Strona 27 z 419
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

No właśnie będą w lidl i z wyglądu ładne nie takie "bazarowe" tylko czy uda się upolować.. fajnie by było. Sportowe to bardzo dobry pomysł bo nie gniota A mnie wyjątkowo boli lewa pierś z zewnętrznej strony takie jakby 2 duże guzy i one bolą.

Ja u was sprawy nazwijmy to łóżkowe? Ja przez nadzerke nie mogę A mój to razem z huskimi będzie niedługo wył do ksiezyca.

Aniołki :''* 21.09.2010 10tc 04.09.1016 8tc
    4 ciąże biochemiczne

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    No stanik koniecznie do wymiany. Moje też już się nie mieszczą.
    A te sprawy to u mnie też kiepsko. Przez te nudności to ja nie dam rady. Od razu czuję się jak na młyńskim kole i z automatu kończy się to źle. Mój niedługo też zacznie biedak wyć podczas pełni .

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    A ja z kolei mam ochotę czasem ale mąż za granicą wraca dopiero za 4 tyg. Więc post . Chociaż jak tak brzuszek pobolewa to nie wiem czy wieczorami by było coś z tego ...

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Witam dziewczęta,
    Niektóre z Was są doświadczonymi mamami i liczę na Waszą pomoc otóż:
    w zeszłym tyg zrobiłam test ciążowy i ku mojemu zaskoczeniu ujrzałam dwie upragnione kreski (druga bledsza) wiec następnego dnia rano powtórzyłam (znów pozytywny). Tego samego dnia udałam się na betę i wynik to 438. Zaniepokoił mnie tak niski poziom wiec w czwartek (po 48h) powtórzyłam i wynik 1235. Beta wzrosła mega szybko. Ostatnią miesiączkę miałam 1.12.2016r. Kalkulator wygenerował datę 16.09. Mój gin jest na urlopie wizytę u niego mam 21.02 (późno) więc dla uspokojenia idę do innego 31.01. W poniedziałek planuje powtórzyć betę strasznie się boję, że coś jest nie tak. Moje objawy to powiększone i bolące piersi. Może któraś z Was mnie uspokoi i podpowie w którym tyg jestem i czy ta beta jest w normie?

Witaj wśród nas.

Dlaczego 16.09 ? Późno chyba że masz tak długie cykle.. bo z 1.12 to około 7-9 września. A beta super przyrost! Jak dla mnie to 7 tydz i kilka dni.

Chyba że się mylę to mnie poprawcie

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wizyta 28 styczeń.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	75.0 KB
ID:	99949haha to u mnie na odwórt mąż padnięty a mi się chce i to najlepiej już teraz :P:P. tak samo miałam z synek w pierwszej ciąży.

maż mówi że w ciąży jestem "bardziej zboczona i szkoda ze przechodzi to po ciąży" .

byłam dzis na wizycie i co i słuchałam serducho waliło jak szalone mój bąbelek ma ponad troszkę 1 cm i 8 tc witaj .

założył mi dzis kartę. w poniedziałek idę na nfz do lekarza po kolejne zwolnienie. też chodze do dwóch jednego prywatnie drugiego nfz.

brzuch już powoli mi rośnie tzn taki balonik się robi ale ja bez tego wyglądam jakbym była conajmniej w 5 msc ciąży. pozostałości po pierwszym dziecku niestety

Stokrotka gratuluję wizyty śliczne bąbelek!!! I ma rączki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    dzięki no bąbelek jak tralala

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Tak, moje cykle zazwyczaj są 36dniowe. Myślisz, że na wtorkowym badaniu usg będzie już coś widać? Dodam, iż biorę kwas foliowy i duphaston (zalecenia lekarza).

Nie bój się! Myślę że powinno być widać.
    Moja gin zawsze mówi że nie wartość bety A jej przyrost w ciągu 48 jest najwazniejszy. Co do tyg to usg pokaze. Ja mialam @ 3 dni przed Tobą I mam końcówkę 9 tym. A powinnam mieć końcówkę 8 z obliczeń. Uszy do góry biust i brzusio do przodu będzie dobrze

Aniołki :''* 21.09.2010 10tc 04.09.1016 8tc
    4 ciąże biochemiczne

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów