siostra miała być bratem, a tak ciotka ma pięciu synów razem
    Jagoda dzięki za info o ubrankach w weekend planujemy ostatnie łowy, pewnie Tesco właśnie zaliczymy

Junior Member
    MartaWu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-02 zobacz kalendarz
    Hej, ja tez po wizycie dzisiaj, lekarz powiedział ze wszystko Ok ale jakoś dokładniej oglądał jedna dziewczynkę a potem dał skierowanie na usg na lepszym sprzęcie to się zestresowałam.. jeszcze na skierowaniu powód konsultacji wpisał gemelli i nie mogłam od razu znaleźć co to znaczy a się okazuje ze po prostu "blizniaki" :P wiec w przyszłym tygodniu sie dowiem ile waza i czy wszystko na pewno Ok

Ja mam termin na 2.09 ale pierwsze do wyjścia dziecko jest pupą do świata i już się raczej nie odwróci wiec prawdopodobnie w 36tc czyli pierwsza połowa sierpnia dostanę skierowanie na cesarkę, to mam szansę być jedną z pierwszych rozpakowanych u nas

A ciuszki w lidlu śliczne, już nastawiłam mame i będzie polować na bluzy i spodenki niestety wszystko różowe.. ale dobrej jakości i tanie to nie będę wybrzydzać

Ja tez juz po wizycie-wszystko generalnie ok, moge nawet odstawic scopolan i zostac tylko na nospie, bo brzuch niby twardawy, ale szyjka bardzo dluga i zamknieta

Na klucia podbrzuszu dr kazal mi zrobić posiew moczu, niby analiza ok, ale rzeczywiście ciagle chce mi się siku i nie zaszkodzi sprawdzic.

Pobral mi tez posiew na paciorkowce z pochwy, myslalam, ze to sie dopiero pod sam koniec pobiera, a ja teraz w 33 tyg jestem, no ale nie dyskutowalam tez juz mialyscie?

Mam tez obserwowac swoje tetno, bo ostatnio jak bylam na rozmowie z polozna i mi zmierzyla cisnienie to zwrocila uwage, ze tetno powyzej 100 mialam. Dr mowil, ze w pomiarach domowych w spokoju powinno byc ponizej 100, a na wizycie to jak nieco przekracza nie ma znaczenia, bo dziala stres itp-no dzisiaj tez na wizycie mialam 104, ewentualnie jak bedzie ciagle w domu takie szybkie to konsulatacja kardiologa, ale oni tez różnie zalecaja-jedni uznaja norme do 100, inni do 120.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów