Strona 269 z 419
Pokaż wyniki od 2,681 do 2,690 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny
    Piekne brzuszki!!!
    Melduje sie z pola bitwy...od poniedzialku robimy z mezem generalne porzadki i malowanie mieszkania Od 8.00 do 22.00 ciagle cos robie...potem padam...czasem przeginam, ale ja jestem z tego typu co lubi efekt końcowy osiagnac jak najszybciej Maly u babci do poniedziałku, a w glowie pelno pomyslow, wiec walcze. Sprzatam wszystko, sortuje, wyrzucam, ukladam, przekladam..nie ma rzeczy, ktora nie zostanie umyta w tym domu Maz mi dzielnie pomaga i juz widze swiatelko w tunelu
    Dzis juz padam i odpuszczam. Jutro badania z rana i w poniedziałek wizyta u lekarza. W poniedziałek mam tez wizyte 3D. Nigdy nie bylam na takiej, ale to moja wygrana podczas warsztatow, wiec chetnie skorzystam i zobacze moje drugie cudo )

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    U nas tez remmont, porządki i takie takie, oby sie szybko skończyło bo mam juz dosc.

Stokrotka, piękny kocyk, czy zammawialas material przez neta? Podziel sie linkiem :-) :-)

Witajcie dziewczyny. Ja dziś poszłam do szpitala, czułam mniej ruchów, zadzwoniłam do położnej i kazała mi przyjść. Z dzieckiem i ze mną wszystko w porządku, 27+5 i 1108g więc w porządku. Tylko jest źle ułożony, główką do dołu. Mam nadzieję, że się obróci. Mam jutro normalną wizytę u położnej, a w sobotę muszę iść znowu do szpitala, beda coś monitorowac, pewnie serce.

Spędziłam ponad 5h w szpitalu, wrocilam głodna i zmęczona i rzuciłam się na jedzenie, zjadłam kolację, 2 lody i kilka czekoladek z bombonierki... Miałam ograniczyć slodycze, ale dziś po tym stresie stwierdziłam, że mi wolno.

Fajnie, że wijecie gniazdka nas niedługo czeka przeprowadzka, z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej mi się nie chce

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Ale tu cisza od rana Ania dobrze, że odwiedziłaś szpital jak Cię coś nie pokoiło teraz będziesz spokojniejsza i najważniejsze że z maleństwem wszystko ok Ja mam pranko i prasowanko za sobą więc mogę odetchnąć, zostały jakieś drobne zakupki jeszcze i będziemy cierpliwie czekać Dzisiaj mam wizytę u endokrynologa wieczorem zobaczymy co tym razem mi powie bo wyniki mam bez zmian, miłego dzionka

No rzeczywiście cisza ja też robiłam pranie, ale takie bieżące. Z dziecięcych to tylko coś pościeli, ale to jak dokupie resztę ubranek i wszystko już razem upiore
    Ania dobrze, że z Wami wszystko ok po wizycie będziesz spokojniejsza nie rozumiem tylko czemu Ci powiedzieli, że główka w dół jest źle?

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez martii Zobacz posta
    U nas tez remmont, porządki i takie takie, oby sie szybko skończyło bo mam juz dosc.

Stokrotka, piękny kocyk, czy zammawialas material przez neta? Podziel sie linkiem :-) :-)
    wiesz co ja minkeya kupiłam u siebie w materiałowym i to wypełnienie też. A tą bawełnę z jeżami kupiłam na allegro tutaj http://allegro.pl/minky-tkanina-bawe...663152050.html

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Usunęło mi posta.eh...
    Ania dobrze ze u Was wszystko dobrze, ale też zastanawia mnie to dlaczego ułożenie główką do dołu jest złe, bo wg mojej wiedzy jest prawidłowe.
    Anitas, pamiętaj o odpoczynku.
    Ja sprzątam dzisiaj, obiad i prowiant na drogę boczeka Mnie minium 5 h podróży w samochodzie. Jedziemy na weekend do rodzinki . Udanego weekendu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No właśnie główka w dół jak mi lekarz powiedział na polowkowych to dla dziecka najbardziej naturalne ułożenie. Tak dziecko układa się do porodu. Moja już od polowkowych właśnie już była tak ułożona i do tej pory na każdym USG ciągle tą pozycję miała. Pierwsza córka też główka w dół i rodziłam naturalnie, a pośladkowe ułożenie jest właśnie niezbyt dobre. Dziecku nic niby w tej pozycji nie jest, ale żeby urodzić naturalnie to jest ciężko. Raczej na CC wtedy kierują.
    Jaaczek wzajemnie odpocznij i nabierz sił

Member
    Ann1227

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Aniu ja wczoraj byłam na wizycie jestem dokładnie tydzień do przodu i mój lekarz powiedział, że chcemy żeby maluszek był już głową w dół i mój tak też leży głowę ma przy lewej mojej pachwinie a pupę mi wypina z prawej strony pępka.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja dziś jakąś zabiegana musiałam jechać do Leroy Merlin po fugę bo nam zabrakło a wokół mnie nigdzie nie było tej firmy co mieliśmy a tak mi się nie chciało jechać. Z maluchami to istna mordęga. Coraz gorzej jeździ mi się autem normalnie pedały zrobiły mi się za blisko najchętniej rozkraczyłabym nogi a tu miejsca brak . U mnie zaczęło padać a miało być słońce cały dzień . Wracam Poznania a tu pranie mokre

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów