Strona 262 z 419
Pokaż wyniki od 2,611 do 2,620 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Member
    Ann1227

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja nie mam nic dla maluszka i problem ten że nie mogę wybrać się na zakupy,
    ale mam nadzieję że pessar mi pomoże a korci mnie żeby wpaść do dziecięcego. Mąż mnie
    nie chce zabrać gada tylko" lekarz kazał odpoczywać mam tego przestrzegać".
    Nata dałaś mi do myślenia, bo wiadomo że rodzina pomoże ale szkoda mi oddawać
    im radość z wybierania pierwszych ubranek

Karolek Wszystkiego Najlepszego Mój maluszek ma to samo, muszę uważać i nie jeść dużo na
    raz bo kopniaki w żołądek są okropne
    i czkawka co jakiś czas ... o ile to czkawka hnm takie delikatne rytmiczne pukanie w jednym miejscu
    muszę się lekarza zapytać bo nie jestem pewna

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Witam nowa Mamusie
    Ja dla dziecka i siebie mam już wszystko tzn do kupienia są pampersy, patyczki higieniczne i płatki kosmetyczne a tak to poprane, poprasowane, poukładane. Aaa i.i.90 % zakupów zrobiłam bez wychodzenia z domu

Member
    Jagoda333

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Ania165 ale ja też nie dałbym rady w tych nerwach pracować... na zwolnieniu jestem przez inne powody ( krwawienia, wymioty, anemia) i dlatego też moja szefowa jest szczególnie na mnie wściekła. Nie mogłam się nią przejmować bo 1,5 roku temu poroniłam chyba też między innymi przez nerwy. Teraz się nie dałam w dodatku jak tylko się dowiedziałam o ciąży to doszedł nam mega stres bo nagle teść nam umarł po kilku godzinach w szpitalu. Nie dowiedział się o nowej wnuczce. Nasza córka bardzo przeżyła tą stratę no i pogrzeb był dla nas straszny. Daliśmy radę, ale miałam potem znowu krwawienia w 6 tyg i lekarka mówiła że to przez stres. Teraz jak jestem w domu i jestem tzw kurą domową jestem zadowolona z tego momentu w moim życiu. Mogę się degustować życiem rodzinnym tak jak chcę a nie tylko praca i praca i to marnie wynagradzana i do tego poniżanie i ciągłe humorki szefowej. Moje szefowe nie były kiedyś takie złośliwe, ale przyszło klimakterium i mają "jazdy" jak nastolatek. Moja mama też to przechodziła, ale na nikim się nie wyżywała, a wiem że nie było jej łatwo bo ciągłe zalewające poty i zmęczenie, zmiany nastroju to nie jest fajne.Wszystkie nas to czeka, ale to nie powód żeby wszyscy naokoło przez to cierpieli. Po prostu trzeba mieć klasę w sobie jak moja mama hi hi .

Ann takie rytmiczne pukanie to właśnie tak opisywana jest czkawka, więc pewnie się nie mylisz a tak jak Magda pisze teraz odpalasz neta i wszystko masz gdzieś dużo wcześniej był podany link do strony na Allegro, do sprzedawcy świat dziecka, tam sporo takich podstawowych rzeczy kupiłam. Wózek też możesz wybrać na necie, jak mąż boi się brać cię na zakupy to internetowo można wybrać np 2-3 modele, potem męża do sklepu i niech w realu testuje nie wiem czy jesteś wolisz właśnie internetowo czy realnie, ale jak nie możesz pójść to choć tak będziesz w tym uczestniczyć a chyba każda ma chec w wyprawce mieć udział ale jeden masz plus, że do prania i prasowania męża możesz zagonić więc korzystaj

Member
    Ann1227

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Nata ja teraz nic nie robię tylko oglądam na necie, ale jakoś boję się zakupów przez internet jakoś wolę dotknąć to co mam kupić hehe
    A mój mąż sam się pcha do roboty wózek nawet od kolegi z pracy załatwił bebetto luca szarą po jednym dzieciaczku tylko z tym prasowaniem będzie gorzej bo nie lubi hihi ale pierze sprząta i gotuje dzielnie już 6 miesięcy

Życzę wszystkim spokojnej i przespanej nocy

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Cześć Ania1227 - ja wcześniej miałam spore obawy przed kupowaniem przez Internet , ale coraz bardziej mi się podoba: wyprawkę kosmetyczną i apteczną - zrobiłam przez Internet ( ceny lepsze niż stacjonarnie), ostatnio zrobiłam zamówienie na bodziaki na stronie meadzieci.pl - polecanej przez jedną z mam na forum, czekam teraz na paczuszkę, i teraz robię sporę zamówienia na allegro od dostawcy Hubiworld - bo mają fajną cenę na pieluszki tetrowe i spory wybór innych drobiazgów do wyprawki. Jak ktoś się pyta o wyprawkę dla Młodego to zawsze szuka Mnie wzrokiem i czeka na odpowiedź - on nawet nie chce się w to mieszać.
    Dzisiaj jeszcze załapałam się na zakupy w H&M po wizycie u lekarza ( nasz bąbel ma już prawie 1500 g - jak na początek 30 tygodnia to z niego kawał chłopa , dzisiaj nie chciał się nam pokazać i chował buźkę za gardą -). A wracając do zakupów - upolowałam na wyprzedaży dla młodego sweterek i spodenki sztruksowe - no cóż mało praktyczne ale kupiłam je w rozmiarze 68 może na święta będą - były takie słodkie że nie mogłam się powstrzymać. I udało mi się kupić coś dla Mnie o dziwo bo wypatrzyłam dwie pary staników do karmienia po 30 zł , są też dwupaki po 40 zł - ceny wydały się nie wygórowane ( są wygodne - że chyba teraz w nich będę już chodzić ) i ciążowe spodnie - w końcu ubiorę się w coś innego niż legginsy lub sukienka Dzień zaliczam do udanych.
    Karolek - dużo pomyślności i radości na nowej drodze życia

Jagoda, dzielna jesteś, tyle zniosłaś. Teraz nie dawaj się, odpoczywaj! I ciesz się ze zbliżających narodzin dziecka

Dostałam zwolnienie na 3 tygodnie, bez problemu ale sie cieszę! Odpocznę. W pracy już wiedzą. Bardzo się cieszę.

Karolek, cieszę się, że wszystko sie udało, wpadka też dobrze że była, będzie co wspominać zdjęcie musisz mieć na wprost, jak do paszportu. Bezpłatnie wymieniają dowód.

Ann witaj

Dobrej nocy wszystkim

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Karolek wszystkiego naj na nowej drodze. Ania super, że dostałaś zwolnienie na 3 tygodnie odpoczywaj i nie myśl o pracy przypadkiem

Member
    niesia2708

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-21 zobacz kalendarz
    Karolek wszystkiego najlepszego
    Ann ja pomimo iż chodząca 90% zakupów zrobiłam przez Internet. Pamietaj że zawsze możesz zwrócić.
    Kosmetyki i pierdułki kupowałam w aptece Gemini, pieluszki, przewijak itp w HubiWorld. Z obu zakupów jestem bardzo zadowolona.
    Co do ubranek to nie wiem jakie masz zapatrywania na używane,ale mnóstwo mam sprzedaje całe paczki wyprawkowe na olx.
    U nas dzisiaj wizyta....w moczu znowu bakterie i CRP podwyższone....czyli stan jak prawie całą ciążę. Wczoraj zrobiłam pierwsze pranie... chyba zaraz stanę do żelazka

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Witajcie jak u was z pogoda bo u mnie kiepsko pochmurno zimno bleee nawet rano nie da się kawy wypić na tarasie . Pytanko macie namiary na jakies fajne koce do wózka. Ja miałam taki fajny kocyk ale przejrzałam wszystkie szafy i ślad po nim zaginął same niebieskie mi zostały. A w ogóle co planujecie do wózka kocyk czy kołderki ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów