Strona 278 z 398
Pokaż wyniki od 2,771 do 2,780 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Dzięki za rady troszkę poczytałam i niby niektóre kłucia są normalne, ale wspomnieć na wizycie wspomnę.
    Magdalena postaraj się nie denerwować, choć rozumiem, że mogłaś się wkurzyć. Masz rację to, że jesteście zdrowi jest najważniejsze, niektórzy mają pieniądze, robią karierę, ale jak dopadną kłopoty zdrowotne to nie zawsze te pieniądze pomogą. Znam taka parę lekarzy co tylko praca, mają dwie córki i te dziewczyny rodziców nie widzą prawie. A w tych czasach sama wiesz jak czasem niektórzy mają problem, żeby jedno dziecko mieć, więc mamy szczęście, że nam się udało i je mamy.
    Martii gratulacje ja bym teraz nie dała rady, za bardzo bym się stresowała, ale super że udało ci się zdać
    Marta Wu dasz radę urodzić wtedy nie myśli się o kondycji, poród zajmuje całą uwagę a miesiąc trochę długo jak miałaś problemy. Ja teraz niby jeszcze dłużej bo 5 tyg ale jak będę mieć wizytę będzie 31 tydz i pewnie teraz już częściej. A twój lekarz powiedział ci to co i mój mi powtarzał że nie ma ciężarnej bez dolegliwości

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Ja dzisiaj zrobilam sobie poranek spa... jako ze w ciąży wlosy slabiej mi rosną.... to stwierdzilam ze wydepiluje nogi, pachy depilatorem, a bikini żeby sie nie pozacinac wygolilam golarka z trymerem, hehe .. jeszcze nie wiem z jaką dokładnością.. to mąż oceni haha.. moze na dwa tygodnie będę miala z glowy gimnastykę przy goleniu
    Martii- gratulacje , prawko super sprawa ,
    Magdalena - ważne żebyscie Ty i Twoj mąż czuli sie spelnieni. taka duża rodzinka wg Mnie super sprawa. Z Mężem chcemy mieć trójkę , mam nadzieję ze starczy sił i sytuacja materialna na to pozwoli. u sąsiada jest czwórka, w styczniu urodzily im sie blizniaki, taki gwar z podworka dochodzi. Ja zazdroszczę takiej rodzinki . I dlatego sie doczekać nie.możemy naszego pierwszego malucha.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Nata właśnie u mnie tak było ojciec ciągle dyżury 11 w miesiącu a ja od 3 klasy szkoły podstawowej musiałam wszystko do szkoły sama sobie kupować dobrze ze mam 4lata starsza siostre to razem ogarniałyśmy ale co tam co bylo to bylo. Mam nadzieję ze mje dzieci bedą lepiej wspominac dzieciństwo

Martii - gratulacje :-) tylko pozazdrościć
    Tak czytałam waszych opinii i pewnie macie racje, nie ma co się przejmować wagą dziecka- każdy szpital ma swoje prawa i zależy wszystko od mojej miednicy.
    A co do wizyt, ja kolejną mam za 4 tyg to będę już w 36 tc, a jak spytałam się o ktg to powiedział, że jeszcze czas.
    A co do depilacji - jeszcze daję radę ale często zdarza się, że jestem pozacinana :-(
    A co do ilości dzieci, ja także bym chciała mieć więcej niż 1 ale zobaczymy co los da bo o pierwsze 7 lat się staraliśmy . Sądzę, że znajomi czy rodzina nie powinni ingerować ile dzieci mamy bo to nasze są decyzje, obowiązki trudy i radość :-)
    A się rozpisałam :-p za oknem skwar a ja siedzę na kanapie, wiatrak się kręci i maluch także ;-)

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Magdalena jak dla mnie jesteś największą szczęściara pod słońcem i Ci zazdroszcze tej wesołej gromadki. Ja zawsze chciałam mieć duza rodzine i uważam ze posiadanie jej jest największym skarbem. Martii gratulacje zdanego prawka. Teraz tylko jak najwięcej jeździć bo z własnego doświadczenia wiem ze przerwy nie sa najlepsze i przede wszystkim nie zrażać jesli sie wydarzy cos niespodziewanego. MartaWu trzymam kciuki za dziewczynki. A co tam słychać u innych podwójnych mamusiek ?

Szczerze to ja dawniej chcialam dwójkę, mój od początku czwórkę, teraz drugie w drodze i tak sobie myślę, że może na tej dwójce nie poprzestaniemy tym bardziej, że będą dwie dziewczynki, a mężowi synek się marzy i fajnie byłoby chłopca do tego zobaczymy jeszcze jak życie się ułoży i czy się uda, ale fajna taka gromadka. Wiadomo, że więcej wydatków, że czasem kłótnie, bałagan, ale dziecku z rodzeństwem inaczej. Jak mi kiedyś ksiądz powiedział- rodzeństwo jest dla dzieci, nie dla rodziców, rodzice potem starzeją się i odchodzą a rodzeństwo zostaje.
    A jak dla rodziców ważniejsza jest praca i pieniądze to szkoda takich dzieci. U mnie szału w domu nie było, mam dużo złych wspomnień, choć to inne problemy, ale mimo to pamiętam że były też dobre, wspólne chwile i to właśnie takie chwile z rodziną ceni się i potem.

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    hej slicznotki

Ja już po wizycie. Młoda waży około 1400g Wszystko jest okej te kłocia i uciski w dole kregoslupa i w tamtych miejscach, to po prostu młoda na coś w środku uciska.

magdalena - nie przejmuje się tym co gadaja inni. Ja wiem że matka to bardzo bliska osoba, ale cóż,..... ludzi nie zmienisz. A szkoda nerwów bo nasze dzieciaczki potrzebuja spokoju

Martii- moje gratulacje Dałas czadu dziewczyno

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    MartaWu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-02 zobacz kalendarz
    Duże rodziny są super! My tez chcieliśmy 3, ale ze zaczniemy od dwóch za jednym razem to kto wie czy nie będzie 4 niestety taki mamy naród ze jak tylko większa rodzina to od razu komentarze ze patologia albo na 500+ rodzice polecieli. Od własnej matki bym się jednak nie spodziewała tak przykrych słów, współczuje Magdalena ale nie pozostaje nic innego jak się nie przejmować, każdy ma inne cele i ambicje w życiu i niektórym cieżko zrozumieć wybory innych.

Joasia123 dobrze ze u Was w porządku i ze malutka tak ładnie rośnie, oby tak dalej

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    MarteWu właśnie przejmować się nie zamierzam bo to niepierwsze jej słowa krytyki czasem tylko wkurza mnie to gadanie taka już jest jej rodzenstwo brat i siostra od lat z nią nie gadaja bo tez im mowila co maja robic i jakie studia powinny ich dzieci skonczyc.

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za.mile slowa, nawet nie wiecie jaki to byl stres. Dobrze, ze juz mam to za soba.

Magdalena, wspolczuje, ze musialas cos takiego usllyszec, dla Naas to będzie pierwszy dzieciaczek, a wiemy oboje ze.chcemy.miec conajmniej trojke. U mnie w domu byla Nas piatka - same baby, kasy nie bylo nigdy,.ojciec to w ogole bez komentarza, a jednak sie cieszymy, ze tyle nas i nie wyobrażamy sobie, ze mogloby byc inaczej, mimo,.ze.roznica miedzy.nami duza, ja najstarsza mam 29 lat, a najmlodsza 11. Liczy się tylko to, ze sie kochacie i cieszycie ze swoich dzieciatek. Opinia innych jest bez znaczenia :-)

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów