Strona 282 z 419
Pokaż wyniki od 2,811 do 2,820 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    a to prawda że jeśli dziecko jest takie ruchliwe w brzuchu to po porodzie też będzie takie? tzn wiecie że będzie mialo tyle energii ze nie będzie chciało spać itd.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Moja Weronika w brzuchu była spokojna a po porodzie już pierwszą noc dała w kość obecnie ma 4 lata a nadal budzi się w nocy i przychodzi do nas do sypialni w sumie z całej 4 jest najbystrzejsza ale i też najtrudniejsza w wychowaniu. Natomiast Basia 3 dziecko z kolei była w brzuchu spokojna poród z nią trwał najkrócej i był najłagodniejszy a charakter ma ustępliwy i wiecznie tej młodszej odpuszcza a nawet daje się jej pobić. A z chłopakami nie pamiętam ale chłopacy są spokojni na codzień.

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Eh emocje coraz większe, bo coraz bliżej poród. Moje strachy mąż szybko przegania rozmową, plus duzy mieć męża psychologa. Ale tez z mężem ostatnio 3 dni na siebie patrzylismy mało przyjaźnie, ale juz po cichych dniach. Czasem, trzeba zebrać myśli ☺ damy radę dziewczyny -

Member
    Ann1227

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Ja płaczę na reklamach dla dzieci Mąż mówi mi że jestem nieznośna, tłumaczę mu dlaczego tak się dzieje, że boje się porodu, martwię o tą nieszczęsną szyjkę. W domu milion rzeczy do zrobienia za które tylko on może się zabrać a teraz dużo pracuje i zamiast robić to śpi albo mu się wiecznie nie chce to mu zrzędzę. Rozumiem go a mimo to narzekam i chcę mieć wszystko na teraz sama siebie nie poznaję

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Nie ma to znaczenia jakie dziecko w brzuchu a jaie po porodzie U mojej szwagirki dziecko całą ciążę bardzo mało się ruszalo a potem dalo popalic za trzech Raczej bym na to jakie ruchy w ciąży nie przypinała charakterowi po rodzicach

Ja też coraz częściej mysle o porodzie. I chyba zaczynam się martwić bo tej wyprawki jeszcze nie mam przygotowanej. remont kuchni i syfu w domu trwa. I tylko praca pozwala jakoś mi przetrwac ten niepokój i zmęczenie. Ale żeby nie było- chodzić do pracy tez juz coraz mi ciężej, ale zawsze to jakoś się odgania te myśli żeby nie zwariowac i się nie zafiksowac :P

Member Awatar Joga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Dziewczyny dzięki za słowa otuchy.... ja też miałam depresję, ale wiele lat temu i dzięki mojemu obecnemu mężowi udało mi się ją pokonać i nie wracać już do leków, Możliwe że zaczynamy się bać porodu, tzn. ja się boję, ale nie bólu tylko, że coś pójdzie nie tak (Magda ty tak miałaś chyba jakiś czas temu). Mam taką teorię, że może hormony też robią swoje i wpływają na te humory, na wrażliwość na pewno, a na nerwy kto wie. Wszystkie chcemy być gotowe na ten ważny dzień a faceci, zawsze zdążą i mają czas, ale mnie to drażni.

Karolek z tym charakterem dziecka to trzeba tak z przymrużeniem oka, moja Basia w brzuszku była bardzo grzeczna, zero kopania tylko przeciąganie się, dawała mi spać, a potem ...... szkoda gadać, diabełek mały.

Joasia, podziwiam (po raz kolejny chyba) że jeszcze pracujesz, ja prasowanie na dwa dni rozkładam... a jak muszę coś na mieście załatwić to chyba bym wszystkich pozagryzała, jak jadę samochodem to za każdym razem zdarza mi się na kogoś trąbić (wcześniej tak nie robiłam). Ach lepiej że mnie w pracy nie ma.

Ja na rozstępy stosuję od samego początku ciąży krem biotherm (pomógł mi w 1 szej ciąży), jest drogi więc używam go tylko na brzuch i piersi, tyłek i resztę smaruję oliwką Lirene Będę mamą, bardzo mi się podoba zapach, ale po smarowaniu paraduję jakiś czas na golaska, żeby się wchłonęła . Do tego jakieś 3 m-ce temu znajoma powiedziała, że te kremy to niewiele dają, że trzeba się masować i dwa razy dziennie po tych kremach masuję się taką szczotką z wypustkami i wydaje mi się, że jest lepiej, (oczywiście oprócz brzucha). Póki co żadnego nowego rozstępu (stare są) ale mam za to coraz więcej i więcej popękanych naczynek i pewnie czeka mnie skleroterapia bo wygląda to ohydnie, przy mega bladej skórze.

Cześć Dziewczyny,
    Wczoraj miałam wizytę i na szczęście wszystko dobrze. Lekarz trochę mnie uspokoił, powiedział ze mam długą szyjkę i nic się nie dzieje. U mnie to 33tc. Poza tym cały czas mam te stwardnienia brzucha,ale już chyba taka moja uroda. Dziecko jest nisko ułożone i mam jak najwięcej odpoczywać. Z gorszych tematów to mam jakaś infekcje,ale dostałam tabletki dopochwowe myślę że mi pomoga.

Rozstępów póki co nie mam bo niewiele przytylam. Smaruje się bioilem i na przemian kremem oilan.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja od początku wsmarowuje w brzuch olejek ze slodkich migdalow na zmianę z oillanem przeciw rozstępom , na uda i pośladki clarins a reszta ciała oillanem ujędrniającym. Rozstępów nowych nie mam ale nie wiem czy to tendencja po mamusi czy rzeczywiście działanie tych smarowideł

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Joga tak miałam taką obsesję ale jak w niedzielę pokłóciłam się z mężem o mojego syna z pierwszego małżeństwa to mi jakoś przeszło mam wrażenie, że tą kłótnią wyładowałam wszystkie emocje jakie we mnie siedzialy. Teraz myślę tylko o tej wstrętnej cholestazie i wciskam w siebie pozytywne wizualizacje. Zobaczymy ile tak pociągnę kiedy znowu będzie kryzys

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    A co do wsparcia od męża w strachu przed porodem to ja nie mam, żadnego jak zacznę temat to mówi tyle razy było ok to teraz też bedzie koniec tematu . Mój maz to sie nadaje do zarabiania dobrych pieniedzy i do robotek w domu i kolo domu . Super zajmuje się dziecmi ale słowami nie umie wspierać. Zawsze podkreśla, że robi to co ja chcę i jest na każde moje zawołanie więc chyba więcej nie potrzebuje

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów