Strona 283 z 419
Pokaż wyniki od 2,821 do 2,830 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Ja dziś też parę razy się budziłam, ale to przez męża, on lubi przytulać mnie w nocy przez sen i czasem mnie to przebudza, ale zaraz zasypiałam. Ogólnie to w ciąży bardzo dobrze mi się śpi, nawet do toalety nie wstaje, ale za to puchnę... dziś mąż bawił się moimi nogami rano i sam mnie pocieszał, że to woda, ze nie ma konsystencji jak tłuszcz. No mam nadzieję że wyleci mi to po porodzie.

Mi też popękały naczynka na nogach, to rodzinne niestety, wszystkim kobietom u mnie pękają. Ale jeszcze nie jest to aż tak widoczne.

Pochwalę się Wam, wczoraj zrobiłam trening dla kobiet w ciazy, co prawda delikatny 20-minutowy, wiecej mi się nie chcialo, ale lepsze to niż nic

Odpoczywajcie, dobrego dnia Wam zycze to ostatnie chwile na odpoczynek

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    dziewczyny macie jakieś sprawdzone wkładki laktacyjne? bo nie wiem czy wziąć zwykłe czy te żelujące ;p

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ja staram się nie myśleć o porodzie. Nadejdzie ten dzień i jakoś go przetrwam. Chciałabym żeby było jak przy pierwszym czyli szybko mimo mega boli krzyżowych i popekania. Wiecie co bardziej stresuje mnie ze będę musiała rozstać się z córeczka na kilka dni bo stwierdziłam że po powrocie ze szpitala lepiej jak będę miala ze dwa dni żeby dojść do siebie a córka pojedzie do dziadków. Mój mąż nie dał by sobie rady zająć się mala a jeszcze będzie musiał mi pomóc przy drugiej.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    A ja właśnie wróciłam z wynikami prób wątrobowych i skoczyly trochę ponad 100 procent masakra

Salome, myślę, że to dobry pomysł. Na pewno bedzie to trudne, ale tak chyba bedzie Wam łatwiej.

Magda, przykro mi a jaka jest norma? Co teraz, musisz do szpitala jechać?

Ja dziś miałam spokojny dzień, byłam u znajomej na kawce, 2 miesiace temu urodził sie jej synek, jak wzięłam go na rece to już nie mogę sie doczekac jak wezmę swojego i odpoczywam. Całą ciążę żyłam na najwyższych obrotach, teraz delektuję się wolnym czasem

Karolek, niestety nie mam pojęcia, dołączam sie do pytania

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ania 165 do szpitala jeszcze nie musze ale wzost wielkosci w ciagu 7dni o ponad 100% to szybki wzost zadzwoniłam do swojego lekarza i kazał mi jutro jechac do Poznania na Polną zbadac kwasy żółciowe jesli beda podwyzszone to szpital jesli nie to narazie zostaniemy przy lekach i co 7 dni badanie krwi ale zmartwił mnie tym, ze przy 2 cholestazie idzie to bardzo szybko teraz to sie boje ze nie dotrwamy tego 35 tyg. jutro sie okaże i jest nadzieja ze tabletki wszystko wyciszą

Salome ja też właśnie raczej bardziej boję się zostawienia córki niż porodu. Ona jest bardzo zżyta że mna, a mężowi niby przysługuje wolne, ale jakby chciał nas odwiedzić czy pomóc w początkach po porodzie to jej do szpitala przecież nie weźmie, a moja mama jest pracująca. Popołudnia więc tylko zostaja.
    Magdalena współczuję, szybko ci się rozwinęło, a mialas mieć jeszcze czas... Dobrze, że twoja dziewczynka była już duża, ale oby jeszcze udało się te cholestaze unormować.
    Nie mam doświadczenia z żelowymi, ale gdzieś widziałam opinię, że nie są aż tak dobre, choć jeśli któraś używała to taka opinia byłaby na pewno wiarygodna

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    MartaWu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-02 zobacz kalendarz
    Magdalena, bardzo współczuje choroby i trzymam kciuki żebyś chociaż do tego 35 tc wytrzymała a najlepiej jak najdłużej.

Mnie tez już nawiedzają czarne myśli, sama nie wiem czy bardziej się boje SN czy cc i nie wiem na co się nastawiać. Do tego dochodzą głupie sny ze zapomniałam przez tydzień o dzieciach i ich nie karmiłam ani nie przewijałam albo ze położna wzięła i zapomniałam odebrać, a to zdecydowanie nie pomaga.

Ja przeciw rozstępom używam oillan mama od pierwszych tygodni i póki co jest Ok, ale słyszałam ze to ponoć nic nie daje i jak ktoś ma mieć rozstępy to będzie miał, ale przynajmniej brzuch mniej swędzi

Z ciekawostek: jak powiedzieliśmy rodzinie o ciazy i ze blizniaki to zaczęły do nas spływać ubranka w ogromnej ilości. Dzisiaj skończyliśmy liczyć te na początek czyli rozmiary 56-62, żeby wiedzieć czy czegoś nam brakuje, i powiem tylko ze samych body z krótkim i długim rękawem mamy 102szt :O musimy załatwić duuuza szafę a potem i tak zapomnimy połowy ubrać :P

MartaWu, my kupiliśmy używane, Anglicy sprzedają prawie nowe ubranka prawie za darmo. I tych na 0-3 naliczyłam 40 także chyba nam nie zabraknie

Magdalena, trzymaj się, mam nadzieję, że leki dadzą radę!

Nata - domyślam się, że to musi być trudne. Ale chyba u Ciebie też tak bedzie lepiej....

Ja nie wiem jak jest z tymi rozstępamo, dziś nasmarowałam się balsamem i wylałam z litr oleju na brzuszek, dla spokoju na razie nie mam nigdzie i mam nadzieję, że tak zostanie

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Magda trzymaj się tam :*

MartaWu a ja myślałam ze to my mamy duuużo ciuszków ;p ale nie, Ty nas na pewno wyprzedasz

Ja mam też sny dziwne, np że już mam synka i się cieszę itd ale porodu w ogóle nie pamietam. Mąż miał sen ze mały się tak wiercił że nie mógł go na rękach utrzymać to pewnie dlatego że dostał ostatnio kilka solidnych kopniaków

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów