Strona 273 z 398
Pokaż wyniki od 2,721 do 2,730 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Member Awatar onaona88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-09 zobacz kalendarz
    A ja bylam dzis na 3godzinnym spacerze z przerwa na mrozona herbate w kawiarni po powrocie do domu letni prysznic i jedzenie. Droga powrotna juz mi sie troche dluzyla przez upal ale ogolnie to dobrze sie czulam. W piatek tez pospacerowalam konkretnie chociaz troche krocej. Ogolnie mam wrazenie ze lepiej sie czuje kiedy sie ruszam. Najgorzej jak bylam przeziebiona i duzo lezalam i siedzialam- co wieczor bylam taka nieogarnieta i zmeczona jakbym caly dzien wegiel przerzucala a nie leniuchowala

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Powiem wam dziewczyny ze skończyło sie rumakowanie. Dziś zaczął mi sie strasznie napinac brzuch. Akurat mialam wizyte u lekarza no i dostałam leki rozkurczowe ze zwiększoną dawka luteiny. Jesli nie przejdzie w ciągu 3 dni to mam iść do szpitala ze skierowaniem. Niestety tez szyjka się trochę skrocila dobrze przyznajmniej ze wszystko zamknięte. No i leżenie.

Margola, to chyba najlepiej teraz leżeć i odpoczywać.

Ja materacyka nie kupiłam jeszcze.
    A na szkołę rodzenia pójdę w Polsce w szpitalu, w którym bede rodzić. Tu w Anglii jest tylko krótka 2h pogadanka i spacer po szpitalu. Resztę trzeba obejrzeć na youtube

Byłam w sobotę na KTG, wszystko w porzadku. W piątek położna mnie zbadała i powiedziała, że dziecko odwrócilo sie główką do dołu wzięła krew do badania, ale cukru się tutaj nie bada. Dziwne. Pociesza mnie fakt, że synek waży prawidlowo, więc cukrzycy raczej nie mam.

Delektuję się dniamia wolnymi teraz mam w końcu kiedy cieszyć się ciążą. W pracy miałam takie dni, że czasem usiąść nie miałam kiedy.

Weekend był towarzysko intensywny, i udany. Teraz czas trochę poleniuchować

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Jestem po wizycie mała waży 2100 . Dostałam leki na cholestaze za 2tyg mam wizytę i wtedy się okaże czy ide do szpitala jeśli prawdopodobnie za 3 tyg. będę rodzić tzn wywołaja poród. Chyba, że leki pomogą c w co nie wierzę poprzednia ciąża z tez była wywoływana w 36 tyg. No cóż czas pokarze

Jejku , jestem tak w lesie z przygotowaniem że jakbym miała za 3 tygodnie rodzić to bym chyba w panikę wpadła...

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    No ja przewidywałam, ze cholestaza bedzie wiec wszystko przygotowałam .A i lekarz powiedział że szyjka mi sie skrocila i mam zaczac sie oszczedzac

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny

Ja dzis tez po wizycie u lekarza i radosc ogromna, bo moj synek wazy prawie 1800g (32tc). Moj pierwszy syn na tym etapie misl 1500g. Bardzo sie ciesze, bo moja waga znow stanela i od ostatniej wizyty nie ruszyla nawet grama (tak jak w pierwszej ciazy), ale za to synek pieknie sobie radzi i przybral w 3 tygodnie 600g : D
    Złe wiesci sa takie, ze nadal ulozenie miednicowe i jak sie nie obróci to cesarka na 100%. Ehh...wierze jednak, ze da rade jeszcze zrobic obrot. Czy znacie przypadki, ze dziecko obrocilo sie po 32tc? Lekarz mówi, ze rzadko juz sie tak dzieje. Ale pocieszyl mnie chociaz, ze maly ma warunki na obrot
    Trzymajcie kciuki!!!

Dzis byly ostatnie poprawki remontowe, ostatnie sprzatanie i ostatnie samotne zakupy (bez synka), bo jutro czas ruszac w droge Jedziemy po urwisa do babci i czeka nas ponad 300km podroz. Bardzo sie stesknilam i juz nie moge die doczekac.

Ja w tej ciazy chodzilam do szkoly rodzenia z czystej ciekawosci. W pierwszej pochłonął mnie remont jak kupilismy mieszkanie i nie bylam. Ogolnie bylo dość fajnie, można pogadac zawsze. Za darmo czemu nie

Margols zdrówka życzę.
    Magdalena trzymam kciuki by leki pomogly.

Chyba wszystko...skasowalam sobie post i musiałam jeszcze raz napisać. Sierota

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    U mnie w 4 ciąży mała się odwróciła w 34 tyg. Dziś na wizycie była głową do dołu ale przypuszczałam ze tak będzie wczoraj czułam jak sie obraca choc nie bylam pewna choc czulam że nozkami kopie o gory. Lekarz mi powiedział że moze w kazdej chwili zn

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    moze w kazdej chwili znowu się odwrocic bo mam duzo wód plodowych troszke ponad norme ale zoładek jest pelen wiec mala jest zdrowa

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Magdalena to super wiesci w pierwszej ciazy maly dlugo byl glowka w dol, a ten zboj tylek na swiat wypina poki co
    A jaki magnez mozna brac ? w sensie tjakis tanszy dla kobiet w ciazy? polecicie jakas nazwę? Wstalam dzis i chcialam sie wyciagnac i bach. Skurcz okrutny lewej lydki:/ wrrrr boli mnie teraz cala lydka jak chodze.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów