Strona 274 z 409
Pokaż wyniki od 2,731 do 2,740 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Anitas ja biore magnez retard 400 jedna tabletka dziennie i moja lekarz twierdzi że jest ok. Skurcze dopadają mnie bardzo rzadko a było tak że ręce i nogi zwłaszcza palce wyginało mi jak połamane kilka razy dziennie. Próbowałam bodajże magne b6 (jestem chwile na urlopie i nie mam jak sprawdzić nazwy - takie białe, małe opakowanie z niebieskim napisem) ale okazalo się że trzeba brac łącznie w ciągu dnia 6 tabletek, co dla mnie było zawracaniem głowy.

2. dzieckozakupy.pl
    Ja gdzies czytałam, ze w pierwszej ciąży się szybciej dzieciaczki obracaja glowka w dół, a w kolejnych juz sie tak nie wyrywaja. Ja sie poczatkowo zestresowalam, ze tak szybko sie obrocila, bo przy tym brzuch mi sie bardzo obnizyl i balam sie, ze to oznaka zbliżającego sie wielkimi krokami porodu-ale tez czułam obrot. Tzn delikatniejsze ruchy, jakby mnie laskotala czuje bardzo nisko, a kopniecia pod zebrami

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja na skurcze biorę aspargin 3x1i naprade pomaga miałam silne skurcze łydek, palców od nog czasami w nocy to cała noga sztywniała po tyg. brania asparginy nic się nie dzieje żadnych skurczy

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Ja też czytałam, że w pierwszej ciąży dzieci wcześniej sie obracają ale jak spojrzałam w moje karty ciąży to pierwszy syn później sie obrocil 20 tyg. a 2 dziecko w 17tyg. natomiast 3 w 17tyg a 4w 34 tyg hehe a teraz w 32 tyg . Jest jeszcze ewentualnosc ze na początku to sie przekrecaly co rusz bo mialy na to miejsce ale w kartach ciazy przy kazdym usg byly już tak samo

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    ja też biorę aspargin i nic mnie nie łapie
    od piątku jesteśmy w domu po 10 dniach w szpitalu, dwa razy sprawdzili na usg ilość wód i wszystko sie unormowało. za to szyjka jest krótka ale skoro wypuścili do domu to chyba jeszcze nie ma tragedii

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny za pomoc, jak dojade to zaraz ide do apteki zakupic, ktorys z preoaratow jakie polecacie.
    Szczerze, to zaczne sie martwic jak nie obroci sie do 36tc, a teraz cierpliwie czekam Musze troche zwolnic tempa i polezec, to moze latwiej mu bedzie dokonac obrotu
    pozdrawiam

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    ja jak byłam 3 tyg temu u gina to mówiłą że mam szyjkę baaardzo długą....ale nie wiem co bym zrobiła jakby nagle mi powiedziała że np szyjka mi sie skraca i termin bede miała na sierpień...panika jak nie wiem Tak sobie uświadomiłam że powinnam faktycznie do chociaż pierwszej połowy sierpnia zapiąć wszystko na ostatni guzik. Zastanawiam się czy moje dzieciątko też czasem nie jest wypięty na świat, bo wczoraj dosłownie czuliśmy pod rękoma dwie małe kulki rzucające się na drugą stronę

Mojej koleżanki synek odwrócił się tydzień przed porodem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Dziewczyny a jak to jest z tymi szyjkami bo mam lekarz powiedział, że szyjka mi się skróciła 1cm i teraz zglupiałam czy to ja mam szyjke 1 cm czy 1 cm mi sie skróciła . W ogóle ile ma szyjka na początku i czy 1 cm to mało . Ja wczoraj byłam tak zdziwiona tą informacją, że sie go nie dopytałam gdyz odrazu mi powiedział , że chyba przesadzam i za, mało odpoczywam a jak usłyszał, że chwasty wyrywam po kolanach i fuguję łazienkę to mnie opieprzył i zapytał czy mąż mi pozwala a ja mu na to że nie ale maż jedzie do pracy a ja usiedzieć nie umiem.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Karolek ja jak pomyśle, że za 3 tyg mieli by mi wywoływać poród to brzuch mnie zaraz boli i kierunek łazienka hihi przynajmniej nie mam zaparć . Po moim przykładzie widać że różnie to może być , dobrze, że mam wszystko poprane i poprasowane bo wpadłabym w panikę , zostało mi tylko kupić łóżeczko dostawne i gondolę do wózka ale czekam aż mi 500+ zaplacą

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Krytyczna granica dla dlugosci szyjki to 2,5cm, wiec Twoja Magdalena na pewno nie ma 1 cm :-) mi tez jakis czas temu sktocila sie i 1 cm i lekarka.kazala odpoczywać, srednio mi to wychodzi, ale mam nadzieję, ze nie odbija sie to na.mojejj szyjce.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów