Strona 267 z 419
Pokaż wyniki od 2,661 do 2,670 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    A no trzeba czasami wybaczać naszym mezom bo nie wiedzą co mówią mój zmęczony praca bo pracuje na statku już też ma dosyć a jeszcze 1,5 miesiąca. Naszczescie już bliżej niż dalej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Włąsnie Jaaczek ma racje, duzo wody.... a ja tak siedze i myślę ze w ciagu dnia to chyba tylko z pół litra jej wypijam ;/ mój na razie nic nie mówi że bedzie chciał mnie poprawiać ;p ja go tylko ostrzegam ze mogę już nie wrócić do formy sprzed ciaży, ale jemu to nie przeszkadza. Dzis byłam u koleżanki której synek ma miesiąc....ahhh jak zobayczłam to maleństwo to już się nie mogę doczekać kiedy będę miała swoje w ramionach

Kurcze Stokrotka to oby teraz taka opuchlizna Cię nie złapała, wyobrażam sobie jak musiało Ci być ciężko chodzić, a nawet z butami musiałaś mieć problem... Mi opuchlizna na stopach zrobiła się po porodzie, ale nie w takim stopniu jak Tobie i po mniej więcej tygodniu zeszła.
    U mnie na ostatniej wizycie jakieś 2 tyg temu było niecałe 3,5kg na plusie, teraz nie wiem, bo nie mam wagi, ale do tej pory odkąd zaczęłam przybierać, czyli od 4mca było po kg na miesiąc. Nie wiem od czego to zależy, ale poprzednio na koniec było +17kg, teraz, jeśli nadal tak będzie to pewnie co najwyżej do 10 dobije. Rozstępy mam po poprzedniej córce i tym razem się nie przejmuje jakoś czy wyjdą, bo i tak są. Celulitu nie zauważyłam, więc może mnie to omija na razie

Member
    niesia2708

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-21 zobacz kalendarz
    U mnie na szczęście przedszkole prywatne czynne całe wakacje także córka będzie chodziła. U nas niestety zero dzieci w okolicy więc z ciężarną mamą tylko by się nudziła a przedszkole zapewnia mnóstwo atrakcji na wakacje.

Jaaczek - dziękuję, weszłam na jej profil na Fb i znalazłam sporo treningów dla kobiet w ciąży, dziś zrobilam 1 z nich fajnie tak się poruszać, i przyda mi się odmiana. Z Lewandowską nie ćwiczę, wplata elementy karate, co mi nie odpowiada.
    I masz rację z tą wodą! Nie pomyślałam o tym. Dziewczyny, pamiętajcie by się nawadniać! Ja do dzbanka przegotowanej wody dodaje plasterki cytryny, jest lepsza i orzeźwiająca, nawet mój mąż przekonał się do takiej mimo, że przed ślubem nie pił wody

Mężowie na pewno będą nas kochać po ciąży, pewnie nawet jeszcze mocniej niż przed, skoro urodzimy im dziecko

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja to nie ćwiczę ale za to dzieci dają mi tyle ruchu, że zastępuje to ćwiczenia. W ciągu dnia to może posiedzę spokojnie 3 razy po pół godziny. Czy odezwał się już u was instynkt wicia gniazda bo u mnie chyba tak bo od 3 dni codziennie sprzątam wszędzie gdzie się da zmieniam w szafach ułożenie różnych rzeczy no i mam wenę na wyrzucanie wszystkiego co przez dłuższy czas nie używałam a to u mnie rzadkość bo generalnie nie lubię wyrzucać

Junior Member
    Sawyer

Mieszka w
    Starachowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Data
    04.09.2017
    Witajcie! miałam sporo do nadrobienia, bo coś mi hasła poprzepadały i nie mogłam się zalogować od kilku dni Super, że wasze wizyty udane, ja byłam na wizycie w poniedziałek i maluszek waży już 2200, ciekawe jak dalej będzie ODwrócił się glówką w dół i ogólnie wszystko dobrze
    Też mnie ostatnio znow dopadają skurcze łydek, mimo, że biorę magnez. Zauważyłam, że u mnie to też zależy od tego jaki mam dzien, jak duzo odpoczywam jest lepiej, a jak bardziej intensywny to jednak w nocy ciężko przespać.
    Byłam też na zakupach i trochę nadgoniłam z wyprawką, czeka mnie kolejna porcja prania jeszcze, bo prasowaniem zajmuje się mąż
    I powiem Wam, ze ostatnio w ogole mimo sporego brzuszka czuję się lepiej niż w końcówce 2 trymestru, więcej energii, mniej dolegliwości przy chodzeniu, jestem w stanie dłuzej pochodzić po sklepach np
    I też właśnie ogarniam dom, sprzątam, układam itp

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar onaona88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-09 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Nie było mnie tu długo, ale nadrobiłam wszystkie posty więc jestem na bieżąco
    Jeśli chodzi o wyprawkę, to wczoraj zrobiliśmy krok do przodu i złożyliśmy konkretne zamówienie na stronie apteki Gemini, którą kilka z Was polecało. Dodatkowo w poniedziałek załapaliśmy się na promocję w Superpharm i kupiliśmy dwie paki po 88szt Pampers premium care 1 po 35zł - a jak ostatnio kilka razy patrzyliśmy na ich cenę w Kauflandzie to kosztowały prawie 50zł... Znacie może stronę mlekoipieluszki.pl? Można tam na bieżąco śledzić wszystkie tego typu okazje

Jeśli chodzi o ćwiczenia, to nadal dwa razy w tygodniu chodzę na fitness dla ciężarnych i dodatkowo ćwiczę w domu na piłce, staram się też trochę rozciągać, bo z tym u mnie kiepsko Zaczynam widzieć, że zajęcia w grupie są dla mnie coraz cięższe i nie jestem w stanie robić już wszystkich ćwiczeń jak dziewczyny z mniejszymi brzuszkami, ale na razie daję radę w swoim tempie, więc chcę chodzić jak najdłużej

Oglądałam zdjęcia Waszych brzuszków, więc i ja wrzucam swój w 30 tygodniu: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170706_083050.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	98.0 KB
ID:	101296
    Mała na początku 28 tygodnia ważyła ponad 1100g. Już nie mogę się doczekać kolejnego usg jutro wieczorem żeby zobaczyć ile przybralą na wadze.

Podziwiam, że już pierzecie i prasujecie, akurat za to jeszcze zupelnie się nie zabrałam, chociaż ciuszki już dawno kupione. Magdalena73 muszę wiząć z Ciebie przykład i zacząć wyrzucać jakieś niepotrzebne rzeczy, bo mój mąż jest typem chomika i mimo że mieszkamy w domu a nie w mieszkaniu to często brakuje nam na coś miejsca, a co dopiero jak mała pojawi się na świecie Ostatni dzwonek na konkretne porządki.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Onaona no ja też mieszkam w domu i mi już brakuje miejsca obecnie mieszkamy w domu gościnnym co ma tylko 100 metrów a duży dom cały czas się buduje . Te 100 metrów jak na 6 osobową rodzinę to mało a jak jeszcze dojdzie malutka to już w ogóle ciasno ale w sumie najważniejsze, że mamy dach nad głową i aż tak bardzo się tym nieprzejmuję, inni mają czasem gorsze warunki i muszą sobie radzić więc nie ma co narzekać .

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Czytając was właśnie sobie uświadomiłam ze też nie mam gdzie upachac tych wszystkich ciuszkow a mam ich sporo po córci do rozmiaru 86 plus jeszcze kupione... mam małe mieszkanie bo tylko 50 metrów bo dopiero zabieramy się za szukanie gruntu pod budowę i nie zmieści się już żadna komoda ani szafka :/ zresztą już fotel do karmienia zagraci nam pół salonu...
    Dziś poranek bez skurczy wyspałam się więc jednak był to niedobór potasu
    Karolek pół litra płynów to zdecydowanie za mało. Musisz zmusić się do picia bo to też bardzo ważne żeby dużo pić. Ja to z dwa litry minimum pije a później ganiam pół nocy do wc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów