Strona 268 z 398
Pokaż wyniki od 2,671 do 2,680 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny! Widzę, ze chyba tylko ja nie cwicze, az mi glupio :P dzis mamy dzien z cwiczeniami w szkole rodzenia na szczescie lekarz mi kazal sie troche uspokoic, bo do konca czerwca caly czas latalam, nieopatrznie powiedzialam o tym przy rodzinie i kazdy mi kaze siedziec teraz, no ale.ciezko swoja naturę oszukac i siedziec na tylku. Jak na razie to chociaz sprzatam, bo remont u nas jeszcze w lesie. Ide zaraz do biblioteki wypozyczyc Agate Christie, tylko ona sprawi, ze caly dzien przesiedze w lozku

Takie ladne dzis sloneczko, mam nadzieje, ze u Was tez :-)

Milego dzionka :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Nie tylko Ty Martii Ja też jakoś nie mam weny żeby się zmobilizować i ćwiczyć Ja jak byłam u lekarza 30 czerwca to miałam już 11 na plusie więc nie jestem sama Wczoraj poprasowałam ciuszki dzisiaj została mi ostatnia tura To i ja się pochwalę : zdjęcie robione w 30 tyg 4 dzień

Ja też nie ćwiczę w domu albo w ogrodzie zawsze jest coś do zrobienia, jeszcze 3 i pół latka na głowie to się szuka chwili na odpoczynek, nie na ćwiczenia

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    pfff ja cwiczyłam... az 3 razy jak bylam w 4 miesiacu ;p chociaż troche żałuję ale zawsze jest tyle ciekawszych rzeczy do zrobienia...np zjedzenie frytków

No muszę pić więcej wody, nie wiem czy to ma coś wspólnego ale ja codziennie przez kilka minut czuję to pukanie w jednym miejscu co określam jako czkawkę małego i tak się zastanawiam czy to nie za często ;/

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny jak czytam o fazie na wicie gniazdka to mi sie przypomina, jak poszlam na l4 w piątym miesiącu,.wtedy dostawalam szału ze siedzę w domu i szukalam zajęcia, więc nom stop cos ukladalam, przekladalam i wyrzucalam... a raczej przygotowywalam mężowi stosik rzeczy i jak wracal z pracy to sie zalamywal ze znowu chce mu coś wyrZucić, i niedlugo jego wyrzucę. Odpowiadalam zawsze tak samo: robię miejsce dla nowego członka rodziny- on też musi.mieć swoja półkę i swoje miejsce. Chociaż po dzisiejszych zakupach przez Olx muszę więcej miejsca wygospodarowac. Upolowalam m.in dwa kombinezony polarowe - mam nadzieję ze na jesień będą w sam raz.
    Dziewczyny wy macie doswiadczenie. Na zimę to juz typowy kombinezon jest potrzebny czy taki polarkowy wystarczy?

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Ja cwicze wtedy kiedy mam mniej ruchu. Jak malowalismy, albo jak robimy jakies wielkie porzadki to wtedy przyjemnie jest wieczorkiem odpocząć a nie ćwiczyć,ja wyznaje zasadę umiaru. A Po zajmowaniu sie czwórka dzieci przez jeden dzien to zmeczona dwa dni chodzilam... hehe wiec podziwiam was mamy za waszą aktywność .ja Dzisiaj po tym maratonie po mieście to wieczorem padne na kanape i będę sie domagać drapania i smyrania od męża. Uciekam na.miasto szukać prezentu na parapetówke. Milego dnia

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Śliczne brzuszki dziewczyny. Ja również nie ćwiczę bo mam zakaz. Wicie gniazda mi się załącza i wtedy drę się na mojego po co mu tyle rzeczy. Kończy sie na tym ze wszystko sie przyda, a on powiększy szafę. Moja matka jest taka sama jeśli chodzi o przetrzymywanie nie potrzebnego i wiem z praktyki ze ani z jednym ani z drugim nie wygram. Mój facet ostatnio stał sie marudny. Biedak potrzebuje trochę swojej kobiety a nie przenośnego inkubatora. Kocha nas oboje i traktuje mnie jak jajko ale z braku seksu trochę mu sie ciąża dluzy. Jeszcze przez to ze mam płytki sen i ciagle biegam do łazienki przenioslam się do drugiego pokoju. Dziś samym tym ze sie umalowalam i ładniej ubralam zrobiłam mu przyjemnosc. Choć na początku mówił ze w dresach małemu wygodniej a malowanie mam odpuścić na czas ciąży. Jak to sie czlowiekowi zmienia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Ann1227

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Dziewczyny właśnie jestem po wizycie 28tydz.6 dzień, Stanisław ma 1200 i co najważniejsze pessar działa i mogę powoli się przemieszczać !!!!! Koniec chodzenia tylko po ogrodzie za cieniem z leżakiem Ja też nie ćwiczę i nie będę mogła coś za coś damy rade!! A mój mąż teraz to się dowie co to syndrom wicia gniazdka, oprócz mówienia będę mogła działać sama mu współczuje

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja właśnie wróciłam do domu z wynikami wszystko ok oprócz prób wątrobowych niestety podwyższone są. Jak widać cholestaza mnie nie ominie czyli potwierdza się reguła, że jak ma się to dziadostwo w porzedniej ciąży to nie uniknie się w w kolejnej

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170706_194713.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	94.9 KB
ID:	101300Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170706_195705.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	90.1 KB
ID:	101301

moje przygotowana szafa się zapełnia. Dziś kupiłam pieluchy dade 1 i chusteczki .

Teściowa uszyła ten ocieplany kocyk. W smyku za taki chcieli 179 zł a ja wydałam na materiał 60 zł i robota oczywiście 0,00 zł więc wyszłam na plus

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów