Strona 263 z 398
Pokaż wyniki od 2,621 do 2,630 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Karolek gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
    Jaaczek to ja polecalam ciuszki tego producenta, są super i jeszcze po pierwszej córci mam dużo w bardzo dobrym stanie
    Ja w niedzielę na stronie apteki gemini wyczailam pieluszki pampers rozm 2 mega paka 208 lub 240 szt za około 110 zł. Wzięłam te niby lepsze 240 szt a na allegro widziałam te same ceny. Ja do szpitala kupiłam tylko jedna paczkę rozmiar 1 bo wiem że moja córka będzie duża i jak nic będzie miała ponad 3,5 kg.
    Magdalena ja kupiłam w smyku kocyk w promocji do wózka we wrześniu będzie chłodniej niż w sierpniu więc brałam nieco grubszy.
    Dziewczyny was też boli kość łonowa? Mnie od Kilku dni boli...ciężko chodzić. Zaraz 30 tydzień więc pewnie już się się kości rozluzniaja do porodu :/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Zastanawiam się nad poduszką do wózka w kształcie motylka. Mam jedna po córce ale jej nawet nie używałam a teraz tak myślę że może jest to dobre rozwiązanie bo głowa dziecka nie będzie latała na boki. Z drugiej strony nie wiem czy to nie będzie za wysoko na pierwsze miesiące i czy nie lepiej plaski jasiek na początek :/ u mnie w gondoli mam wrażenie ze główka jest lekko do dołu dlatego wolę coś pod nią podlozyc.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Salome ja do wszystkich dzieci używalam płaskiej poduszeczki i głowa nie kiwała sie na boki a do tych poduszek motylki nie mam przekonania.

Member
    Ann1227

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny
    Mi znajoma mówiła, że położna nie poleca poduszek a też miałam na motylka chrapkę piękne są

Zastanawiam się nad ochraniaczami do łóżeczka podobno są niebezpieczne?

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja uważam, że w wózku musi być poduszka a do łóżeczka stosuję, podniesienie delikatne materaca. Ochraniacz do łóżeczka stosuję ale tym razem tylko na jednej ściance po długości bo boki mam zabudowane, pościeli nie kupuję bo na początku będę tylko rożki używać

Dziewczyny, mam pytanie z innej beczki do tych bardziej doświadczonych ode mnie : nad pępkiem pojawilo mi się cos w rodzaju okrągłej płaskiej powierzchni tak jakbym wielki guzik sobie odcisnęla (mam sukienkę i takiej możliwości nie ma), ma to lekko sinawy kolor. Panikować?

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za życzenia :*

Salome, mnie może sama kość łonowa nie boli, ale za to pachwiny mnie napierdzielają tak że aż nie przyjemnie mi się chodzi ;/

Ja z ciuszków już nic nie chce bo mam 4 wielkie kartony!! dobrze ze w różnych rozmiarach Zostały mi tylko kosmetyki.

Dziś byłam załatwiać sprawę z dowodem.... i musiałam zrobić sobie zdjecia....dotarło do mnie że juz jestem spuchnięta na twarzy, normalnie ledwo się w kadrze zmieściłam ;p
    W sumie to trochę się zdziwiłam ale babeczka nie chciała ode mnie aktu małzeństwa.... moze teraz wszystko mają w komputerach już?

Co do ciuszków to ja sporo odkupiłam na olx.... niektóre nawet nie noszone bo się pkazywało że dzieci się rodziły większe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witajcie :-)
    Ja dzisiaj bardzo szczęśliwa choć pogoda do niczego. Mąż przyjeżdża na weekend i w sobotę jedziemy do sklepu kupić resztę rzeczy dla maluszka tj, wózek, przewijak, wanienka i kilka innych rzeczy :-) dzisiaj byłam w sklepie i wszystko sobie odłożyłam. A nie wiem kiedy mąż następnym razem przyjedzie więc będę już spokojna :-)
    Wyniki także dzisiaj odebrałam i są w normie - tylko się cieszyć , ale powiem Wam że widok min starszych pań w poczekalni do poboru krwi - bezcenny że kobieta w ciąży wchodzi poza kolejnością :-D

Member
    Margola29

O mnie
    Karolek wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Kwiatkowa ja na twoim miejscu skonsultowalabym jak najszybciej to zasinienie z lekarzem. Czy jest to bolesne ? My mamy w tym miesiącu trochę do zrobienia. Musimy najpierw przywieźć łóżeczko wózek i fotelik od mojej ciotki. Jak pomalujemy lozeczko i upiore wózek musze kupić materac i przewijak, poduszkę do wózka(ale nie motylka) i jakieś cieple kocyki. No i szafa do zrobienia,komoda, malowanie u nas w sypialni i wymiana materacy na naszym łóżku. Jak to zrobimy bede spokojniejsza.

Member
    Ann1227

O mnie
    Ewa ja do 20tyg. miałam straszne mdłości i każde badanie było dla mnie tragedią ludzie widzieli, że siedzę z "reklamówką na uszach" a mino to nikt mnie nie przepuścił nawet o tym nie pomyśleli więc spodziewam się jak te kobiety wyglądały, przecież ciąża to nie choroba hehe
    Remont mnie czeka za tydzień mąż ma urlop będzie szalał jak na złość wszystko nam się teraz sypie pralka padła drzwi od szafy mężowi zostały w rękach zawias wypadł jakieś fatum ale malować nie będziemy no jedną ścianę bo cola wybuchła mu ostatnio ciesze się bo mam zamiar pozbyć się zbędnych zbieraczy kurzu

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów